AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Službeničko pravo

Tourniquet

jane doe.
Ja nisam imala izbor jer nisam imala napisan jedan pisani rad u godini pa sam morala pisat rad. A mogu ti reć da je bilo jako bezbolno, o temi sam većinom koristila ZDS i neke članke po netu i to sam sve složila u par dana. Na kraju sam dobila 4, a zbilja je bilo dosta c/p pa imam osjećaj da to nitko nije ni čitao. Eto iskreno :D
 

reina2512

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok ekipa. Pročitala sam izvedbeni plan za ovaj predmet / seminar na webu. Ispit sam položila u 11 mjesecu, pa ovaj semestar moram obaviti seminar. Zanima me jesam li dobro razumjela da ekolegij upisujemo tek nakon što obavimo prvo predavanje (za izvanredne studente) ili to moram napraviti odmah (u kojem slučaju je problem lozinka koju ne znam)? Ja sam old school, hehe, pa mi je ovaj Merlin relativno novo iskustvo.:confused:
 
Posljednje uređivanje:

anamarija5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok ekipa. Pročitala sam izvedbeni plan za ovaj predmet / seminar na webu. Ispit sam položila u 11 mjesecu, pa ovaj semestar moram obaviti seminar. Zanima me jesam li dobro razumjela da ekolegij upisujemo tek nakon što obavimo prvo predavanje (za izvanredne studente) ili to moram napraviti odmah (u kojem slučaju je problem lozinka koju ne znam)? Ja sam old school, hehe, pa mi je ovaj Merlin relativno novo iskustvo.:confused:
evo ja sam jučer bila na predavanju pa sada znam..ili pišemo kolokvij preko merlina, neko rješenje kao koje ćemo vježbati na predavanjima za seminariste ili odabiremo jednu od ponuđenih tema za pisanje seminarskog rada..treba požuriti sa odabirom teme jer kad netko izabere temu, drugi ju ne može pisati..temu treba javiti prof bjelinski na mail..prijava je na merlin sa aai identitetom, onda treba upisati kolegij službeničko pravo seminar i šifra je seminar2017
[DOUBLEPOST=1490956144,1490956037][/DOUBLEPOST]
Jel netko spomenuo od profesora koliko se puta smije izostati sa seminara iz ovog predmeta?
ovak piše na merlinu - Sukladno čl. 11. Pravilnika o studiju, smatra se da je student uredno sudjelovao u radu seminara ako je bio nazočan na najmanje tri četvrtine održanih sati rada seminara. po nekoj logici onda bi redovni studenti trebali biti na 9 od 12 predavanja a mi vanredni na 1 i pol predavanju od 2 =)
 

marija3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može odg na pitanje pravni izvori službeničkog prava i njihov međusobni odnos? nemam knjigu :/
[DOUBLEPOST=1496594762,1496594635][/DOUBLEPOST]Može odg na pitanje pravni izvori službeničkog prava i njihov međusobni odnos? nemam knjigu :/
 

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Imam ti ja kopiju knjige, ako želiš ostavi u inbox adresu pa pošaljem poštom, meni ne treba više.
 

Tihana I.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kojim danom obicno bude ispit?
[DOUBLEPOST=1497356063,1497356012][/DOUBLEPOST]Kojim danom obicno bude ispit?
 

Isa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jučer na ispitu pitanja koja se već vrte na forumu, ništa novo, pa da ne zatrpavam forum. Što se tiće učenja, nisam dugo, nekih 5 dana pomalo:Dali možda meni lakše jer sam već u sustavu državne uprave ali iskreno nije težak ispit. Ja evo poklanjam uvezanu skriptu sa svim prezentacijam sa njegovog predavanja i člancima,imam i sva pitanja s foruma koje sam skinula s oznakama gdje se nalaze odgovori(ako netko želi mogu mu poslati i e mailom, za uvezanu pošaljite mi poruku) evo sretno svim s učenjem i naravno s polaganjem:)
 
Posljednje uređivanje:

koev

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jučer na ispitu pitanja koja se već vrte na forumu, ništa novo, pa da ne zatrpavam forum. Što se tiće učenja, nisam dugo, nekih 5 dana pomalo:Dali možda meni lakše jer sam već u sustavu državne uprave ali iskreno nije težak ispit. Ja evo poklanjam uvezanu skriptu sa svim prezentacijam sa njegovog predavanja i člancima,imam i sva pitanja s foruma koje sam skinula s oznakama gdje se nalaze odgovori(ako netko želi mogu mu poslati i e mailom, za uvezanu pošaljite mi poruku) evo sretno svim s učenjem i naravno s polaganjem:)
 

tihic

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pitanja s jučerašnjeg roka:

Pravni položaj službenika
Vrste povreda službene dužosti, tko ih donosi
zapošljavanje stranaca,
vrste zapošljavanja te naglasak na određeno i neodređeno vrijeme,
supsidijarna primjena radnog prava na službenički odnos

Ugl odmah je ispravio testove i upisao ocjene jer je išao na put. od nas devet mislim da je samo jedna osoba pala.
 

calista

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel dovoljno učit po skripti ili treba detaljno svu onu hrpu knjiga i zakona učit, izgleda užasno puno. Hvala
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks