AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Službeničko pravo

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim kolege koji odlaze na predavanja, za koju informaciju u vezi seminara iz ovog predmeta. Hvala unaprijed!
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li netko ima informacije kakav je predmet ?
Predavanje je danas održao prof. Potočnjak, koji će nam uz prof. Pičuljana držati većinu predavanja na ovom kolegiju, uz ponekad nekog drugog sa te katedre i ponekog vanjskog suradnika.
Tu vam piše sve bitno http://www.pravo.unizg.hr/RSP/raspored_predavanja/studij_javne_uprave__glavna/sluzbenicko_pravo
Baza jesu ove knjiga i članci a od propisa treba se orijentirati na ove podebljane s tim da bi za svaki trebalo znati što reguliraju i na što se odnose a ZDS bi trebalo nešto detaljnije učiti, u smislu dopune člancima tj knjizi.
Ispit je pismeni(3-4 pitanja, 45 min) i nakon toga usmeni.
Nismo se potpisivali.
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim kolege koji odlaze na predavanja, za koju informaciju u vezi seminara iz ovog predmeta. Hvala unaprijed!
što se tiče seminara isto se moraš prijaviti preko stranice merlin, jedina je razlika u lozinki a to je "seminaristi".
Kad prijaviš kolegij tj. seminar tamo ti sve piše koje su obveze u pogledu seminara, rokovi i sl. ;)
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
što se tiče seminara isto se moraš prijaviti preko stranice merlin, jedina je razlika u lozinki a to je "seminaristi".
Kad prijaviš kolegij tj. seminar tamo ti sve piše koje su obveze u pogledu seminara, rokovi i sl. ;)
Oprosti kolega ne kužim koja stranica Merlin? Možda sam trebala spomenuti da sam izvanredni student. :confused:
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Oprosti kolega ne kužim koja stranica Merlin? Možda sam trebala spomenuti da sam izvanredni student. :confused:
Pa pretpostavljam da se to odnosi i na izvanredne studente, ugl to je jedna stranica gdje se trebamo ulogirati i prijaviti kolegij. Prijavljuje se putem AAI identiteta, ali to će vam objasniti na predavanju.
 

dsvlux

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel ima netko poteškoća u prijavi na stranicu Merlin? Ja sam se pokušao ulogirati sa AAI identitetom,no ne ide.
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege,

kakva je to stranica Merlin? Postoji li kakav link?
Pregledala sam web Prava i katedre, ništa nisam našla...

Da li predavači određuju teme seminara ili ih studenti sami biraju?

Hvala!!!
 

Mandy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege,

kakva je to stranica Merlin? Postoji li kakav link?
Pregledala sam web Prava i katedre, ništa nisam našla...

Da li predavači određuju teme seminara ili ih studenti sami biraju?

Hvala!!!
http://moodle.srce.hr/2013-2014/ na toj stranici možeš naći popis seminarskih tema za izvanredne i redovne studente. Potrebno se prijaviti sa svojim AAI identitetom. Ideš na popis kolegija, odabereš Sveučilište u Zg, Pravni fakultet, Službeničko pravo-seminar. Lozinka je seminaristi. Tu ćeš naći sve potrebne informacije.
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jesam kako sam dobio no ne mogu ući.
Ne kužim kako ne možeš, korisničko ime i lozinka ti je ono što je podebljanim slovima na papiru na kojim smo dobili AAI identitet, jer imaš i e mail adresu koja se sastoji od tvog imena i [email protected] ali se to ne koristi nego korisnička lozinka koja se satoji od broja istog pomoću kojeg ulazimo u studomat uz dodatak @pravo.hr i zaporka koja piše na papiru (8 znamenki). Ako ti neće ući kontaktiraj asistenticu Čatipović na: [email protected] ona je zadužena za to i rekla je da ako imamo poteškoća oko prijave da joj javimo na mail. :cool:
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Postavila sam pitanje u vezi semnara asistentici Čatipović i dobila ovaj odgovor:
Za izvanredne studente seminar će biti ponešto drugačije organiziran i kasnije će započeti. Sigurna sam da raspored možete dobiti u svojoj referadi, a nalazi se i na webu naše katedre.http://www.pravo.unizg.hr/RSP/raspored_predavanja/studij_javne_uprave__glavna/sluzbenicko_pravo

Stoga nema potrebe da se sada upisujete na e-kolegij.

Inače, korisnička je oznaka Vaš AAI identitet, a lozinka je lozinka koju ste dobili kad ste dobivali i AAI identitet. Tek nakon što upišete svoje korisničko ime i svoju lozinku, sustav će Vas tražiti lozinku kolegija (seminarsti).
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim kolege izvanredne studente koji odlaze na predavanja, ako štogod saznaju u vezi seminara iz ovog predmeta da podijele informacije s nama koji nismo u mogućnosti biti na predavanjima. Hvala unaprijed!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks