AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sistematski pregled

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Inače, još jedna bitna info.
Doktorica Vidović je promijenila adresu, sada je u Runajninovoj, kod Vodnikove.
parne je ujutro, neparne poslijepodneBroj za kontakt: 01 484 3818
 

škola

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
SISTEMATSKI PREGLED STUDENATA

prije 43 minute
Uređeno: prije 39 minuta

Poštovani studenti,

pozivamo Vas na obvezni sistematski pregled koji će se za redovite studente prve godine stručnih studija obaviti prema navedenom rasporedu.

Stručni studij javne uprave _news/12900/Strucni studij javne uprave.xls

Stručni porezni studij _news/12900/Strucni porezni studij.xls

Pregled je obvezan za upis u drugu godinu studija, stoga Vas molimo da poštujete Vaš termin pregleda.

Sa sobom ponesite indeks i zdravstvenu iskaznicu.

Studente s kroničnim bolestima molimo da ponesu i medicinsku dokumentaciju na uvid.

Pregled se obavlja u Domu zdravlja Medveščak, Laginjina 16.

Ambulanta školske i sveučilišne medicine - Dr. Andrea Veček

Radno vrijeme: Parne datume poslije podne Neparne datume prije podne tel: 4556 367

Ukoliko se student ne nalazi na popisu, neka slobodno prema rasporedu grupe u koju spada prema abecednom redu, obavi sistematski pregled.

Ako se termin pregleda slučajno poklapa sa ispitom nazovite na gore navedeni broj telefona kako bi mogli dogovoriti neki drugi termin pregleda.
Sanja S
 

Tourniquet

jane doe.
Može mi neko reć to za zubara?? Mi smo obavili sistematski i imam žig u indexu da sam ga obavila al niko nam nije nikaj reko za zubara..nije niti na netu pisalo..kaj sad s tim?
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može mi neko reć to za zubara?? Mi smo obavili sistematski i imam žig u indexu da sam ga obavila al niko nam nije nikaj reko za zubara..nije niti na netu pisalo..kaj sad s tim?
sam obaviš pregled kod našeg zubara, sad neznam točno koji je i gdje,možeš bilo kad obavit taj pregled, pitaj u referadi samo gdje radi i kada, ili ako netko zna neka tu napiše, a možda piše na oglasnoj ploči na faksu
 

škola

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ništa mi nije jasno! Molim da mi neka dobra duša sa sigurnošću kaže-treba li žig od sistematskog ako se upisuje pad 1. godine i odakle informacije za zubara-gdje to piše?Hvala.
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
treba li žig od sistematskog ako se upisuje pad 1. godine
Imaš li već žig tog famoznog pregleda na posljednjoj strani Indeksa? Ukoliko je odgovor potvrdan, prilično sam siguran da nećeš trebati ići po još jedan identičan pečat. ;)

Za zubara pojma nemam te, općenito, sve (prisline) preglede samtram izravnom ugrozom osobne slobode i slobodnog životnog izbora.

Na koncu konca, eventulna nebriga za zdravlje vlastitog zubala je intimna stvar svakog (punoljetnog) pojedinca, a ne Ministarstva obrazovanja tj. RH.

Konačno, koja je administrativno-pravna dispozicija u slučaju trulih zubi? Zabrana polganja ispita? :D Oduzimanje iksice? :D Blokada iskice na blagajnama slastičarnica u sustavu SC-a? :D

Naša državica već debelo gazi jebenim 21. stoljećem, u kojem još, pa valjda jedini u EU njegujemo fašističko-komunističke rudimente prisilnog zdravstvenog pregleda studenata. Palac dolje.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks