AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sistematski pregled

palchica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hvala ti!
ma nisam vanredni, redovni sam, ali sam mislila da sam mozda oslobodena kad sam trudna...
a nista, cini se da moram...
hvala jos jednom!
pozdrav
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
hvala ti!
ma nisam vanredni, redovni sam, ali sam mislila da sam mozda oslobodena kad sam trudna...
a nista, cini se da moram...
hvala jos jednom!
pozdrav
primjeti da nisam rekao da moraš. možda ne moraš? jesi zvala? sad i mene interesira jesu li trudnice oslobođene sistematskog. Nije da mogu ostati trudan, ali onako... Volio bi znati. :)

Ne vjerujem da moraš trčati na sistematski. Morat ćeš ga obaviti jer bez njega nećeš moći upisati (redovno) višu godinu.
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ima li možda neki specijalac poput mene koji nije još obavio sistematski? :D i ako ima,kaj sad? :DDDD
napiši o čem se radi, kad si upisao/la, dal imaš uvjet pa ti fali samo sistematski ili pišeš pad..nije to sam tak..
 

ja_2010

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
napiši o čem se radi, kad si upisao/la, dal imaš uvjet pa ti fali samo sistematski ili pišeš pad..nije to sam tak..
sad sam prva godina,sistematski je bio u 4.mjesecu,ja i frendica nismo išli i sad neznamo kaj da radimo :D
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
sad sam prva godina,sistematski je bio u 4.mjesecu,ja i frendica nismo išli i sad neznamo kaj da radimo :D
nisi mi odgovorila ni na jedno pitanje koje sam ti postavila..:dry:
nazovi u Laginjina 16 na 4604-111, i dogovori si termin, ako pak nemaš uvjet i upisuješ pad onda to možeš i sljedeće godine
 

Marinchy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kaj taj sistematski treba obavit prije početka predavanja ili?
ja sam ove god. upisala 1. godinu...i pojma nemam o tom sistematskom...:mellow:
 

ja_2010

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nisi mi odgovorila ni na jedno pitanje koje sam ti postavila..:dry:
nazovi u Laginjina 16 na 4604-111, i dogovori si termin, ako pak nemaš uvjet i upisuješ pad onda to možeš i sljedeće godine
još godina nije završila kolko ja znam tako da neznam oću upisivat 2. godinu ili parcijalu ili pad...sam me zanima mogu li sad obavit sistematski još pošto nisam
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kaj taj sistematski treba obavit prije početka predavanja ili?
ja sam ove god. upisala 1. godinu...i pojma nemam o tom sistematskom...:mellow:
bit će ti objavljen raspored na oglasnoj ploči dole u prizemlju, negdje oko 11-tog mjeseca, imaš još vremena

kaj taj sistematski treba obavit prije početka predavanja ili?
ne, to je uvijet za upis više godine, moraš ga imat isto kao i potpise, nije vezano uz predavanja
 

Marinchy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
i jel može mala informacija u vezi zdravstvenog osiguranja...:laughing:
na faxu podignem neke 2 potvrde?:unsure:
potvrdu za zdravstveno osiguranje..i potvrdu o za oslobođenje od paticipacije?
i onda to odnesm u hzzo ili?
 

Kleopatra7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i jel može mala informacija u vezi zdravstvenog osiguranja...:laughing:
na faxu podignem neke 2 potvrde?:unsure:
potvrdu za zdravstveno osiguranje..i potvrdu o za oslobođenje od paticipacije?
i onda to odnesm u hzzo ili?
Potvrde kupiš u knjižari kod Pravnog fakulteta,odneseš ih u referadu,jednu zadrže sebi,a drugu tebi vrate i onda ju odneseš u HZZO...
E da,moraš obavezno imati indeks kad budeš nosila potvrde u referadu...
 

Marinchy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Potvrde kupiš u knjižari kod Pravnog fakulteta,odneseš ih u referadu,jednu zadrže sebi,a drugu tebi vrate i onda ju odneseš u HZZO...
E da,moraš obavezno imati indeks kad budeš nosila potvrde u referadu...
e puno hvala:happy:
meni neinformirani rekli da se to kupuje u narodnim novinama...:dry:
kak se zovu te potvrde? baš za oslobođenje od participacije..ili?:crazy:
i da li moram naglasit kao kad sam indeks kupovala..da sam studentica Društvenog veleučilišta,a ne Pravnog faxa..ili to nema veze?
 

Kleopatra7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
e puno hvala:happy:
meni neinformirani rekli da se to kupuje u narodnim novinama...:dry:
kak se zovu te potvrde? baš za oslobođenje od participacije..ili?:crazy:
i da li moram naglasit kao kad sam indeks kupovala..da sam studentica Društvenog veleučilišta,a ne Pravnog faxa..ili to nema veze?
Ma,tražiš samo potvrdu,s time da moraš naglasiti za koji studij ti treba... A ženska u knjižari zna da misliš na potvrdu kojom se potvrđuje da si student DVZ-a :laughing:
Potvrde koštaju 3 kn i dobiješ odmah 2 para,ispuniš to i predaš,i to ti je cijela mudrost :tongue2:
 

martina1

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
možete mi reći kakva je procedura za izvanrednog studenta u vezi zdrastvenog osiguranja?
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
možete mi reći kakva je procedura za izvanrednog studenta u vezi zdrastvenog osiguranja?
nisi zaposlena pretpostavljam?
znači kao nezaposlena, a ne izvanredni student imaš pravo na njega.
prije je to bilo povezano s burzom, znači morala si u HZZO donjet potvrdu da si na burzi i onda su ti oni odobrili zdravstveno osiguranje na teret države..međutim burza i zdravstvo su se odvojili i pretpostavljam da sada samo odeš u jukićevu kumit i molit da ti daju iskaznicu i oslobođenje od participacije.:laughing:
nisam ti sto posto sigurna zato radije nazovi i pitaj koja je procedura

Jukićeva 12/III, 10000 Zagreb
tel. 01 / 4882 066, 4836 191, 4836 194
 

Dario_Zg

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja jos nisam obavio onaj pregled kod zubara,mogu ja bilo kad otic tamo_? il se moram najavit,kak to ide ? hvala pozz
 

melit@

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja jos nisam obavio onaj pregled kod zubara,mogu ja bilo kad otic tamo_? il se moram najavit,kak to ide ? hvala pozz
jesi li obavio pregled? nisam ni ja jos bila... a malo mi je bed, neznam ni dal uopce hocu vise raditi pregled buduci da je proslo nekoliko mjeseci... :mellow:
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
E ljudi, kad su inače sistematski za brucoše? :laughing:
krajem 1/2mj
bude na oglasnoj ploci

ja jos nisam obavio onaj pregled kod zubara,mogu ja bilo kad otic tamo_? il se moram najavit,kak to ide ? hvala pozz
jesi li obavio pregled? nisam ni ja jos bila... a malo mi je bed, neznam ni dal uopce hocu vise raditi pregled buduci da je proslo nekoliko mjeseci... :mellow:
Nisam ni ja bila. idem sutra:laughing:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks