AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sistematski pregled

škola

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imaš li već žig tog famoznog pregleda na posljednjoj strani Indeksa? Ukoliko je odgovor potvrdan, prilično sam siguran da nećeš trebati ići po još jedan identičan pečat.
Nemam žig, još. Zato me i zanima treba li pri upisu pada 1. godine ili kod upisa u 2. godinu.

Za zubara pojma nemam te, općenito, sve (prisline) preglede

samtram izravnom ugrozom osobne slobode i slobodnog životnog izbora.
Zubar se ne spominje nigdje na stranicama Fakulteta osim ovdje na forumu. Zato me zanima treba li.

Na koncu konca, eventulna nebriga za zdravlje vlastitog zubala je
intimna stvar svakog (punoljetnog) pojedinca, a ne Ministarstva obrazovanja tj. RH.

Konačno, koja je administrativno-pravna dispozicija u slučaju trulih zubi? Zabrana polganja ispita? Oduzimanje iksice? Blokada iskice na blagajnama slastičarnica u sustavu SC-a?

Naša državica već debelo gazi jebenim 21. stoljećem, u kojem još, pa valjda jedini u EU njegujemo fašističko-komunističke rudimente prisilnog zdravstvenog pregleda studenata. Palac dolje.
__________________
U potpunosti se slažem. Meni i dalje nije jasno treba li?
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Nemam žig, još. Zato me i zanima treba li pri upisu pada 1. godine ili kod upisa u 2. godinu.
Jbga, onda pojma nemam. :( Siguran sam da drugu redovno bez reguliranog sistematskog nećeš moći upisati. Treba li za pad, stvarno ne znam. Nazovi gđu. Storjak dolje u prizemlju, pa je pitaj i javi da i ostali znaju.
 

škola

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Savjet svima-idite na vrijeme na taj sistematski, lakše je i brže nego dobiti referadu ili ga odgađati.Jednostavno se i brzo riješi, a treba za upis.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks