AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sistematski pregled

Nika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako se upisuje parcijala druge godine, što je zapravo pad prve, treba li imati riješen sistematski ili se to može obaviti i nakon upisa?
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Sistematski

znam da se sistemacki obavlja na početku prve godine...i popis bude izvješen na oglasnoj ploči, tko je kada i to po abececi....i zato pretpostavljam da se treba imati...pa kako ti nisi isla na to...
a neznam dal ove godine imaju to...jer ja sam osobno i kolege koji su upisivali drugu godinu s uvijetom (stari program), trebali imati i žig od zubara, isto je bila obavijest, ali stavljena tek kada se trebalo upisati...i onda smo svi trčali u laginjinu po taj žig (bez pregleda) i onda bi teta u referadi to provjerila...
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Sistematski

nika...da kako su drugi morat ćes i ti...žena to provjerava kad ćes testirati indeks...e sad....trebas saznat kod koje doktorice je to bilo i tamo otići (u laginjinu) i dogovorit se...ma nije ti to puno vremena...a i dok ne prođu ovi rokovi siguno se i nećeš upisivati...pa tako kad sve riješiš sto odlučila...držimo fige...onda odi riješavati te žigiće...;)
 

mya_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Sistematski

ali morate imati i potpis studentskog zubara ima tamo na oglasnoj ploči gdje je jer se inače ne možeš upisati ako nemaš potpis
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Sistematski

e da to morate pogledati...(spomenula sam to gore, ali krivo mjesto...to smo u studentku polikliniku išli) ma dobije se žig na kraju indeksa, to je dr. Burigo, kod kojeg sam ja kao htjela da mi bude zubar, i kad dosla kod njega na pregled, stavil on meni neku plombicu u roku 5 min, znači prije sam bila vani nego unutra....koja je kad sam bila na ulazu za van je ispala...eto ti zubara...tako da je bolje da i daje samo žigiće...al zubiću sam kasnije našla novog zubara ;)
 

Clousseau

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Sistematski

Kad obično bude izvješen raspored za taj sistematski i jel zna netko iz prve ruke jel doktroica zgodna :cice::tuctuc::zubeki:
 

sunce

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Sistematski

Kad obično bude izvješen raspored za taj sistematski i jel zna netko iz prve ruke jel doktroica zgodna :cice::tuctuc::zubeki:

Koliko se ja sjećam, (kad sam ja morala ić na sistematski) to je bilo izvješeno negdje na poč. ak. godine.
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Sistematski

jel može netko napisati točnu adresu zubara? i radno vrijeme slučajno ako zna. to je manje bitno, samo me zanima adresa jer navodno na oglasnoj ne piše.

i jel se baš ode na pregled k njemu ili samo lupi žig?
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Sistematski

e to me zanima, jer idem kod privatnog zubara tako da mi ne treba još ovaj da me pregledava. zanima me samo žig :)

jel to tamo kod džamije? ili sam pobrkala :redface:
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Sistematski

jel to tamo kod džamije? ili sam pobrkala :redface:
jese, tam kad izađes iz tamvaja, to ti je na čošku, velika staklena vrata s zaštitnim onim šipkama, i piše gore tabla (e sad neznam kaj piše, ali skužit ćeš da je to to)


a kaj se tiče clousseove doktorice, za sistemacki, da dadne ti tako po određenom dijelu tijela ;)
 

Idhrenniel

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Sistematski

jel može netko napisati točnu adresu zubara? i radno vrijeme slučajno ako zna. to je manje bitno, samo me zanima adresa jer navodno na oglasnoj ne piše.

i jel se baš ode na pregled k njemu ili samo lupi žig?
adresa ti je trg žrtava fašizma, mislim da je broj 10
radno vrijeme: neparni datumi; 7:30 - 14:30
parni datumi; 13 - 19:30
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Sistematski

bila sam danas. odmah nakon politologije tako da sam došla 10 min ranije. sestra je došla uskoro i odmah me pozvala unutra, dala žig. bila sam gotova za 5 sekundi :) :cheer:
 

Lil_Bee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Sistematski

na sistematskom ispunis neke papire u kojima te pitaju jel pusis pijes drogiras se, imas spolne odnose i sve vezano uz ta pitanja (kolko cesto i tak)jel se bavis sportom i tak neke osnovne stvari. onda dodes kod sestre, ona ti izmjeri visinu, tezinu i tlak i provjeriti vid i upise u taj tvoj obrazac koji si prije tog ispunjavao, onda odes u drugu sobu kod doktorice, ona ti kakti pogleda kicmu i pogleda sta si napisao i onda ti prigovara ak si napisao da pijes pusis i slicno (zato napisite da nikada alkohola okusili niste, a kamoli nesto vise od toga ;) i to je to, lupe ti zigic i ides domeka.
 

Slavica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Sistematski

Prva sam godina pa me zanima kad ce za nas biti taj sistematski? Jos nema nista na oglasnim plocama. Kad je bio prosle godine, u kojem mjesecu?
 

Idhrenniel

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Sistematski

Prva sam godina pa me zanima kad ce za nas biti taj sistematski? Jos nema nista na oglasnim plocama. Kad je bio prosle godine, u kojem mjesecu?
prošle godine je bio tam negdje iza Nove godine, ne sjećam se dal je bio prvi ili drugi mjesec...al sve će ti na vrijeme pisati na oglasnoj ploči...8)
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Sistematski

Ali srećom ne gledaju jetru ili pluća, tj. stanje krvi ... jer mislim da bi nas sviju proglasili nesposobnima i pred umiranje ;)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks