AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Računovodstvo I.

Frances

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel netko zna dal smijemo koristit kalkulatore na kolokviju? Puno će nam vremena ako budemo morali sve napamet računati!
 

duda

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel netko zna dal smijemo koristit kalkulatore na kolokviju? Puno će nam vremena ako budemo morali sve napamet računati!
Ne vidim razlog zašto se ne bi smio nositi kalkulator na kolokvij!
 

malaplava1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanje: ponavljam 1. godinu, mogu li opet izaći na kolokvij ove godine? Nisam bila na predavanjima, ali prošle jesam! I trebam li opet raditi bilancu? Nadam se da ne i da ju ima spremljenu negdje!
Da, trebaš ponovno napisati bilancu i možeš na kolokvij!
 

aRpoteNa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Onaj seminar koji moramo napraviti, jel može biti konsolidirana bilanca ili samo bilanca trgovačkod društva?
 

ninka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Koje vježbe ulaze u 2 kolokvij?
Na vježbama smo radili evidenciju dugotrajne materijalne i nematerijalne imovine, evidencija trgovačke robe, računovodstvo dioničkog kapitala i evidenciju vrijednosnih papira!
 

Frances

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ovo nije normalno! Ja znam da su njih dvije dobre profe, ali imam dojam da uopće međusobno ne komuniciraju! Kao da predaju skroz druge predmete, jer jedna veli ovo, druga ono i onda mi ispadnemo budale i na nas se deru kad nešto pitamo! Kaj ne mogu lijepo sjest za stol i dogovorit se oko kolokvija i svega ostalog! Prestrašno kak mi zapravo budale ispadamo! I onda ti prođi kolokvij! :angry:
 

ninka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Mislim da će prolaznost drugog kolokvija biti nikakva, jer vlada totalna neorganizcija i nekomunikacija između te dvije profesorice! KATASTROFA
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolokvij ne moramo prijavljivati, jel tak?
Tek kad položiš oba kolokvija,onda prijaviš ispit (u vodiču piše kad su prijave) pa tete u referadi izrade zapisnik, pa ideš na usmeni i onda ti upiše ocjenu u indeks!
 

aRpoteNa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolokvij je inače samo dobra volja profesora da nam olakša polaganje predmeta! Također, da bi prof. mogla upisati ocjenu u index, ako prođeš oba kolokvija, moraš prijaviti ispit za prvi redovni rok!
 

Ivanhoe

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kaj je najzanimljivije, danas je profesorica rekla da ćemo mi koji smo prošli prvi kolokvij pisati ISTI ISPIT koji pišu i oni koji su pali prvi kolokvij i koji uopće nisu bili na predavanjima, pa dolazimo do zaključka da je prvi kolokvij bio potpuno UZALUDAN i da se računovodstvo ne može ništa lakše riješiti putem kolokvija nego na običnom roku! Bilanca je također bila uzaludna i pred nama sad stoji zadatak od 17 točaka...
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Mene to Računvodstvo stvarno živcira i čini mi se da ga nikada neću položiti!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks