AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Predavanja za treću godinu

frankie.sh

Lažljivac
Hej, moze mi netko rec kako izgleda ispit iz inf.radionice? :)
nema tu ispita. tu ideš na vježbe i na zadnjim vježbama vam prof zada neki zadatak da napravite (mi smo radili graf u exelici) i dobiješ potpis i to ti je to

Kad otprilike pocinju predavanja za izvanredne? U 10. ili 11. mj?
biti će obavijest na webu. al mislim da u 11 mj. počinju kasnije nego redovnima
 

frankie.sh

Lažljivac
Ok :D, a informatička? To se pretpostavljam održava na TMT..
jednom tjedno ideš tamo (na tmt) provedeš oko 1h tamo, prof vam priča o pr stranici vlade, sabora, nekom registru i pokazuje vam kako da sami na stranici pronađete nešto. da vam pitanja koja morate naći na stranici i nakon nekog vremena vas pita odgovore - ne moraš tražit odgovore jer ne proziva nego kaže pitanje i onda oni nadobudni viknu odgovor :D . bar je tako bili prije 2 god.
 

Marinchy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Objavili su raspored predavanja, a nigdje ne piše kad imamo informatičku radionicu? :thinking:
 

katyy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ako se parcijalno upisala treća godina kako se rješava praksa,informatička radionica i nomotehnika te vježbe iz upp - a ako netko zna ?
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
da. dobili smo zadaću napraviti životopis u europass obliku i još guglat neke stranice, nemam sad tu koje točno

podijelio nas je u 2 gupe, studenti A-H dolaze u 5, a H-Ž u 6h
 

Maja69

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da. dobili smo zadaću napraviti životopis u europass obliku i još guglat neke stranice, nemam sad tu koje točno

podijelio nas je u 2 gupe, studenti A-H dolaze u 5, a H-Ž u 6h
jel to za sve ili samo redovne?
 

dea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ako se parcijalno upisala treća godina kako se rješava praksa,informatička radionica i nomotehnika te vježbe iz upp - a ako netko zna ?
Ovo i mene zanima! Dal mi možemo to položit ako nismo položili sve iz 2 god.?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks