AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Predavanja za treću godinu

tamchika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma kao neki zadatkić,izvuć sve izvore i o zakonu o elektroničkim medijima i u wordu pejstat linkove, al smo svi skupa radili a potpise je ovak podjelio svima
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
moze li mi netko pliz reci sto ste radili u petak na inf radionici i da li ste se potpisivali? hvala ;)
 

Tončica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
objašnjavao nam je status elektroničkog upravljanja u RH i usporedba s EU. dakle, od e poslovanja, e govermnet itd, do registra itd, kako je to postavljeno kod nas,kako drugdje ( koje su prednosti za građane i koje za pravne subjekte). ukratko, sve smo mogli napraviti valjda još 98, da je bilo volje, želje (čak nije trebalo ni znanja, obzirom da su nam neke države nudile gotova rješenja za neke registre). onda smo se malo dotakli i zaštite osobnih podataka na internetu, pa nam je pokazao na primjeru isključivo grada zagreba, kako se preko stranica grada Zagreba može doći na osnovu adrese do broja katastarske čestice, a onda istim brojem čestice na katastarskim knjigama vidjeti tko ima taj stan, gdje je uzeo kredit, koja mu je kamata. doslovno do veličine, broja i boje gaća. to je naravno naglasio kao negativno.
jesmo, potpisivali smo se, ime, prezime i broj indexa.
 

Nives595

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zna li netko jesu li gotovi već svi potpisi i šta ako nemamo neke? Jel se može doć na konzultacije jer su sad rokovi neki i svi nešto otkazuju...
 

martina_sk

Administrator
zna li netko jesu li gotovi već svi potpisi i šta ako nemamo neke? Jel se može doć na konzultacije jer su sad rokovi neki i svi nešto otkazuju...
gotovi su potpisi. može se doći na konzultacije kod većine profesora, rijetki će gnjaviti ali svi daju potpis na kraju.
 

aurelija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li je bio tko na predavanjima iz Poredbenog ustavnog i Prava EU, za izvanredne koji su bili početkom ovog mjeseca tj. krajem prošlog?
Ako je, neka napiše bit...
 

maja1307

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kak je izgledao raspored prosle godine za zimski semstar? Kojim danima su obvezni predmeti?
 

sufi

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Eto nakon citanja par str.unazad nije mi bas jasno da li je inf.radionica uvijek zimski semestar? I da liona traje cijeli semestar po jednom tj.ili kako? I vjezbe Upp jesu li zimski ili ljetni jer cula sam da se na UPP ne moze izlaziti dok se nije polozilo vjezbe. A upp je lani bilo predavanje u zimskom semestru? Jel onda i vjezbe isto zimski? Ako me je netko shvatio ...ajde pls par info ;)
 

lidach3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Inf radionica je u zimskom semestru i odrzava se jednom tjedno.
Vjezbe iz upp su u ljetnom semestru takoder jednom tjedno.. Mislim da za izvanredne i stare studente vrijedi samo da moraju imati polozene vjezbe prije nego sto izadu na upp.. Za redovne nije sigurno
 

arnela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Inf radionica je u zimskom semestru i odrzava se jednom tjedno.
Vjezbe iz upp su u ljetnom semestru takoder jednom tjedno.. Mislim da za izvanredne i stare studente vrijedi samo da moraju imati polozene vjezbe prije nego sto izadu na upp.. Za redovne nije sigurno
jeli zna netko kako se regulira praksa za izvanredne studente koji rade i ne mogu to
odraditi?
hvala puno na odgovoru
 

darija5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jeli zna netko kako se regulira praksa za izvanredne studente koji rade i ne mogu to
odraditi?
hvala puno na odgovoru
Imas temu pitanja o praksi pa tu mozes procitati dosta se po pitanju tog pisalo... ono sto ja znam da praksu svi moraju odradit, traje pet radni dana, i nema iznimk cak i ako radis na upravnim poslovima...
 

arnela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Imas temu pitanja o praksi pa tu mozes procitati dosta se po pitanju tog pisalo... ono sto ja znam da praksu svi moraju odradit, traje pet radni dana, i nema iznimk cak i ako radis na upravnim poslovima...
hvala ti na odgovoru.jošda nađem tu temu ,nigdje je nema..
 

tsekulic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može mi netko objasniti kada se odrađuju vježbe iz UPP-a? Izvanredan sam student i gledala sam raspored iz vježbi i vidim da su vježbe iz UPP-a u 11mj. pa mi sad nije jasno kako ako nam spadaju pod ljetni semestar. Da li će se vježbe i u ljetnom semestru održavati? I dal trebam UPP ispit odraditi prije vježbi??? :confused::confused::confused:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks