AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Predavanja za treću godinu

sufi

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Gledala si raspored sad za redovne studente u trecoj? Ili ja previdjeh da ima raspored izvanrednih u trecoj. Za redovne na rasporedu nema upp vjezbi sad u zimskom. Vec srijedom radionice za inf.i nomoteh. A upp vjezbe moras odraditi,pa onda poloziti ispit upp. Jer nece te pustiti na ispit prije,samo kolokvij upp mozes rjesavati. A onda u ljetnom semestru vjezbe upp, pa kad ih odradis na upp. Tak je bilo lani i to znam za ziher.
 

tsekulic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Gledala si raspored sad za redovne studente u trecoj? Ili ja previdjeh da ima raspored izvanrednih u trecoj. Za redovne na rasporedu nema upp vjezbi sad u zimskom. Vec srijedom radionice za inf.i nomoteh. A upp vjezbe moras odraditi,pa onda poloziti ispit upp. Jer nece te pustiti na ispit prije,samo kolokvij upp mozes rjesavati. A onda u ljetnom semestru vjezbe upp, pa kad ih odradis na upp. Tak je bilo lani i to znam za ziher.

Ne baš sam gledala za izvanredne za novu akademsku godinu.
http://www.pravo.unizg.hr/veleuciliste/studij?@=6sbg#news_20176

Skroz mi je debilno da ne mogu izaći na neki ispit zato kaj nemam vježbe koje su mi tek u ljetnom semestru a ispit sam i platila i sve. :hm:
 

ines09

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Isto je bilo i prošle godine prvo predavanja pa vježbe.
Nije to ništa strašno, objasni prvo kako se rade rješenja i zaključci i onda vježbate i zadnji dan tih vježbi da vam zadatak i to ocijeni i to ti je to, samo ponesi si ZUP i ZUS na ta predavanja. Manje više 5ica u index! :)
 

tsekulic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Isto je bilo i prošle godine prvo predavanja pa vježbe.
Nije to ništa strašno, objasni prvo kako se rade rješenja i zaključci i onda vježbate i zadnji dan tih vježbi da vam zadatak i to ocijeni i to ti je to, samo ponesi si ZUP i ZUS na ta predavanja. Manje više 5ica u index! :)
Ma sve pet ali ja te vježbe uopće nemam upisane :hm: Pošto sam izvanredna upisujem semestar po semestar a one spadaju u ljetni. Tako da... ako i dao bog bude petica, ne znam kam buju mi ju zapisali :D
 

sufi

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
I ja sam izvanredni i u istoj situaciji i pitati cu Sanju u pon mozda ona ima info kako su to zamislili ove godine.
 

Tourniquet

jane doe.
Koliko puta se može izostati sa informaticke radionice?
Ovo i mene zanima...
pošto prof ništa nije rekao da su predavanja obavezna i nekad pošalje popis, nekad ne. :confused:
Ne znam kako je to išlo prošlih godina, hoćemo li na kraju svi dobiti potpise makar ne išli na predavanja tj. vježbe?
 

sufi

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Eto vidim na obavijestima da se inf.radionica prijavljuje na studomatu i da ima provjera znanja i rokovi za istu kroz ovu akad.god. Kaj radite vi redovni na toj radionici ove god? I koje su vase informacije od profesora o tome?
 

Tourniquet

jane doe.
Baš sam to došla pitat, ja sam redovna i nisam znala da se informatička prijavljuje na studomatu, prof. na predavanjima nije ništa rekao o tome. :confused:
 

kruska

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Eto vidim na obavijestima da se inf.radionica prijavljuje na studomatu i da ima provjera znanja i rokovi za istu kroz ovu akad.god. Kaj radite vi redovni na toj radionici ove god? I koje su vase informacije od profesora o tome?
I mene zanima
 

sanja92

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
U vezi ove inf. radionice, izvanredni sam student i upisala sam parcijalu, da li ja danas mogu doc na predavanje pa onda prijavit rok za provjeru znanja kad riješim preostale ispite iz druge god. ? Ili?
 

sufi

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Mislim da tak kak si rekla. Fino su to oni zamislili ove god. Jer u obavijestima pise da ce inac ponistit provjeru znanja.
 

Ina18

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
zna li netko mogu li onda redovni sada ici na predavanja iz inf.radionice i kada rijese sve zaostatke sa 2.godine samo prijaviti ispit i dobiti potpis ? i postoji li kakva provjera znanja za ovaj predemet?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks