AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Predavanja za treću godinu

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Danas na dogovoru iz onforamtičke radionice rečeno je da ćemo imati idući tjedan u dvije grupe u pon od 17 do 20h , i srijedu od 17do20. profesor je slao potpis da zna kada će tko doći. i pošto će većina doći u ponedjeljak zamolio je da oni koji nisu bili da dođu u srijedu
 

mateja19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne znam di da pitam za informatičku radionicu. ..uglavnom, zanima me koliko dugo traje? nije valjda do 9 sati? znači druga grupa je sutra u 17 h?
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne znam di da pitam za informatičku radionicu. ..uglavnom, zanima me koliko dugo traje? nije valjda do 9 sati? znači druga grupa je sutra u 17 h?
prošle godine nije bilo do 9, mislim do 8, pola 9 najkasnije, a pogotovo drugi dan, pustio nas je već u 7 :crazy:
 

zoki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pozdrav, jel treba imat knjigu Suvremeni franscuski parlamentarizam na predavanjima za izvanredne??
 

cocci

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne znam gdje bih postavila ovo pitanje pa ću tu :) naime, meni je ostalo građansko i radno, sad ako dam građansko na ovom roku onda imam pravo polagati ispite s 3 godine, jel tako? moje pitanje je kako je onda prijavljujem ispit, normalno kao i dosad il moram u referadu otići il reći nešto onim tetama iz referade.
:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:
 

darija5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne znam gdje bih postavila ovo pitanje pa ću tu :) naime, meni je ostalo građansko i radno, sad ako dam građansko na ovom roku onda imam pravo polagati ispite s 3 godine, jel tako? moje pitanje je kako je onda prijavljujem ispit, normalno kao i dosad il moram u referadu otići il reći nešto onim tetama iz referade.
:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:
prijavljuješ ispite normalno ko i dosad. niš ti posebno ne treba.
 

Otam

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dali moze netko navest predavanja koja su obavezna i za izvanredne studente?

Puno hvala
 

marty1711

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok!! imam jedno pitance u vezi informatike i vježbi iz upp-a.
Dakle sad ću upisat parcijalu treće, ostalo mi je radno i građansko iz 2.god. Znam da moram položit najmanje još jedan od tih da bi mogla počet rješavat treću. E sad... prije 1. mj. neću izlazit jer nisam spremila još ni radno ni građansko za 11.mj. A u 11. i 12. mj. su predavanja za info i vježbe upp na koje moram obavezno doći, jel tako? Zanima me kako se polažu ti predmeti, šta kad odslušam predavanja? Jer ocjenu ionako nemogu dobiti prije nego položim još jedan ispit sa druge god. Ajd ko ima iskustva s tim nek mi malo pojasni. Hvala puno!

P.S. izvanredni sam
 

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok!! imam jedno pitance u vezi informatike i vježbi iz upp-a.
Dakle sad ću upisat parcijalu treće, ostalo mi je radno i građansko iz 2.god. Znam da moram položit najmanje još jedan od tih da bi mogla počet rješavat treću. E sad... prije 1. mj. neću izlazit jer nisam spremila još ni radno ni građansko za 11.mj. A u 11. i 12. mj. su predavanja za info i vježbe upp na koje moram obavezno doći, jel tako? Zanima me kako se polažu ti predmeti, šta kad odslušam predavanja? Jer ocjenu ionako nemogu dobiti prije nego položim još jedan ispit sa druge god. Ajd ko ima iskustva s tim nek mi malo pojasni. Hvala puno!

P.S. izvanredni sam
Ako se ne varam, ocjena iz vježbi iz upp-a i potpis iz informatike se može dobiti iako si parcijala. A kako se polažu saznat ćeš na predavanjima sve na vrijeme. Niti jedno niti drugo nije tako strašno, pogotovo informatika.
 

*Lana*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA za III. godinu

Joooj sutra je informatička radionica a ja nemam pojma gdje se održava pomozite
 

Tincincila

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
bok, jel netko bio 27. na predavanjima iz izbornih sustava, oce se predavanja održavati ili? hvala
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks