AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Predavanja za treću godinu

anamarija5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
vježbe iz informatičke radionice su na pravnom faxu? koji kat,dvorana da ne lutam?
da na pravnom je, kad se popneš na 1.kat - lijevo skreneš pa do kraja hodnika i onda desno, vidjet ćeš na vratima da piše da je info. učionica
 

Latica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zna li itko hoće li danas biti informatička radionica za izvanredne s obzirom da se asistent razbolio jučer u 17:30?
 

chasei

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li itko hoće li danas biti informatička radionica za izvanredne s obzirom da se asistent razbolio jučer u 17:30?
mi koji smo jučer trebali imati, imamo nadoknadu u utorak...
a što mu je bilo u utorak kad je podosta kasnio? hm hm hm
 

Latica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mi koji smo jučer trebali imati, imamo nadoknadu u utorak...
a što mu je bilo u utorak kad je podosta kasnio? hm hm hm
Hvala ti, ali to znam jer sam i ja bila jedna od onih jučer :confused2:. Jedino što idući tjedan nikako neću moći doći na to predavanje, a obavezno je, pa ne znam što da radim... Mislila sam možda danas otići u ovu drugu grupu pa pokušati dobiti potpis... :unsure: Ako je ozdravio, naravno...
 

marti

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
evo neka cura je napisala da se 18.1. dijele potpisi za informatičku radionicu! to je vjerovatno za onu drugu ugrupu koja još nema potpis jer je prva dobila...samo ne piše gdje ni kad...ak ko sazna napišite :) pozz
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
evo neka cura je napisala da se 18.1. dijele potpisi za informatičku radionicu! to je vjerovatno za onu drugu ugrupu koja još nema potpis jer je prva dobila...samo ne piše gdje ni kad...ak ko sazna napišite :) pozz
mislim da se to odnosi na redovne studente
 

martina_sk

Administrator
evo neka cura je napisala da se 18.1. dijele potpisi za informatičku radionicu! to je vjerovatno za onu drugu ugrupu koja još nema potpis jer je prva dobila...samo ne piše gdje ni kad...ak ko sazna napišite :) pozz
da, ja sam napisala i odnosi se na redovne.
 

mateja19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne kužim. rečeno nam je da će nadoknada biti u prvom tjednu 1 mj., ne mogu vjerovati da još uvijek ništa!
 

martina_sk

Administrator
Evo pitala sam prof i rekao je da ce sutra ili prekosutra staviti obavijest na stranicu faksa. Znaci pricam o nadoknadi zadnjeg predavanja iz informatike za izvanredne :)

Pozivaju se izvanredni studenti koji nisu odradili Informatičku radionicu u prosincu 2011. da radi dogovora o nadoknadi iste dođu u utorak, 24. siječnja 2012. u 17:00 sati na TMT 14 u Informatičku dvoranu.
 

mateja19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
čekam i čekam tu radionicu još od 12 mj kada je odgođena zbog toga jer je dvorana za inform. bila popunjena...i sada sam bolesna i ne mogu doć. kaj da radim? da li je to danas samo dogovor ili će biti vježbe? ne znam da li da prof.pošaljem mail...
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
čekam i čekam tu radionicu još od 12 mj kada je odgođena zbog toga jer je dvorana za inform. bila popunjena...i sada sam bolesna i ne mogu doć. kaj da radim? da li je to danas samo dogovor ili će biti vježbe? ne znam da li da prof.pošaljem mail...
to su dva dana vježba, moraš doć na oba dva dana jer se popisuje tko dolazi, pa taj drugi dan daje potpis u indeks. pošalji mu mail pa vidi kaj će ti reć :wink5:
 

marxmaja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
čekam i čekam tu radionicu još od 12 mj kada je odgođena zbog toga jer je dvorana za inform. bila popunjena...i sada sam bolesna i ne mogu doć. kaj da radim? da li je to danas samo dogovor ili će biti vježbe? ne znam da li da prof.pošaljem mail...
danas je bio samo dogovor. za sve koji nisu bili danas nisu apsolutno niš propustili... rečeno je da se dođe il u ponedeljak ILI u srijedu i to če trajat kao od 17 do 20. možete si slobodno odabrat kak vam paše.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks