AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Prebacivanje s faksa na faks

dado9

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ma da,al imam neke kombinacije, čula sam da sa može redovno upisat bez prijemnog uprava ali samo uz pravo (pa se cvaljda mogu poslije ispisat s prava jer me ubija blago rečeno),jer tu kažu da se ja kao redovan student ne mogu upisat redovno na upravi a to mi je bitno...zvala sam tete nitko se ne javlja,mislim da ću morat do njiih (ako su ko na pravu nadam se da me neće ubit i d aće mi dat točne informacije),ako ko što sazna u međuvremenu mollim da podijeli info...hvala
ajde hvala na informacijama ajde pliz ako saznaš kako ide prebacivanje javi,trenutno radim i štrebam pa nemam uopće slobodno ;) ja bi išao pitati tek nakon rokova na pravu..pozz
 

kristina_8

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok, mene zanima prebacivanje s prava na upravu, ali sam čula da to nije više moguće, nego da se mora ići na prijamni, moze mi netko potvrdit tu informaciju?
unaprijed zahvaljujem :)
 

Twity

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
bok, mene zanima prebacivanje s prava na upravu, ali sam čula da to nije više moguće, nego da se mora ići na prijamni, moze mi netko potvrdit tu informaciju?
unaprijed zahvaljujem :)
Ja sam se prošle godine bez problema prebacila i ove godine je to isto htjela moja frendica, ali su joj rekli da je to bilo moguće do 30.6. i da se više ne može. A koji je razlog nemam pojma.
 

bee happy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
e sad ja imam pitanje!
zna li netko može li se s uprave prebacivati na socijalni rad??
koja procedura, ako je uopće moguće?? čak i da idem otpočetka ali samo da me prebace bez državnih matura i inih malverzacija??
molim nekog upućenog??
hvala!

Ja sam završila socijalni rad 29.09.prošle godine i 15.10 se upisala kao izvanredni na upravni..to se još prošle godine moglo, mislim da ove godine više nije moguće... priznali su mi na upravi tri ispita sa socijalnog, tako da mislim da neće puno više nit na socijalnom priznat sa upravnog, ako se uopće moš prebacit.. SRETNO u svakom slučaju
 

chasei

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
zanima me, dal nakon što završim upravu, dal bi mogla još upisat porezni bez prijemnog i tih gluposti izvanredno? i dal bi mi priznali koje predmete?
 

melanija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako netko možda zna išta o upravnom studiju na veleučilištu u Otočcu!!! razmišljam o prebacivanju, pa bih bila vrlo zahvalna na bilo kakvim informacijama- literatura, težina ispita, profesori, rokovi, itd...
 

ja_2010

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može li mi netko reć kako i di je moguće izvršit prebačaj s ovog faksa? Sve opcije i ustanove dolaze u obzir!
 

nea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pa pitaš u referadi u Gundulićevoj 10 i ako će biti dobre volje, onda će ti i dati odgovor. Najsigurnije ti je tamo pitati jer informacije na forumu znaju biti netočne. Inače i ispis se plaća 150kn (radi pokrića troškova) :laughing:
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
zanima me, dal nakon što završim upravu, dal bi mogla još upisat porezni bez prijemnog i tih gluposti izvanredno? i dal bi mi priznali koje predmete?
mislim da se može, priznali bi ti dosta ispita, trebala bi položiti nekih 10tak. ja sam na upravnom i poreznom al sam ja išla 2 puta na prijemni. ak te zanimaju detalji za porezni javi se u inbox
 

ivana28

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok,student sam druge godine na upravnom pravu...Htjela bih se prebacit na Socijalni studij pa me zanima da li se uopce moze i koji su uvjeti? LP :D
 

martina_sk

Administrator
Bok,student sam druge godine na upravnom pravu...Htjela bih se prebacit na Socijalni studij pa me zanima da li se uopce moze i koji su uvjeti? LP :D
sumnjam. ne možeš se ni na pravo prebaciti koje je sličnije a kamoli na socijalni rad. mi smo ionako stručni studij a to je sveučilišni tako da možeš samo ići ponovo na redovne upise preko državne mature.
 

Niki12

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok svima,

dakle mene interesira nekoliko informacija pa ako bi mi netko mogao odgovoriti..druga sam godina na Pravu, s tim da do ljetnog semestra ću imati očišćenu drugu godinu i onda upisujem dio ljetnog semestra trece. E sad ako imam polozeno sve to da li se mogu na jesen direktno prebaciti na upravu ili moram na prijemni ? Ako moram na prijemni interesira me naime koja cu biti godina na upravi s obzirom da ce mi se vecina toga priznati s prve i druge godine prava... Jer po tome je nemoguće da budem prva godina. Hvala
 

minka

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok svima,

dakle mene interesira nekoliko informacija pa ako bi mi netko mogao odgovoriti..druga sam godina na Pravu, s tim da do ljetnog semestra ću imati očišćenu drugu godinu i onda upisujem dio ljetnog semestra trece. E sad ako imam polozeno sve to da li se mogu na jesen direktno prebaciti na upravu ili moram na prijemni ? Ako moram na prijemni interesira me naime koja cu biti godina na upravi s obzirom da ce mi se vecina toga priznati s prve i druge godine prava... Jer po tome je nemoguće da budem prva godina. Hvala
ja sam se prosle god prebacila i priznali su mi s 1.god sve osim nauke ,politologije i engl.to sam morala polagati a na 2.god. su mi priznali obiteljsko a na 3coj mi se priznaju 2 izborna...naime na pravu sam dosla do 3ce god tako da kad sam se prebacila na upravu sam bila automatski parcijala druge god tako ces vjerovatno i ti...nemoras na prijemni..sretno...:wink5:
 

mikimaus

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li je istina da na Pravnom studiju mogu upisati neke predmete sa druge godine, iako su upisali pad prve godine?
 

minka

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je istina da na Pravnom studiju mogu upisati neke predmete sa druge godine, iako su upisali pad prve godine?
koliko ja znam to je moguće samo ukoliko si na parcijali...mozda na to mislis...ali ko bi ga znao i oni stalno nesto mijenjaju...:icon_barbar:
 

no_name

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da podijelim s vama svoja iskustva s pokušajima prebacivanja na drugi faks, prva opcija mi je bila na Upravni studij u Osijeku, ( s sklopu pravnog fakulteta ) predana zamolba , ( prošle god rekli ma nema nikakvih problema, nakon toga moja molba nestala) predala dr.put ali nažalost oni neke naše predmete niti nemaju na upravno već na pravu tako da u principu iako sam parcijala 3 kod nas, kod njih nemam uvjet niti za drugu, katastrofa... Druga opcija na Veleučilište u Vukovaru, nakon natezanja s njima, plaćanja da uopće razmotre molbu, pribavljanja hrpe papira, priznaju mi većinu, pa ponište odluku pa neznaju više kaj treba i sto sranja ugl. poludila sam i odustala od njih jer sam dobila dojam da se radi o nekoj privat. ustanovi za obrazovanje odraslih ( iako mislim da bi i oni bili stručniji ). Nakon ta dva pokušaja dobila sam dojam da je ovaj naš fax pet puta bolji od sličnih i da je puno organiziraniji eto nekaj pozitivnog:) jedino pozitivno nije kak se ja nisam uspjela prebaciti sa istog smjera na drugi fax opet isti smjer, što dokazuje koliko je naše školstvo neorganizirano, kako nema nikakvih pravila , pa majke ti kako svi možemo imati različite predmete na istom smjeru u istoj državi katastrofa...
 

martina_sk

Administrator
samo je naš faks kod prebacivanja na bolonju uveo nove predmete s katedre za upravnu znanost i izbacio stare tipa arhivistike i uredskog poslovanja koji su ostali na drugim fakultetima. naš faks je jedini okrenut budućnosti i novim mogućnostima uređenja uprave dok su ostali po starom principu. kod njih je valjda jedina novost eu.
 

*dada*

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
POstoji li mogućnost prebacivanja s javne uprave na ekonomski stručni studij poslovne ekonomije?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks