AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Prebacivanje s faksa na faks

Sky

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
To sam i pretpostavljao, ali me zanima ako možda znaš da li onda u tom slučaju ukoliko budem morao polagati nekakve razlikovne ispite gubim godinu, to jest produžujem ili nakon što to odradim u normalnom roku upisujem 2 godinu?
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Iz prve ruke, preko jedne kolegice koja je s naše 2. god. otišla u ST na Upravno: dolje je upisana na prvu godinu. Razliku je polagala redovno, a kongenijalne kolegije su joj priznavali ad hoc, ovisno o katedri i raspoloženju odlučujućih, valjda. Pošalji mail u Rijeku i pitaj. No, odlučiš li se na taj poduhvat, bojim se da te čeka ista sudbina. Think twice!
 

Sky

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
I oprosti ako te tlačim, ali još jedno pitanje da li je moguće nakon što prve 3 godine odradimo u Zagrebu, onda specijalistički upisati normalno u Rijeci?
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Je. Nekoliko kolega je o tome pisalo ovdje na forumu koji su otišli na specijalistčki u RI. Ne dâ mi se sad tražiti njihove postove, no sjećam s da su pisali kako su veoma oduševljeni tretmanom i odnosom profesora.
 

Sky

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da prolistao sam malo forum i našao sam to, Horiemon hvala ti puno na svim ovim informacijama.
 

McLovin

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima, ovako imamo jedno pitanje, dakle ponovno sam upisao 1.godinu i vidio da to ne ide i odlučio sam se ispisati sa fakulteta i upisati novi u Puli ili Rijeci dakle nesrodan faks. Mene zanima ako itko zna postupak da li se ja prvo trebam ispisati sa ovog faksa pa upisivati drugi ili tek nakon što upišem željeni fakultet ispisati iz Javne uprave?
 

SheSun

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li netko zna kako je studirati javnu upravu u Rijeci? razmišljam o prebacivanju u Rijeku
Ne znam, ali ako si se prebacila, javi nam informacije ako nije problem. :)
Prijateljica je studirala javnu upravu u Požegi, tamo je super iz njezinih priča.
 

Komentatorica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, zanima me ima li tko iskustva tj zna li tko kako ide prebacovanje na 3.godini sa Stručnog upravnog u Osijeku na Javnu upravu u Zg? Bila bih jako zahvalna na pomoci ♥
 

žena zmaj

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav ekipa, molim pomoć. Naime, u napasti sam da se od ove akademske godine prebacim na javnu upravu u Požegi. Ono što me interesira (ako netko ima slučajno sličnu ili istu situaciju), gdje ću se naći ako mi je u Zg ostalo s druge godine radno, građansko i upravljanje ljudskim potencijalima te cijela treća godina? Koliko mi se isplati s tom situacijom polagati razliku i hoću li si napraviti veću štetu od koristi?

Thanks in advance!
 

sslo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav ekipa, molim pomoć. Naime, u napasti sam da se od ove akademske godine prebacim na javnu upravu u Požegi. Ono što me interesira (ako netko ima slučajno sličnu ili istu situaciju), gdje ću se naći ako mi je u Zg ostalo s druge godine radno, građansko i upravljanje ljudskim potencijalima te cijela treća godina? Koliko mi se isplati s tom situacijom polagati razliku i hoću li si napraviti veću štetu od koristi?

Thanks in advance!
Mislim da je teško znati što bi ti priznali, a što ne, dok ne predaš zamolbu i vidiš isplati li ti se ili ne. Prije nekog vremena i sama sam proučavala njihov program, ali je po tadašnjoj Odluci bilo da ne priznaju ispite starije od 10 godina. S obzirom da su moji većina stariji, nisam se na to odlučila. Ove godine su donijeli novi Pravilnik o pravilima studiranja i koliko sam vidjela, više nije tako. Gledala sam i Otočac, ali nisam još ništa odlučila.
Najbolje ti je je predati zamolbu, a sa našeg faksa se ispišeš tek kad vidiš što će ti sve priznati. Mislim da te ne traže da se najprije ispišeš. U Otočcu sigurno ne, a za Požegu bi trebalo provjeriti.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks