AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Prebacivanje s faksa na faks

kninjanin

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zna li iko išta o tome htio bih se prebacit s studija javne uprave na upravno pravo u splitu.....ili kogfa to da pitam...znam da je najbolje otić u referadu ali nisam u zagrebu pa ako neko ima kakvu informaciju neka mi javi...hvala
 

irena

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prebacivanje sa faksa na faks

sigurno si već napravio transfer...i odgovorio sam sebi...u referadu naravno, ali onu splitsku :)
 

iglavac

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
trenutačno sam studentica pravnog studija, i zanima me zna li tko koji su uvjeti prebacivanja na upravu, koji se ispiti priznaju a koji ne.:unsure:
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
prebaciti se možeš samo kad su upisi
priznaju ti sve ispite koje si položila a postoje na upravi
ja sam se prebacila dok sam bila 1godina i priznali su mi teoriju i engleski s polaganjem razlike jer su neki tekstovi kojih nema na pravu važni za upravu
od predmeta kojih ima na 1 godini na pravu i u upravi je još sociologija
 

baldimor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam još uvijek student Pravnog fakulteta, a na Upravu sam došao preko prijemnog i još sam redovan student. Na Pravu su mi ostali još gp i gpp sa treće i četvrta, a na Upravi su mi priznali su od ispita:
Osnove prava, osnove sociologije, engleski 1 i 2, osnove ustavnog prava, osnove obiteljskog, statistika, financiranje, konzularno, uvod u proučavanje uprave i ustrojstvo državne uprave, a ekonomiku sam samo morao prijaviti i doći da mi lupi ocjenu.
Nadam se da sam bar malo pomogao.:wink5:
 

duda

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li netko zna može li se kod nas sa smjera uprave prebaciti na porezni studij.
Kakav je postupak? Da li moramo na prijamni ispit ili polažemo samo neku razliku ispita. Hvala
 

deica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li netko zna kad se završi upravno pravo koje su razlike za prebacit na pravo-pravo??Mislim na ispite
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne možeš se doslovno prebaciti na pravo nego moraš na prijemni i sve ispočetka.
nešto se čak i prizna ali ako si jako dosadan i uporan, ali onda je valjda ocjena manje, a na nekim predmetima se polaže samo par poglavlja, tako sam nešto čula
 

suni

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne možeš se doslovno prebaciti na pravo nego moraš na prijemni i sve ispočetka.
nešto se čak i prizna ali ako si jako dosadan i uporan, ali onda je valjda ocjena manje, a na nekim predmetima se polaže samo par poglavlja, tako sam nešto čula
yeas tako je nažalost:crying2:
 

deica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kaj starno???o bože nikaj od toga onda ovak i onak se već godinama z...sa ovim...šteta:sad::sad::sad:
 

Nika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li netko zna može li se kod nas sa smjera uprave prebaciti na porezni studij.
Kakav je postupak? Da li moramo na prijamni ispit ili polažemo samo neku razliku ispita. Hvala
Evo ponavljam pitanje kolegice jer i mene zanima pa ako ima netko neke informacije puno hvala. :happy:
 

perica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zna li netko da se netko uspio prebaciti iz splita upravno pravo u zagreb upravno pravo i koje ispite su priznal??? help
 

perica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo ponavljam pitanje kolegice jer i mene zanima pa ako ima netko neke informacije puno hvala. :happy:
ej jesi li uspila saznati neke informacije vezane za prebacivaje i jesi li možda bila u referadi...ja jesan i predala sve papire zamolbu, prijepis ocijena i ovjeren nastavni plan i program i sad samo čekam al neznam do kad...
ništa mi ne javljaju neznam a vrijeme prolazi...užas jedan...a što ti poduzimaš vezano za to...pozdrav
 

felicity

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i sta ste uspijeli saznati u vezi prebacivanja u split?a kakav je tamo fax?buno laksi od ovog tu naseg u zg, jel da?
 

apostolka

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel mi neko moze rec nesto o prebacivanju sa upravnog na pravo,nakon zavrsene 3. god...Jel se koji ispit prizna i to?:crazy:
 

Sretna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
sad baš gledam po indeksu i razmišljam, a zašto meni niko nije priznao engleski 1?:misli:

prebacila sam se s prava na upravno i priznali mi samo soc!

ima li svrhe ići pitati nekog ili pisati nekom zahtjev da mi se prizna i engl? :unsure:
 

Ivy

Admin
priznaje ti se pola eng

mozda mozes proci bez zahtjeva ukoliko se tako dogovoris sa profesoricom
stoga zurno na konzultacije ili ju pitaj poslije predavanja
 

Toni

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Možemo li mi koji smo diplomirali upravu prebaciti se na neki drugi faks i nastaviti studirati izvanredno jel to netko napravio i na koji faks bi bilo najbolje u smislu da ima najmanje razlike tipa (ekonomija). Za neke poslove u javnoj upravi nije biran fas (smjer) bitna sprema. Hvala!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks