AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Prebacivanje s faksa na faks

robbie22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel zna netko,jel se moze s naseg faksa prebaciti u osijek na javnu upravu?i sta bi sve trebalo za to?
 

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Super. Mislio sam da se prvo treba ispisati. ali izgleda da se ispisati treba samo ako zelim upisati redovbo neki drugi faks?
Tako je, redovno se ne mogu upisati dva fakulteta, makar i tu ima ako se ne varam nekih iznimki.
Najbolje da se raspitaš na fakultetu na kojeg se još misliš upisati, da li uopće možeš, koji su uvjeti i slično, da znaš informacije iz prve ruke.

jel zna netko,jel se moze s naseg faksa prebaciti u osijek na javnu upravu?i sta bi sve trebalo za to?
Nazovi referadu Pravnog fakulteta u Osijeku, oni će ti navesti uvjete prelaska i sve ostale relevantne informacije.
 

koka

da.
Re: Prebacivanje na Pravni fakultet

mozda ovo nije pitanje vezano usko za prijelaz na pravni fakultet, ali me interesira da li netko zna uvijete za prebacivanje na ekonomiju nakon diplomiranja ovdje? moze i pvt...hvala puno
 

kikica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prebacivanje na Pravni fakultet

Ne moraš ići na nikakvu državnu maturu, možes vrlo jednostavno upisati ekonomiju u Rijeci, samo upises 4 i 5 god. i moraš položiti 4 ispita razlike. U Zagrebu mislim da još nema te mogućnosti...
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Re: Prebacivanje na Pravni fakultet

Ne moraš ići na nikakvu državnu maturu, možes vrlo jednostavno upisati ekonomiju u Rijeci, samo upises 4 i 5 god. i moraš položiti 4 ispita razlike. U Zagrebu mislim da još nema te mogućnosti...
Shvatio sam da pita za ZG. Rijeka se očito trudi biti konkurentno Sveučilište. ;)
 

koka

da.
Re: Prebacivanje na Pravni fakultet

Ne moraš ići na nikakvu državnu maturu, možes vrlo jednostavno upisati ekonomiju u Rijeci, samo upises 4 i 5 god. i moraš položiti 4 ispita razlike. U Zagrebu mislim da još nema te mogućnosti...
stvarno?pa ovo zvuci super... imas vise info? moze i na pvt...
 

kikica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Za ovu godinu je naravno završilo, ali moguće je, čini mi se čak od ove god da je prvi put bila dana takva mogućnost prelaska, s obzirom da imamo različite ispite, ali eto netko je shvatio da je došlo novo doba, u Sloveniji je to skroz normalno, a kod nas tek valjda počinje biti. :)
Odguglaj ekonomski faks u Rijeci razlikovna godina-traje 1 semestar i imaš ta 4 ispita i kad ih rješiš upisujes normalno 4 i 5 god s čak i čini mi se više smjerova nego u Zagrebu.
Rijeka će nas nadmašiti ;-)
 

koka

da.
ima li itko ovdje da razmislja o Osijeku? Ili netko ide tamo? Ili nesto slicno? :) Negdje su pisali ali ne mogu naci postove o Os... pa ako znate, ljubim ruke :)
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ima li itko ovdje da razmislja o Osijeku? Ili netko ide tamo? Ili nesto slicno? :) Negdje su pisali ali ne mogu naci postove o Os... pa ako znate, ljubim ruke :)
Ja sam bio na PFOS u Osijeku na pravnom studiju. Faks korektan, profesori vrlo korektni, dostupni za kontakt i za svaku informaciju, referada isto jako ok, iako nekad nisu baš ažurni. Koliko sam uspio skužiti iz razgovora s nekim profesorima, tamo na preddipl.str.studiju javne uprave studenti imaju dosta manje gradiva koje trebaju učiti za ispite nego što to studenti ovdje u ZG moraju učit za te iste ispite (vjerojatno ne baš iz svih ispita ali većine). Kako je na ove +2 godine to ne znam ali sumnjam da su odstupili od te dosadašnje prakse.
 

enna

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, jel ima netko tko se prebacio odavde u Rijeku,kakva je procedura? da li su izvanredni obvezni na predavanju?
 

Anna5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege,u referadi mi nisu bili nimalo od pomoći pa eto,ako mi netko može pomoći,bila bi zahvalna. Naime,studentica sam 3.godine na javnoj upravi i zanima me sljedece: nakon te 3 godine,upisala bi pravo,zna li netko buduci da ce mi se neki ECTS bodovi,tj.ispiti priznati i mogu li npr.upisati kolegije iz prve i druge godine ili moram bas sve ispocetka i ocekuje me jos sigurnih 5 godina studiranja?
 

Sky

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima, 1 godina sam Javne uprave i zbog osobnih razloga možda bi iduću godinu se trebao preseliti u Rijeku, pa me zanima da li je moguće da kad upišem 2 godinu se prebacim u Rijeku na studij?
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Ako pod "prebacivanjem" misliš na direktan upis i automatizmom priznavanje položenih ispita iz Zagreba, it ain't gona happen.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks