AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Politologija

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Objavljeni su rezultati.. I kaj sad ak imam više od 40 bodova? Prijavila sam ispit na redovnom roku, kad je upis ocjene? Onda lad su usmeni? Jel se može dogovorit neko vrijeme, jer moram s posla izać? Ako netko zna detalje, nek napiše. Hvala!
Objaviti će kad su usmeni i tad treba doći na upis ocjene odnosno odgovarati za veću ocjenu....može li se dogovoriti vrijeme odgovaranja, to ne znam, najbolje poslati mail profesoru i pitati ga...
[DOUBLEPOST=1548682008,1548681898][/DOUBLEPOST]Da li netko zna koji je broj bodova do kojih je ocjena 3 tj. da ne treba odgovarati na usmenom?
 

Nora1409

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Objaviti će kad su usmeni i tad treba doći na upis ocjene odnosno odgovarati za veću ocjenu....može li se dogovoriti vrijeme odgovaranja, to ne znam, najbolje poslati mail profesoru i pitati ga...
[DOUBLEPOST=1548682008,1548681898][/DOUBLEPOST]Da li netko zna koji je broj bodova do kojih je ocjena 3 tj. da ne treba odgovarati na usmenom?
Da, i mene to zanima, jel netko ima provjereno da ne moramo na usmeni? haha
 

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ne stignem baš ponavljati jer 18.imam građansko...želim trojku i mir...na predavanju je rekao da do 50 bodova je 2, 51 i više (.sad koliko više, možda do 55) je trojka...za veću ocjenu treba odgovarati, ali možeš prihvatiti i manju...ja se samo nadam da je stvarno tako! Htjela bi da mi potvrdi to netko još, zato sam i pitala...strah me da me još ne sruši!
 

Željka1981

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja s jučerašnjeg roka, netko??
Objasni
Pojam slobodnih jahača
Proceduralna dem.
Podanička kultura
Nabroji 3 funkcije stranaka
Manjkava dem.

Eseji
Kršćanski funda., tipovi i obilježja
Legitimnost
Struktura institucija EU

Zaokruži
U kojem valu terorizma je javlja talijanska Crvena brigada
Koja 4 tipa birokrata razlikuje Julian Le Grande
Duvergeov zakon nešto...
Razmjerni izborni sustav nešto...
Mediji nešto....
Pitanja s jučerašnjeg roka, netko??
 

mario1975

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Objasni
Pojam slobodnih jahača
Proceduralna dem.
Podanička kultura
Nabroji 3 funkcije stranaka
Manjkava dem.

Eseji
Kršćanski funda., tipovi i obilježja
Legitimnost
Struktura institucija EU

Zaokruži
U kojem valu terorizma je javlja talijanska Crvena brigada
Koja 4 tipa birokrata razlikuje Julian Le Grande
Duvergeov zakon nešto...
Razmjerni izborni sustav nešto...
Mediji nešto....
Hvala na trudu.
 

DXG

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne stignem baš ponavljati jer 18.imam građansko...želim trojku i mir...na predavanju je rekao da do 50 bodova je 2, 51 i više (.sad koliko više, možda do 55) je trojka...za veću ocjenu treba odgovarati, ali možeš prihvatiti i manju...ja se samo nadam da je stvarno tako! Htjela bi da mi potvrdi to netko još, zato sam i pitala...strah me da me još ne sruši!
Oni koji na kolokvijima imaju vise od 40bodova na usmenom mogu prihvatit 2, ako imaju 51bod ili vise mogu prihvatit 3. Za vece ocjene se treba odgovarat. Tako je svake godine :)
Znaci, ako netko ima vise od 40bodova bira hoce li odgovarat ili ce mu se samo upisat ocjena.
 
Posljednje uređivanje:

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Oni koji na kolokvijima imaju vise od 40bodova na usmenom mogu prihvatit 2, ako imaju 51bod ili vise mogu prihvatit 3. Za vece ocjene se treba odgovarat. Tako je svake godine :)
Uh, odlično! Hvala puno na odgovoru! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DXG

Josip Odak

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel ima netko da je razlikovna godina nakon završenog poreznog? prošao sam pismeni pa me zanima kako usmeni izgleda kod profesora Čepe?
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim Vas da li tko zna pitanja od a grupe s prošlog roka?:)
:)
[DOUBLEPOST=1550953801,1550931287][/DOUBLEPOST]Molim Vas da li tko zna pitanja od a grupe s prošlog roka 14.2 to sam zaboravila reći.
Hvala unaprijed
:):)
 

Natalija11

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Na studomatu mi piše da je pismeni sutra od 9-10, a pošto sam komisija piše mi da mi je usmeni odnosno ispit pred povjerenstvom sutra u 9. Jel zna netko hoće usmeni bit sutra odmah nakon pismenog ili će bit kao i uvijek utorkom?
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim Vas da li tko zna pitanja od a grupe s prošlog roka?:)
:)
Molim Vas da li tko zna pitanja od a grupe s prošlog roka 14.2 to sam zaboravila reći.
Hvala unaprijed
:):)
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim Vas ima li tko pitanja?
[DOUBLEPOST=1560495152,1560188950][/DOUBLEPOST]Znači nitko nije pisao test u 6mj ????
[DOUBLEPOST=1560786412][/DOUBLEPOST]Molim Vas ima li tko pitanja za 6 mjesec?????
[DOUBLEPOST=1561232357][/DOUBLEPOST]Kaj je težak jako test, čula sam da je nešto promjenio ????????????????????
[DOUBLEPOST=1561320504][/DOUBLEPOST]Pozite nam ako ima tko pitanja s rokova ?????
 

A.D.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav može li se ispit spremit za tjedan dana ili je potrebno više. Svaki savjet dobrodošao:)
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozite nam ako ima tko pitanja s rokova ?????
[DOUBLEPOST=1561755275,1561710009][/DOUBLEPOST]Što je bilo u zadnjem testu ????
[DOUBLEPOST=1562252376][/DOUBLEPOST]Pozite nam ako ima tko pitanja s rokova ?????
Što je bilo u zadnjem testu ????
Hvala unaprijed
[DOUBLEPOST=1562349912][/DOUBLEPOST]Pozite nam ako ima tko pitanja s rokova ?????
Što je bilo u zadnjem testu ????
Hvala unaprijed
[DOUBLEPOST=1563032290][/DOUBLEPOST]Kakav je test u 7 mj i 6 mj bio ????
Idem na komisijski u 9 mj pa molim malo pomoči
 

Noa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne mogu se sjetiti pitanja ali mi treba za nešto na poslu, u biti odgovor je da je kriminalna radnja vezana za dobit, a obrnuto proporcionalna kazni umnožena otkrivanju tog djela. Da li je to iz sociologije ili politologije nemam blage, ali ako netko zna....
 

mape5

Super Moderator
Ne mogu se sjetiti pitanja ali mi treba za nešto na poslu, u biti odgovor je da je kriminalna radnja vezana za dobit, a obrnuto proporcionalna kazni umnožena otkrivanju tog djela. Da li je to iz sociologije ili politologije nemam blage, ali ako netko zna....
kaj tebi zapravo treba?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks