AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Politologija

KikiSan

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Što je bilo u testu ?
Što je bilo u testu ?
esejski=civilna kultura,paternalistički konzervativizam,razlika između 1.i 2.lica moći , kratka=pozitivna sloboda,procedudaralna pravednost,tipovi. novog institucionalizma,,obilježja liberalizma,,Bentham,obilježja fundamentalizma,tko zastupa teoriju demokratskog mira
 

alkemicar

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bilo je rečeno na predavanjima 16.01.u 9 ali nema nikakve obavijesti
Uputila sam upit prof. Ravliću za termin održavanja pa je potvrdio datum 16.01....onako kao što stoji u prezentaciji s predavanja. U referadi nemaju nikakvu informaciju.
 

alkemicar

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Poštovane kolege, dali netko ima informaciju sa predavanja u koliko sati je drugi kolokvij?
Zadnji put je bila obavijest pisanja prema abecednom redu sada nema ničega. Hvala
 

alkemicar

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav. Može li netko napisati kada su potpisi za one koji su prošli kolokvije? Dali se dolazi po potpis na dan prijavljenog ispita (30.01.), jer u jučerašnjoj obavijesti stoji u četvrtak...ovaj ili 30.01? Hvala
 

angelaC

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, molim vas da mi potvrdite ovu informaciju budući da nisam bila na predavanjima, dakle, za prolaz oba kolokvija potrebno je min. 40 bodova, ukoliko smo ih ostvarili, ne trebamo na usmeni?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks