AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Politologija

ivapravo00

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pozdrav svima
izvanredni studenti politologiju kako polažu kada ce biti ispiti gdje itd
na tom merlinu kada se prijavim imam 4 predmeta kako vi drugi
 

domagoj88

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pozdrav svima
izvanredni studenti politologiju kako polažu kada ce biti ispiti gdje itd
na tom merlinu kada se prijavim imam 4 predmeta kako vi drugi
Ja imam 2 kolegija iz politologije na Merlinu, 1 je sa preddiplomskog studija i jedan sa specijalistickog..
 

Merienn79

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
To je zato što politologiju imate i na jednom i na drugom studiju s tim da je ova na specijalističkom samo za one kojima je to razlikovni ispit, odnosno za one koji su trogodišnji studij završili ranijih godina. Bar tako ja mislim jer je meni tako bilo.
 

Nina007

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pozdrav svima
izvanredni studenti politologiju kako polažu kada ce biti ispiti gdje itd
na tom merlinu kada se prijavim imam 4 predmeta kako vi drugi
Polagat cemo prvo pismeno,20 pitanja na zaokruzivanje,drugi dan usmeni preko one aplikacije Meet....iduci tjedan ce biti probni ispit pa cemo vidjeti kako to funkcionira
 

Nina007

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ije strana


Ja sam prošao i još dvije cure, sutra usmeni...
Par pitanja je bilo vezano za koronu... sad sam i zaboravio šta je bilo sve..
[/QUOTE]

Koliki postotak si imao
 

domagoj88

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ije strana


Ja sam prošao i još dvije cure, sutra usmeni...
Par pitanja je bilo vezano za koronu... sad sam i zaboravio šta je bilo sve..
Koliki postotak si imao
[/QUOTE]


Neam pojma... znam da sam zeznio na dva pitanja, ostalo neznam..
 

angelaC

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
I ja sam polagala,i nemam pojma ali mislim da sam pala, nisam dobila poziv na usmeni
[/QUOTE]
Kolege, pa sto nije bilo poslije zavrsenog testa odmah objavljen broj bodova, ja sam zavrsila ispit ponovno usla i nakon par minuta mi je pisao broj bodova
 

domagoj88

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, pa sto nije bilo poslije zavrsenog testa odmah objavljen broj bodova, ja sam zavrsila ispit ponovno usla i nakon par minuta mi je pisao broj bodova
[/QUOTE]
Ja nisam nigdje vidio broj bodova
 

angelaC

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, pa sto nije bilo poslije zavrsenog testa odmah objavljen broj bodova, ja sam zavrsila ispit ponovno usla i nakon par minuta mi je pisao broj bodova
Ja nisam nigdje vidio broj bodova
[/QUOTE]
Kolege, pa sto nije bilo poslije zavrsenog testa odmah objavljen broj bodova, ja sam zavrsila ispit ponovno usla i nakon par minuta mi je pisao broj bodova
Ja nisam nigdje vidio broj bodova
[/QUOTE]
Probaj sad ponovno uci, mozda ces vidit
 

Nina007

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, pa sto nije bilo poslije zavrsenog testa odmah objavljen broj bodova, ja sam zavrsila ispit ponovno usla i nakon par minuta mi je pisao broj bodova
[/QUOTE]
jesi prošla
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks