AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Politologija

angelaC

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
17, ako je to stvarno broj bodova, ali pise mi kao vasa ocjena je 17 od 20
Kakav je bio test težak ili lagan ??
[/QUOTE]
Pa nista pretjerano tesko, liberalizam, konzervativizam, drugo lice moci, oblici predstavnicke demokracije, pozitivno i negativno pravo, biheviorizam, oblici kulture, odgovori su ponudeni pa se cak mozes podsjetit ako nisi siguran
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kakav je bio test težak ili lagan ??
Pa nista pretjerano tesko, liberalizam, konzervativizam, drugo lice moci, oblici predstavnicke demokracije, pozitivno i negativno pravo, biheviorizam, oblici kulture, odgovori su ponudeni pa se cak mozes podsjetit ako nisi siguran
[/QUOTE]
hvala
 

samo_maya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Baš se nitko ne sječa što bilo u današnjem testu , niti odprilike , hm?Nije fer ....
20 pitanja, od toga njih 15 sigurno vezano za koronu i ovu cijelu situaciju (tipa primjeri vezano za vladu, ograničenja slobode) revolucija, mediji, feminizam, ponovi onaj dio o podanickoj i ostalim kulturama,
Jedno od kracis pitanja je bilo, ono za zivotinje i odg je patnja, 3 obilježja drzave, pojam svercera u kojoj teoriji.
Usmeni:svatko jednu teoriji i jos jedno pitanje dobijes(funkcije parlamenta, revolucija, mediji)
Iskreno za pismeni se treba znat jer je malo vremena po meni a pitanja su duza i na temelju primjera koji se ne nalaze nigdje.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
20 pitanja, od toga njih 15 sigurno vezano za koronu i ovu cijelu situaciju (tipa primjeri vezano za vladu, ograničenja slobode) revolucija, mediji, feminizam, ponovi onaj dio o podanickoj i ostalim kulturama,
Jedno od kracis pitanja je bilo, ono za zivotinje i odg je patnja, 3 obilježja drzave, pojam svercera u kojoj teoriji.
Usmeni:svatko jednu teoriji i jos jedno pitanje dobijes(funkcije parlamenta, revolucija, mediji)
Iskreno za pismeni se treba znat jer je malo vremena po meni a pitanja su duza i na temelju primjera koji se ne nalaze nigdje.
Hvala puno,
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim Vas imali netko tko mi može objasniti pitanja s koronom koja su bila u testu, bila bih zahvalna.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks