AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pitanja o praksi

marbela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav!
Imam pitanje vezano za potvrdu o praksi koja se mora donesti prije prijave diplomskog... Zanima me kako ta potvda treba izgledati :confused2:? Što sve na njoj mora pisati? Da li osim osnovnih podataka o studentu, mjestu gdje je odrađena i vremenu u kojem je odrađena treba pisati još nešto? :unsure:
Ako netko zna nešto više molim vas da mi odgovori... totalno sam pogubljena u tome svemu.:blushed: Unaprijed hvala!
 

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne želim stvarati paniku, no moja kolegica, koja već dugo radi u državnoj službi, će morati na praksu, baš kao i oni koji nisu zaposleni. Takva je informacija stigla iz referade.
Usto, izvanredna je studentica i praksu će odraditi s redovnima. I ja sam izvanredna te sam poštom obaviještena da izvanredni studenti moraju praksu odraditi sa redovnima te da će na oglasnoj ploči biti izvješene daljnje informacije.
toliko:crazy:
 

Talya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel postoji možda slučajno mogućnost da studenti koji nisu upisali praksu u ovoj godini, a to sam i ja :wink5: da se nekako ove godine ubace pa to odrade? Pitat ću ja u referadi ali ako ima neko iskustva s takvim problemčićem??
 

Neo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
evo nekoliko informacija o praksi iz prve ruke..pošto sam izvanredni student, a doista i radim (u upravi), te sam neki dan dobio poštom obavijest o tome da ću sa ostalim redovnim studentima morati "odraditi" praksu:angry: telefonski sam razgovarao sa prof.Marčetić na koju me uputila "draga" teta :hekla: iz referade
prof. je rekla da će biti održan sastanak negdje sredinom trećeg mjeseca na kojem ćemo vidjeti i dogovoriti što sa nama koji radimo s obzirom da razumije da ne možemo tek tako izbivati sa posla radi prakse..obavijest o sastanku će najvjerojatije biti na oglasnoj ploči fakulteta..po mome mislim da su za sada otvorene još sve opcije u vezi prakse za izvanredne
moram priznati da je prof.Marčetić doista ugodna i susretljiva osoba s kojom čovjek može normalno razgovarati...pravo osvježenje:happy:
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav!
Imam pitanje vezano za potvrdu o praksi koja se mora donesti prije prijave diplomskog... Zanima me kako ta potvda treba izgledati :confused2:? Što sve na njoj mora pisati? Da li osim osnovnih podataka o studentu, mjestu gdje je odrađena i vremenu u kojem je odrađena treba pisati još nešto? :unsure:
Ako netko zna nešto više molim vas da mi odgovori... totalno sam pogubljena u tome svemu.:blushed: Unaprijed hvala!
potvrdu moras svakako donijeti, tj. dobiti potpis, ja recimo koja sam redovni student, nisam mogla testirati indeks bez potpisa da sam obavila praksu, koji daje osobno prof. dekan

sto mora pisati....otprilike koncept ovako
1. zaglavlje-naziv gdje si obavljala praksu, klasa, ur. broj, datum
2. na zahtjev (tvoje ime i prezime) iz (grad, adresa) izdaje se
3. potvda
4. kojom se potvrduje da je .........studentca stručnog studija javne uprave u zg. upravni odjel, gunduliceva 10 obavljala studenstku praksu tu i tu, u tom i tom odjelu, u razdoblju tom i tom.
da si je se ponasala uzorno, pokazala znanje...
6. izdaje se u svrhu dokazivanja određene obvezne studenske prakse, i u druge svrhe se ne moze upotrijebiti
5. potpis nadleznog

otprilike to, ali oni koji izdaju potvdu, uglavnom znaju kako se to radi :happy:

Jel postoji možda slučajno mogućnost da studenti koji nisu upisali praksu u ovoj godini, a to sam i ja :wink5: da se nekako ove godine ubace pa to odrade? Pitat ću ja u referadi ali ako ima neko iskustva s takvim problemčićem??
svakako, ako si treca godina :)
pretpostavljam da ti se vodi i evidencija o tome, ali svakako je moras odraditi :wink5:

telefonski sam razgovarao sa prof.Marčetić na koju me uputila "draga" teta :hekla: iz referade
oho, kolega, pa nemogu vjerovati :tongue2:

moram priznati da je prof.Marčetić doista ugodna i susretljiva osoba s kojom čovjek može normalno razgovarati...pravo osvježenje:happy:
potvrđujem TvrdnjU kao Veliku IstinU
 

Ruby

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nisam bila neko vrijeme na faksu pa me zanima dal zna netko jel ima kaj novog u vezi trajanja prakse za redovne po starom programu?
 

Cool

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li netko ima "novije" inform. o praksi za izvanredne studente, koji rade u struci, s obzirom na dopis koji so zaprimili da ćemo ići na strućnu praksu i na dobru tetu iz referade koja SVE ZNA!?
 

anita13

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok! dal netko možda zna kad će biti donesena odluka o tome koliko će trajati praksa po starom programu?
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok! dal netko možda zna kad će biti donesena odluka o tome koliko će trajati praksa po starom programu?
meni je teta iz referade rekla 40 sati znači 5 dana po 8 sati i da nam oni biraju te da ćemo svi u zagreb morati ići a sve ćemo znat kao početkom 3 mjeseca kada će to iznesti na oglasnu ploču
 

polićka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zdravo!Jel mi može netko rec jel izvanredni isto moraju na praksu?Ak da to si sami moramo nac,jel tak?
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
vec se na par mjesta o tome odg.
bar kako su stvari do sada bile.
Ali evo sve ce se konkretnije znati
nakon sto bude donesena ta odluka,
di, sta, kako u 3mj. :proud:
 

Ksenija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok!
Ja sam bila na konzultacijama ovaj tj. kod prof.Marčetić, i rečeno mi je da će sredinom ovog mj. biti sastanak za studente, izvanredne koji rade (pitala sam je konkretno za one koji rade u upravi) i da ćemo najvjerojatnije morati izraditi neki tematski rad i donijeti potvrdu ili ugovor o radu. Molim stoga čim netko primjeti obavijest o održavanju tog sata na oglasnoj ploči da napiše to na ove stranice za nas koji nismo iz Zagreba.
Hvala!
 

Dijana 2

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jutros sam razgovarala telefonski sa Zdenkom Dvojković i rekla je da je sastanak 13.03. u 17,30 u DV. 8.
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok jel ima kakvih informacija za nas po starom programu tj.jel piše šta ma oglasnoj ploči kad kako i šta,hvala:cheer:
 

Ivy

Admin
danas sam gledala na oglasnoj ploci
i vidjela da je stavljen popis za praksu
i svi ljudi na popisu bi se trebali pojaviti na sastanku 13.03. u 17,30 u DV. 8.
tako da bi bilo dobro da se prosecete do faksa vi koji ste upisali praksu ove godine u to vrijeme...
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
danas sam gledala na oglasnoj ploci
i vidjela da je stavljen popis za praksu
i svi ljudi na popisu bi se trebali pojaviti na sastanku 13.03. u 17,30 u DV. 8.
tako da bi bilo dobro da se prosecete do faksa vi koji ste upisali praksu ove godine u to vrijeme...
hvala ti puno!:bigcheek:
 

ellena

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim savjet!
Zbog ECTS bodova upisala sam parcijalu i nisam mogla upisati samo praksu i diplomski rad za 3.godinu. Da li će mi dat da odradim praksu ove godine ili ću morat čekat cijelu godinu da to odradim? Mislim da nas ima dosta s sličnom situacijom.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks