AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pitanja o praksi

Miklja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ozbiljno ste na praksi
i kaj radite
mislim kako vam je
znam da imate posla ali ovo je vazno kaj ne?:(
Važno je, ali nije hitno, čim zgotovim praksu budem se raspitao.
 

Ivy

Admin
vidim ja netko je rosto teme;) sorry ja se nekada zaletim pa ne razmisljam ;)
inace da zanima me dali mi po bolonji moramo na praksu ili to za nas ne postoji?
 

Miklja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Na bolonji je praksa 1 tjedan.

Moj prethodni post se odnosio na "parcijalu parcijale" tststs
 

Ivy

Admin
ma ja kuzim ali ne znam dali ce ostali kuziti
samo tjedan dana ma to je tako malo kaj cu molim te nauciti u to vrijeme
p.s. mislim da sam te danas vidjela u nsbu isao si doma oko pola osam ak si to bio ti fakat si visok;)
 

george costanza

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Praksa po starom programu je u većini slučajeva gubljenje vremena. Neki ne moraju uopće dolaziti, neki moraju raditi puno radno vrijeme (kao npr. ja ovaj mjesec) i to najčešće zatupljujuće poslove. Samo rijetki imaju neke koristi od te prakse. Mislim da će praksa "po bolonji" biti bolja jer će trajati samo tjedan dana i morati će se predati izvještaj s prakse koji će se ocjenjivati.
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
upravo ovako kako je george rekao....a u topicu ''biranje prakse'' mozes procitati iskustva i nacin na koji se odraduje praksa koja traje 3mjeseca....bolje ti je tjedan dana.....takvu je odluku veleučilište donijelo....i iako trajala tjedan dana, mislim da ces uspjet nesto nauciti....jer se izvjestaj mora na necemu temeljiti.....eto izvjesti nas kada ti trenuci dodu :)
 

Ivy

Admin
ma kako sam ja bila u hoteljerskoj skoli i svaki razred je imao svoju praksu ja sam totalno zagrijana za to
naravno jer sam bila po mjesec dana na moru ekipica i onda lako odradis praksu ali imate pravo moguce je da necu takav osjecaj imati i na ovoj praksi;)
 

Ivy

Admin
e da i tu si definitivno upravu
kaj sam ja tuka ali nema veze
a u bit nikada ne znas kaj te tamo moze docekati pa zato molim lijepo
 

lilyka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kaaj,ja sam totalno zbunjena!ja sam 1 god bolonje i zanimam me kaj da ja sad radim s tom praksom,nisam ni znala da moram ic na praksu!!mogu ja to odradit iduce god??:eek:)
 

george costanza

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kaaj,ja sam totalno zbunjena!ja sam 1 god bolonje i zanimam me kaj da ja sad radim s tom praksom,nisam ni znala da moram ic na praksu!!mogu ja to odradit iduce god??:eek:)
He he bez brige, praksu ćeš morati odraditi tek na trećoj godini i to samo tjedan dana.
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nemoraju....ako nemaš di naći........kažeš da ti oni nađu (faks)....

znači pita te dal ćeš sam, tj. na samom formularu koji se podigne u našoj referadi (soba 10) kad za to dođe vrijeme, piše opcija, dal tražiš sam i navedeš di...i onda kad dođe vrijeme za to, na oglasnoj ploči napišu popis di je tko i kome se trebaju javititi....

iako znaju pitati i redovne dal će naći sami (one koji nisu iz zg) ;)
 

Mimi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pozdrav,ja sam imala sreću i upala sam na praksu u poglavarstvo.ljepo sam otišla i pitala jel bi tamo mogla obavit kaj trebam i odmah su mi dali da dođem.nisam htjela da mi faks bira praksu jel ko zna di bi me poslali.završila sam u upravnom odjelu za gospodarstvo i poljoprivredu.bilo mi je feno menalno,fakat sam puno naučila,ljudi su bili super, manje-više.mislim da praksa stvarno može biti korisna,ak pokažeš imalo zanimanja,mene su čak zamolili da se nakon diplome javim zbog posla.samo nemojte sjedit ko vreće i gurajte se svuda,čak i ak vas ne zanima,skompajte se s ljudima,nikad ne znate kad vam netko može u budućnosti pomoći.
 

irena

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mislim da je sve kako se postaviš...evo ja nisam dobro prošla jer mi se nije svidjelo što nije plaćeno i zato sam bila nezadovoljna,a ovi iznad mene su samo forsali kao da se ne radi o upravi ( žena s kojom sam bila u sobi je dva sata pričala s ljubavnikom kao da mene nema i to mi je bilo ponižavajuće )
 

Mimi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mislim da je sve kako se postaviš...evo ja nisam dobro prošla jer mi se nije svidjelo što nije plaćeno i zato sam bila nezadovoljna,a ovi iznad mene su samo forsali kao da se ne radi o upravi ( žena s kojom sam bila u sobi je dva sata pričala s ljubavnikom kao da mene nema i to mi je bilo ponižavajuće )
imaš pravo,ali puno ti znači i to kakvu sreću imaš i među kakve ljude dođeš.meni su platili praksu,nekih 800 kuna,ali sam i naučila raditi.imala sam sreće kaj sam došla u dobar odjel.al isto tak sam se svakaj nagledala,tip koji igra igrice dok mu vani stoji red ljudi i potiho ga psuje,pa priče ko koga i zašto, da ne kažem da ima smicalica,niskih udaraca osobito ak si u krivoj stranci i sl.sve ti je to jedna velika sapunica.
 

irena

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ma i sad kad pomislim na sve čini mi se da nisam trebala toliko uzimati srcu, ali zato je i odslužila praksa. Bolje na njoj nego da se iznenađujem na radnom mjestu. Pokušavam izvuići nešto iz svega. Svakako i prihvatiti da ne razmišljaju svi ljudi jednako i da se nekad ne treba obazirati na ono na što ne možeš utjecati ( neki su neodgojeni i nekulturni i sa 40, 60... i nemam ja s tim ništa...premazani svim mastima, dvolični...i o.k ...samo kad se prvi put susretneš s tim drukčije gledaš)
 

Mimi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
irena opet se slažem s tobom,ali ja bi isto da mi se tak nekaj dogodilo to uzela k srcu jer me takve stvari jako smetaju.kad vidiš nekaj takvo treba iz tog naučit i odlučit da nećeš bit takva.najgore kaj si puno ljudi brije da su ne znam kaj ak imaju faks a onda rade ovakve i sl. stvari.zato su tu mlade nade društvenog veleučilišta!:luxhello:
 

irena

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
irena opet se slažem s tobom,ali ja bi isto da mi se tak nekaj dogodilo to uzela k srcu jer me takve stvari jako smetaju.kad vidiš nekaj takvo treba iz tog naučit i odlučit da nećeš bit takva.najgore kaj si puno ljudi brije da su ne znam kaj ak imaju faks a onda rade ovakve i sl. stvari.zato su tu mlade nade društvenog veleučilišta!:luxhello:
Bojim se da to nema veze sa Veleučilištem, a još manje s nadama Veleučilišta jer je zaposliti se u upravi jedna stvar koja nema nužno veze s tim da je čovjek studirao već da li je nečiji nećak. Ipak i te se stvari pooooooolako mijenjaju, ne želim sad nešto cendrati zbog nepravde ove i one. Tražim, tražim pa valjda ću jednom i naći.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks