AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pitanja o praksi

dubbi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hei ljudi, ja sam bila u referadi prije koji dan i rekla mi je da stari program ima praksu 3 mjeseca.
pitala sam ju još, s obzirom da sam izvanredni dali si sami trežimo praksu ili nas faks šalje te dali će nam faks dati uputnice, a ona mi je rekla da si sami moramo naći praksu, da nećemo dobiti uputnice te da praksa mora biti odrađena do prijave diplomskog.
 

nikoletta

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
koliko ja znam izvanredni imaju i dalje 3 mjeseca, ali za redovne po starom programu vrijedi nova praksa, skraćena s bolonjcima, tako je meni rekla gđa mirjana! :) a sad.. očito da daju krive informacije, kad svatko drugačije kaže :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok mene nitko uopće ne doživljava već 3 mjeseca i ne odgovara na pitanj što se tiče izbornih predmeta znam da to ne spada ali kada se već raspravlja zanima me kada počinju predavanja iz prava okoliša i komunalnog,HVALA unaprijed onome tko mi da tu informaciju:luxhello:
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
joj kak su presmiješni pa da je toliki problem definirat dužinu prakse!!!mislim da je tjedan dana totalna glupost onda nek je ni nebude jer u tih par dana te ljudi ni doživjeti neće a kamoli da nešto naučiš:zzz:
 

Ruby

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zašto ti je glupo što će trajati tjedan dana? Zar misliš da je pametnije što ljudi 3 mjeseca odlaze na praksu po 8 sati dnevno, a posao im se svodi na raznošenje pošte i kave? Govorim iz iskustva i vjeruj mi takvo omalovažavanje tri mjeseca nije fora!
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zašto ti je glupo što će trajati tjedan dana? Zar misliš da je pametnije što ljudi 3 mjeseca odlaze na praksu po 8 sati dnevno, a posao im se svodi na raznošenje pošte i kave? Govorim iz iskustva i vjeruj mi takvo omalovažavanje tri mjeseca nije fora!
kužim ja tebe ali tih tjedan dana je totalno nepotrebno,a i mislim da je bitno kako ćeš se ti postaviti prema tim ljudima koji su ti za to vrijeme radni kolege.ovo što si napisala u to potpuno vjerujem jer nisi ni prva a ni zadnja koja mi je tako nešto rekla.ha neznam nekako mi je baš tih tjedan dana jako smiješno,a kako bude bude,ja bi voljela nešto naučiti a 90% sam uvjerena da ću i ja nosit kave i gablece....:rolleyes:
 

Ruby

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kao i sve na našem faksu tako i to,loše organizirano i neozbiljno. I ja bih htjela nešto naučiti,ali rađe biram nikakvu praksu nego ovo što kod nas nazivaju praksom.....
 

Domagoj83

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
realno gledajući bolje je 3 mj nego tjedan dana što stigneš naučit iz praxe od tjedan dana, ako ista uopće stigneš naučit??
 

TINY

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
realno gledajući bolje je 3 mj nego tjedan dana što stigneš naučit iz praxe od tjedan dana, ako ista uopće stigneš naučit??
Slazem se...
mislim da bi bilo dobro da imamo na sve tri godine praksu...ili više vjezbi..npr kao iz nomotehnike, gradjanskog i upravnog...
Meni je to najdrazi dio bio faksa...
Praktična primjena naučenog u teoriji...ali u studentsko doba...
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bila na faksu danas i praksa će nam trajat 40 sati tj.5 dana po 8 sati i to će se odrađivati u zagrebu i faks će nam ju tražiti a ne mi sami,što znači i stari i bolonjci zajedno
 

Ruby

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Uljepšali ste mi dan, stvarno mi je drago što nam je praksa samo 40 sati. Bar cemo moći više ispita riješiti. Naravno da mi nije drago što nećemo ništa praktično naučiti, ali stvarno sam čula grozna iskustva pa mi se stvarno nije dalo ići. Nadajmo se samo da će se to promijeniti...:p..
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pošto je bilo jako puno upita kako ce ta praksa izgledati i kada bit obavljana i koliko ce trajati, pa nekih privatno upućenih i meni kao vasoj predstavnici, doznala sam ovo....

nisu krive tete u referadi sto vam ne znaju dati točan odgovor, jer to jos nije skroz ni definirano i odlučeno ''sto, tko i kako''.

ubrzo bi to trebalo biti sve određeno i obznanjeno i na oglasnoj ploči.

tako bez, frke i panike, prvo iskoristite ispitne rokove u veljači :wink5:

pozdrav
 

Jadranka15

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pitanje glasi:
A kaj s onima kaj su u radnom odnosu više od 10 godina, kaj s njima oni imaju svaki dan praksu od 8,00 do 16,00 na svom radnom mjestu?
 

karosa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
....ti ne moraju na praksu, nego se samo donese potvrda tijela u kojem se radi, tako je bar bilo do sada, i nije bilo problema, mislim da je ta praksa najmanji problem što se faxa tiče
....a što se tiče kave i gableca to svakoga čeka (ne samo na praksi nego i kad se počne raditi ):wink5:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks