AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pitanja o praksi

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok,može li mi netko reć kadakse mora ići po taj obrazac za prijavu prakse i kad se uopće prijavljuje,hvala!:p
 

Mimi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne znam kad se prijavljuje praksa,ali ne treba ti obrazac-koliko ja znam po svojoj praksi-nego na kraju prakse dobiješ potvrdu tam di si praksu odradila i to je to.
 

Mimi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja se ispričavam ak sam rekla kaj krivo,ali meni je teta u referadi rekla da mi ne treba nikakva potvrda.još jednom sory:rolleyes:
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nisi nista krivo rekla, potvdu dobijes od nadlezne osobe gdje ces biti na praksi ;) ovo je samo obrazac koji popunis s podacima, jer na praksu smjestaju prema prebavilistu.....sad sam se ja zapitala dal sam krivo nesto rekla, jer tako je do sada bilo :rolleyes:
 

Mimi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nisi nista krivo rekla, potvdu dobijes od nadlezne osobe gdje ces biti na praksi ;) ovo je samo obrazac koji popunis s podacima, jer na praksu smjestaju prema prebavilistu.....sad sam se ja zapitala dal sam krivo nesto rekla, jer tako je do sada bilo :rolleyes:
sve ok,ja nisam trebala obrazac jer sam sama našla praksu,obrazac je vjerojatno ak ti faks traži praksu.
 
D

duvanjka21

Guest
hm, vidim da ima još ljudi koji su zabrinuti zbog prakse, pa evo da i ja nešto pitam. da li netko možda zna do kada se moramo javiti u referadu u vezi prakse i kakav je postupak ako me faks upućuje na praksu???unaprijed zahvaljujem na odgovoru!
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
haj kolegice 8) da jos je ta praksa veliki upitnik, al evo zadnju informaciju koju sam danas cula, jest da ce svi imati tjedan dana praksu, a u prijasnjim postovima je odgovoreno na pitanja koja trazis ;)
 

Aenima

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Piše ti tamo negdje na početku, možda čak i prva stranica. Na praksu ide tek 3. godina.
 

sway

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a daj me memojte zezati da ću kao izvanredni morat na praksu???ma daaaaaaaaj! a zapravo,kad ja budem treća godina možda se to i promjeni! :D
 

Deja3n9

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a daj me memojte zezati da ću kao izvanredni morat na praksu???ma daaaaaaaaj! a zapravo,kad ja budem treća godina možda se to i promjeni! :D
pitaj gricku vjesticu...

ona ti je expert za te stvari.....



:smashfreakB:

:afro:
 

TINY

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
a daj me memojte zezati da ću kao izvanredni morat na praksu???ma daaaaaaaaj! a zapravo,kad ja budem treća godina možda se to i promjeni! :D
mislim da da...tak je bar bilo...
bitno je da doneseš potvrdu...o izvršenoj praksi...zbog potvrda u indexu...
sam ne znam dal moraš prelaziti cijeli program...
dobro je što na bolonji (ako si bolonja) imaš praksu samo na trećoj godini i to tjedan dana...
stari program imao je 3 mjeseca (redovni studoši), a izvanredni su morali donijeti potvrdu od poslodavca...o završenoj praksi (ne znam jel se moralo ići baš)
ne znam kakvo je sad stanje...
 

opichen@

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i jel netko na kraju zna jel mi
po starom programu moramo na praku od tri mjeseca
ili samo jedan radni tjedan?
pošto imamo predavanja drugi semestar s bolonjcima...


help!!!!!!!!!
 

nikoletta

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kako su meni rekli u referadi mi po starom programu imati ćemo praksu skupa sa bolonjcima, dakle skrećeno, a sad tjedan dana ili više još se ne zna!!! al 3 mj. ne!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks