AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pitanja o praksi

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma praksa je samo mjesto gdje možeš vidjeti kako je nešto u stvarnosti, ono što smo pročitali/naučili iz knjiga i vidjeli na tv...naravno može biti i ''pljuska'' stvarnosti, ali i to te nauči nečemu i eto kako kažes treba tražiti dalje...ma i ako nađeš preko sc, to je isto iskustvo koje te uči možda s čim i s kim ćes se susresti sve u životu....uh al čeka nas svašta :rolleyes: al ako i nađemo to što tražimo...opet to treba znati zadržati
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma ludila sam na tu praksu u početku...a kad je eto prošlo neko vrijeme, i prođem pored te zgrade, sjetim se joj pa ja sam tu bila na praksi ;)
upoznaš ljude, vidiš kako se stranke ponašaju kada ti dođu, budeš umorniji nego da učiš 5 sati u komadu, ali ipak ti dobiješ kakav takav temelj za dalje...u bilo kojem smislu...kaj ne ;) al taj temelj moraš sam spoznati i iskoristiti...

al sam filozof...hi hi i to znam biti kad treba :)
 

miss_devill

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
meni je isto teta na upisima rekla da ćemo najvjerojatnije imati praksu kao bolonja- tjedan dana.... al još nisu sigurni....
 

Mimi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da bi eto danas opcihena bila na referadi 10 i pitala i rekli joj da imamo 3mj .. e sad opet ne znam :mad::mad::mad::mad::mad:
koliko ja znam,praksa je još uvijek 3 mjeseca,frendica mi ju je završila sad u 6 mjesecu.jedino je bolonja tjedan dana ak se ne varam.
blažena naša referada!!!
 

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zna li tko kad mi bolonjci trebamo odraditi praksu i što je s izvanrednima? čekamo da nas faks uputi ili sami odlučimo kad idemo?
 

Anaconda

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi ak saznate nešto za praksu za nas prije bolonje javljajte, koliko traje??
Dali nas oni stavljaju i kad je krajnji rok za javiti se?
Zahvalna na odgovorima!!
 

Ruby

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Danas je na konzularnom bilo riječi o našoj praksi i još nitko ništa točno ne zna, ali nam je prof.rekao da se radi na tome i da će nas obavijestiti na vrijeme. Stvarno se nadam da će i nama skratiti na 7 dana jer po onome što čujem ta praksa je živa glupost. Čisto iskorištavanje mlade radne snage....
 

Ruby

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jučer sam pitala u referadi za praksu i naravno da nitko ništa ne zna... ha ha ha... kao i uvijek
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma saznati ćete na vrijeme, sigurno, a praksa je zadnji semestar, (3mj.-tako da) nemojte brinuti sad o tome, lijepše je u studenskim klupama, nego na praksi 8) nego što bolje iskoristite ispitne rokove koji slijede ;) :luxhello: uh to će mi biti još jedna dobra praksa :rolleyes:
 

Ruby

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kužim da ćemo saznati na vrijeme, ali ja npr. radim i fakat mi je bitno da to što prije saznam tak da znam u naprijed upozoriti šefa i da ga mogu žicati da mi neda otkaz!!!!!:confused:
 

dubbi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kužim da ćemo saznati na vrijeme, ali ja npr. radim i fakat mi je bitno da to što prije saznam tak da znam u naprijed upozoriti šefa i da ga mogu žicati da mi neda otkaz!!!!!:confused:
raspitaj se još u referadi, ali mislim da ako si zaposlena da ne moraš raditi praksu već samo trebaš donesti potvrdu od poslodavca da radiš...
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kužim da ćemo saznati na vrijeme, ali ja npr. radim i fakat mi je bitno da to što prije saznam tak da znam u naprijed upozoriti šefa i da ga mogu žicati da mi neda otkaz!!!!!:confused:
da i ja mislim da bi ti trebali priznati (e sad ovisno di radiš:rolleyes:) ako me razumiješ.....;)
 

Ruby

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Gle, moj posao nema nikakave veze s našim faksom tak da mislim da mi neće priznati. Pitala bi ja za to u referadi, ali na sve što sam ih do sad pitala nisu znali odgovor. Neznam dal se možda može taj zadnji semestar prebaciti na izvanredno!? Oni imaju tjedan dana prksu, a za to si mogu godišnji uzeti....
 

ANCI

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kako da nagovorim nekog u svopm mjestu da me uopce uzme na praksu kada nitko nije cuo za ista slicno. Kako da im objasnim da to nije nikakav vjezbenicki i da mi ne moraju nista platiti vec da mi samo treba radi glupe ptvrde u indeks. pitanje za izvanredne studente po starom programu koji u Zagreb dolaze samo poloziti ispit i rade ko budale na poslovima koji nemaju nikakve veze sa nasim faksom.
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a ne znam..upravo tako, da to nije vježbenički i da ti ne trebaju platiti.....kao u sklopu faksa, trebas odrediti 3 mjeseca prakse, i kao pošto si izvanredni i ne živiš u Zg. mozeš li odraditi kod njih.....tj. dal ti mogu dati potvrdu, samo valjda se boje, da ce/te netko kontrolirati, ali to je 0,0000001% vjerojatno :D al trebala bi kontaktirati glavnu osobu u toj službi.
 

bob rock

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma to je ziva glupost ta praksa.Glupo je što i izvanredni moraju odraditi praksu. Nelogično je to. Dosta izvanrednih radi i sta oni sad trebaju dati otkaz za ta tri mjeseca da bi odradili praksu.Eto recimo za izvanredne studente su upravo zbog toga što većina njih radi, to je uzeto u obzir pa su predavanja organizirana poslijepodne a dok se kod obavljanja prakse to nije uzelo u obzir i izvanredni je moraju obaviti.

Za praksu probaj potvrde dobiti ne ne samo u općini..probaj na svim onim mjestima gdje bi mi mogli raditi...općinskom sudu(zemljišnoknjižni odjel)....policija(kod izdavanja isprava)...javni bilježnik...ili da odes kod nekog odvjetnika da ti da potvrdu...ali prije pitaj u referadi šta oni priznaju
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks