AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pitanja o praksi

LuciaL

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sad je profesorica odgovorila za metode rada (planiranje, vođenje..) da pogledamo u udžbeniku. I dalje mi nije baš jasno. Da li je netko riješio taj zadatak jer ja nemam pojma što tu treba napisati. Hvala
Najbolje uzeti knjigu Upravne znanosti. Tamo je detaljno objašnjeno sve što je prof.navela u uputama. Meni isto nije baš bilo friško (ipak su Nauka I.i II. s prve godine) pa sam škicnula u knjigu i riješila bez problema. :)
 

Monika02

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moze li mi netko tko je vec ucitao rad na Merlin reci pod kojim nazivom to spremamo? Jer pokusavam vec pola sata ucitati i nece, a format je dobar
 

JOIN-t

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Uskoro završavam rad, odnosno pri kraju sam već, pa ako netko može pomoći, što napisati u kojoj se mjeri ostvaruje N. javnosti. Pišem o hrv.zavodu za mirov.osiguranje.Hvala
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zna li tko što s praksom? prijave se otvaraju u veljači? to znači da ne možemo diplomirati do kad, mislim zašto nam ju ne dopuste sada da riješimo a ne čekati veljaču....
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Otvorene su prijave za praksu na studomatu, i prof je poslala mail da će se pisati istraživački rad i da se prate upute koje će tek objaviti
 

blondy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ocito na kraju nema ocjena..meni stoji u studomatu "P"..
Koliko ste čekali na ocjenu ili to "P"? Meni je samo praksa ostala za odraditi i nadam se da zbog nje neću čekati 3 mjeseca da mogu ići na obranu završnog.
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Koliko ste čekali na ocjenu ili to "P"? Meni je samo praksa ostala za odraditi i nadam se da zbog nje neću čekati 3 mjeseca da mogu ići na obranu završnog.
Pocetkom 6mj su unijeli u studomat, ali posto imas izvanrednu situaciju preporucila bi ti da se javis profesorici, inace ces morati cekati jer istrazivacki se predaje i ocjenjuje iskljucivo na prvom ljetnom roku..bar je tako bilo prosle godine.
 

blondy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pocetkom 6mj su unijeli u studomat, ali posto imas izvanrednu situaciju preporucila bi ti da se javis profesorici, inace ces morati cekati jer istrazivacki se predaje i ocjenjuje iskljucivo na prvom ljetnom roku..bar je tako bilo prosle godine.
Ok, hvala na informaciji!
 

Im25

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel prošle godine bio isti ovakav zadatak za istraživački rad: ''Odaberite jednu upravnu organizaciju središnje državne uprave ili lokalne i područne (regionalne) samouprave ''?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks