AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pitanja o praksi

lid88

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ima li koji rok u kojem moramo doć po taj žig i potpis ili? jer meni su objavili da mogu doć al pošto nisam iz zg-a baš mi ne odgovara. jel mogu to obavit na konzultacijama kad su ispiti?
u vrijeme konzultacija
 

Akrap

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pozdrav ljudi,imam pitanje dal se može praksa polagat s jednim ne položenim ispitom iz druge godine,ostalo mi je samo radno i nisam siguran dal cu ga položit,hoću li dobit žig i potpis makar nisam ocistio cijelu drugu godinu?isto vrijedi i za informaticku radionicu ,naravno to sve pitam zbog upisa za sljedecu akademsku godinu,ako neko zna da mi kaže plizzz?? hvalaaa
 

ivab080

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Praksa se može, a inf.radionica ne može
[DOUBLEPOST=1527843970,1527843349][/DOUBLEPOST]Odnosno tek sad vidim da imaš jedan nepolozeni s druge godine. Od ove akademske godine je odluka da kad ti ostane jedan nepoloženi s 2. god možeš normalno polagati i izlaziti na sve ispite s 3 godine kao i da imaš sve položeno s 2. godine :)
Tako da možeš na sve ići
 

Akrap

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
a da nisam pojima imao da je to tak,znači sad u sestom ili devetom mjesecu mogu izać bilo koji ispit iz treće godine polagat makar nisam ocistio drugu??,jer upisao sam još prošle godine skoro cijelu treću parcijalu osim prakse i radionice al nisam nista polagao zbog radnog i građanskog tada a sad sam građanski rješio pa mogu onda treću polagat jel tako kolega/kolegice? :)
 

nijo

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
a da nisam pojima imao da je to tak,znači sad u sestom ili devetom mjesecu mogu izać bilo koji ispit iz treće godine polagat makar nisam ocistio drugu??,jer upisao sam još prošle godine skoro cijelu treću parcijalu osim prakse i radionice al nisam nista polagao zbog radnog i građanskog tada a sad sam građanski rješio pa mogu onda treću polagat jel tako kolega/kolegice? :)
Da
 

pepa95

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel mi moze netko objasnit sta trebamo napisat po strukturu organizacije i organizacijsku kulturu?
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može li u jednoj organizaciji biti 2 organizacijske kulture? Nisam sigurna koja je koja u ovoj gdje sam na praksi
To sam si i ja pomislila i danas kada sam predala izvještaj na uvid u organizaciju u kojoj sam odradila praksu, rekla mi je mentorica da je odlično napisano i da se piše samo jedna kultura.
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Može li u jednoj organizaciji biti 2 organizacijske kulture? Nisam sigurna koja je koja u ovoj gdje sam na praksi
Može u četiri različite sobe biti četiri organizacijske kulture. :) Ja sam se svojevremeno na praksi nagledao svega, ali naravno da nećeš napisati da se radi o uredsko-rekativnoj kulturi, ili kako se već zove, i onoj progresivnoj. :) Jer će ispasti da ne znaš prepoznati organizacijsku kulturu. To je poanta. Ali, da, u praksi ima svega.
 

mape5

Super Moderator
Može u četiri različite sobe biti četiri organizacijske kulture. :) Ja sam se svojevremeno na praksi nagledao svega, ali naravno da nećeš napisati da se radi o uredsko-rekativnoj kulturi, ili kako se već zove, i onoj progresivnoj. :) Jer će ispasti da ne znaš prepoznati organizacijsku kulturu. To je poanta. Ali, da, u praksi ima svega.
profesionalno-proaktivna...kak si to pobogu zaboravio
 

Mamanafaxu

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam pisala isključivo ono što sam vidjela u praksi, dakle bez uljepsavanja jer praxu nemozes pasti, znači neucinkovitost uprave, autoritativna, zatrpana predmetima,pod utjecajem stranke koja plaća projekte na kojima se onda radi, zatim neadekvatno obrazovanje službenika na terenu npr kod inspekcijskog nadzora jer su informatički nepismeni...itd..Nema se kaj uljepšavati dakle dno dna nam je sustav.
 

PetraZG97

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Moze li se praksa upisati u stodmat u ljetnom semestru ili se mora samo u zimskom semestru upisat, pošto vidim da se praksa uglavnom odrađuje prije rokova u 4.i 6.mjesecu?
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Moze li se praksa upisati u stodmat u ljetnom semestru ili se mora samo u zimskom semestru upisat, pošto vidim da se praksa uglavnom odrađuje prije rokova u 4.i 6.mjesecu?

Upisuješ ju onda u onaj semestar u koji spada, ak spada u ljetni, onda ju upisuješ u ljetnom roku upisa, ak u zimski onda je upisujes na zimskom roku upisa. Ona spada u zimski, znači tek u 9tom mj je možeš upisat, ali za svaki slučaj nazovi referadu i pitaj.
 

LuciaL

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Profesorica Vukojičić Tomić o održavanju prakse:
Poštovane kolegice i kolege,
u ovoj akademskoj godini stručna praksa se neće izvoditi na uobičajen način uslijed okolnosti u kojima se nalazimo. Na Merlinu smo otvorili temu gdje možete pronaći sve potrebne informacije o načinu izvođenja kolegij. Molim vas da pažljivo pročitate upute i priložene dokumente. Pitanja možete postaviti u okviru foruma.
 

Marisol

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Za one koji su počeli pisati istraživački; ako pišem o ministarstvu što bi bio akt o osnivanju i stupanj samostalnosti organizacije? Ako netko zna :confused:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks