AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pitanja o praksi

JOIN-t

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kako vam ide pisanje, ja bi pisala o knjižnici ali ne znam na što se odnosi akt o osnivanju i osnivać. Ako netko zna.Hvala
 

Marisol

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko sta treba pisati pod "metode rada u organizaciji"? Znam da smo to spominjali iz nekog predmeta, ali uopce se ne mogu sjetiti sta je to..
 

JOIN-t

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Meni je ova praksa koma i iskreno nemam pojma kaj pisati.Stao sam kod akta o osnivanju, izgleda lagano a opet teško.
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Meni je ova praksa koma i iskreno nemam pojma kaj pisati.Stao sam kod akta o osnivanju, izgleda lagano a opet teško.
Ista situacija! Sve je istovremeno lagano ali opet nisi 100% siguran da je to točno
 

JOIN-t

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko možda zna ili je pitao profesoricu,da li se mora pisati za svaku točku kao esej ili svaki put napisati recimo osnivač u prvoj točci pa tako redom.Hvala
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li netko možda zna ili je pitao profesoricu,da li se mora pisati za svaku točku kao esej ili svaki put napisati recimo osnivač u prvoj točci pa tako redom.Hvala
Ja sam planirala ostaviti redne brojeve s naslovom i pod svakim rednim brojem napisati kao esej. Svaku crticu kao odlomak.
 

marta.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel zna netko vezano za onu drugu točku "Djelatnost organizacije" šta im znači ono kojoj upravnoj grani pripada? kojoj upravnoj grani bi pripadala npr. srednja škola ?
 

JOIN-t

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pišem o zavodu za mirovinsko osiguranje i pod osnivač bi rekla da je javna ustanova osnovana Zakonom o mirovinskom osiguranju.Ali što treba napisati onda pod akt o osnivanju,ako netko zna. Hvala
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Što se napisali pod:
- kratki historijat organizacije (ja to za ministarstvo pravosuđa ne mogu naći)
- stupanj samostalnosti organizacije
- djelatnost organizacije (upravna grana)
- metode rada u organizaciji

hvala :)
 

JOIN-t

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sad je profesorica odgovorila za metode rada (planiranje, vođenje..) da pogledamo u udžbeniku. I dalje mi nije baš jasno. Da li je netko riješio taj zadatak jer ja nemam pojma što tu treba napisati. Hvala
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Što da radim ako nemam fkt više kaj pisat, fali mi 7000 znakova. Proširila sam rečenice na sve moguće načine, a glupo mi je sve djelatnosti i njihove podvrste pisati i copy paste iz zakona jer na kraju to ni ne smijemo. Kaj napravit i dal će nam opće rad biti pozitivno ocijenjen ako nemamo dovoljan broj znakova?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks