AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pitanja o praksi

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
daj molim te pošalji mi rad,samo da usporedim
nisi imala dovoljan broj znakova i kaj onda...smanjila ti je ocjenu ili'?????
Ne, prošle godine su bile dvije grupe, oni su koji su super napisali i oni koji su malo lošije napisali, ali svi su prošli. Iz prakse nema ocijene, samo piše položeno.
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
koliko znakova treba sadržavati istraživački rad.koliko je to otprilike stranica..ja sam napisala 15 stranica a piše mi 11 000 znakova,valjda mi ne broji komp kako treba....
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
koliko znakova treba sadržavati istraživački rad.koliko je to otprilike stranica..ja sam napisala 15 stranica a piše mi 11 000 znakova,valjda mi ne broji komp kako treba....
35000 minimalno, tako piše na merlinu u uputama
 

Marisol

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
koliko znakova treba sadržavati istraživački rad.koliko je to otprilike stranica..ja sam napisala 15 stranica a piše mi 11 000 znakova,valjda mi ne broji komp kako treba....
11.000 riječi ili znakova? I jedno i drugo Word broji, u ovom slučaju važan ti je broj znakova
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
nemam blage,samo mi piše 11 000.ne piše čega,a kolegica je prošle godine imala 11 stranica i bilo je ok,neznam više kaj da pišem
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
nemam blage,samo mi piše 11 000.ne piše čega,a kolegica je prošle godine imala 11 stranica i bilo je ok,neznam više kaj da pišem
Označi tekst i u lijevom kutu na dnu u wordu, gdje ti piše broj znakova ili riječi, klikni na to i prikazati će ti koliko znakova je ukupno, sa razmacima i bez. Bar je tako kod mene.
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
marija93, molim te dal si ti sastavljala skriprtu iz ULJP ,učila bih po njoj za kolokvij

pa ako možeš da mi odgovoriš malo me zbunjuju komentari a zanima me po skripti do koje stranice je prvi kolokvij,,negdje piše do novih trendova a to je po meni drugi kolokvij,,,svaka pomoć bi dobro došla,,,plizz znam da nisam na odgovarajućoj stranici al..ako netko zna plizz
 
Posljednje uređivanje:

Brucci95

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ima li netko ovdje da je predao rad s manje od 35000 znakova i riječi? ja sam napisala pa skoro 15 stranica i imam jedva 7000...radim li nešto krivo? zbraja li se krivo? heeeeeeeeeelp
 

KMLM

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ima li netko ovdje da je predao rad s manje od 35000 znakova i riječi? ja sam napisala pa skoro 15 stranica i imam jedva 7000...radim li nešto krivo? zbraja li se krivo? heeeeeeeeeelp
ako imaš 15 strana imaš i dovoljan br. znakova, ne brojiš riječi nego znakove, klikni dolje na br. riječi u wordu dva puta i otvorit će ti se br. znakova sa razmakom....znači mi moramo imati sa razmakom 35,000 tisuća....
 

xxxy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ima li netko ovdje da je predao rad s manje od 35000 znakova i riječi? ja sam napisala pa skoro 15 stranica i imam jedva 7000...radim li nešto krivo? zbraja li se krivo? heeeeeeeeeelp
Nisam ni ja prošle godine imala dovoljan broj i svejedno sam prošla
 

Ajtam101

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
može mi neko reć jel mogu pisat o hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje?
Ja i jos jedna kolegica smo putem foruma na merlinu pitali mozemo li pisati o HZZ odnosno HZZO, oboje smo dobili pozitivan odgovor od profesorice. Po tom, nema razloga da se ne moze pisati o HZMO.
 

Jenny555

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok svima!
Piše da je rad potrebno predati unutar teme Istraživački rad. Kada kliknem na "istraživački rad", piše me "Ovaj kolegij NIJE trenutačno dostupan studentima."
Gdje trebamo onda predati rad? Kako?
Help me! :rolleyes:
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok svima!
Piše da je rad potrebno predati unutar teme Istraživački rad. Kada kliknem na "istraživački rad", piše me "Ovaj kolegij NIJE trenutačno dostupan studentima."
Gdje trebamo onda predati rad? Kako?
Help me! :rolleyes:
Na merlinu na dnu obavijesti ima forum i istraživački rad, i tamo klikni i trebala bi moći. Tako sam ja.
 

Brucci95

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li je netko shvatio upravne grane? pomutanja mi je zbog panike totalna! spada li ministarstvo u klasičnu državnu upravu? resor držvane uprave? jel to tak mogu napisat?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks