AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Osnove teorije organizacije

Tihana I.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
molim vas da mi netko javi da li mi trebamo pročitati cijelu knjigu od Perko-šeparovič za ovaj ispit ili samo neke dijelove...hvala...
 

chuchi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
evo mi danas na konzultacijama odgovarale... nas 5, i sve smo 4 dobile... :D učila sam po skripti s neta, od 51 str :) prof.Musa ne davi... dapače, sve je bilo vrlo brzo gotovo :D

oh, da pitanja! teorija konflikta i moći ( kritika Webera) i razlika hijerahijske strukture i tima... :)
 

paola1000

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ima li netko ovu literaturu skeniranu da mi pošalje na mail? tražila sam u onim našim kopiraonama, nemaju te knjige... može li mi tko pomoći nisam više u zg
 

Andrej21

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Andrej21: Pregled postova
Hvala ti comrad zaboravio sam još jedno pitanje,ali posljednje nadam se da se nećete ljutiti.
Ovako zanima me kome idu ti novci koje mi šaljemo???I zašto trebaju.


NINEK supermoderator kaže- idu na račun koji je otvoren posebno za forum i isključivo lova s njega ide za potrebe foruma.

plaćamo server, domenu, administrativne troškove..forum je bez dosadnih reklama koje vas napadaju kad se ulogirate i probate post stavit u temu, pa je iz tog razloga sve isključivo na dobroj volji forumaša jer cijenu od 2000 kuna +/- je teško uplatit iz jednog džepa, pogotovo kad je to za širu zajednicu.
da svatko od aktivnih forumaša uplati 5 kuna imali bi za sve, a nikog ne bi zabolile te kune, znam da je teško u ovoj situaciji di nitko nema, al zar nije sramota da 10 ljudi uplati a tisuće ih se koristi forumom.

moramo vas molit ovak javno, i možda to zvuči lihvarski i jadno, al zamislite jedan ispitni rok bez informacija na forumu? da ne možete pogledat ispitna pitanja, da ne možete saznat kod koga ste bez da idete na fax, vidjet rezultate, razmijenit iskustva ili skinut skriptu.
mislim da to vrijedi 10, 20, 30 kuna, koliko tko može, a nama znači jako puno.
Andrej21- Ja ću dati 50 kuna a za 20 dana opet 50 kuna.
Drustveno veleucililste Zagreb - Studentski e-Magazin DVZ-a - www.drustveno-veleuciliste.net
 

chuchi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
mislim ljudi, tj. znam da vam knjiga nije potrebna za prolaz na ovome ispitu.. ima dobra skripta u skriptarnici koju je napisala kolegica Claire... ja sam učila po njoj doslovno jednu večer i jedno jutro prije ispita, i dobila sam 4... skripta inače ima 51 stranicu, ali ima jako puno slobodnog prostora, velika su slova, ali i prored čini mi se... skripta je dovoljno razumljiva, stoga nije potrebno bubati onu knjigu napamet... ipak prof.Musa ne davi, a prof. Koprić je trenutno odsutan... kada se on rati, onda će biti druga priča.. :)
 

Sonja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudi zasto nitko ne napise dojmove sa ispita sa zadnjeg roka,bilo bi nam lakse kad bi bar napisali pitanja koja ste imali...
 

topanga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
POTPISA NI PRIBLIZNO NIJE DOVOLJNO! DODITE I POTPISITE TU PETICIJU AKO ZELITE TAJ ROK U 10 MJESECU!

NADALJE STALNO JEDNI TE ISTI LJUDI SKUPLJAJU POTPISE POMOZITE MALO! HVALA ONIMA KOJI SU SE JAVILI BILI, PA POZIVAM DVIJE OSOBE DA SE JAVE I SUTRA OD 9-12 PRIKUPLJAJU POTPISE! JER NEMA IH DOVOLJNO!

JAVITE SE ZA PRIKUPLJANJE HITNO U INBOX KOLEGICI "Teic" ILI NA MAIL OD UDRUGE ili otidite na temu DEKANSKI ROK!!!

DAJTE SVOJ POTPIS!

Ljudi!!! Kolege i kolegice!!!
Potpisi se nebudu skupili sami, a situacija je takva da trenutno vise nama ljudi koji bi skupljali, zato javite se za skupljanje jer potpisa niti priblizno nije dovoljnoooo!!!
__________________
 

martina_sk

Administrator
OBAVIJEST – TEORIJA ORGANIZACIJE

danas u 08:04

U ponedjeljak, 14.11. zbog službene spriječenosti nastavnika neće se održati predavanje iz nastavnog predmeta Teorija organizacije. Slijedeće predavanje održati će se u idući ponedjeljak, 21.11. u isto vrijeme 10:50 sati, D VIII, G 10.
Sanja Storjak
 

ANA1003

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam položila ispit na konzultacijama kod prof. Muse i super je, 4 sam dobila! pitala me mehanicistički pravac, teoriju odlučivanja i Webera.
 

londres

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi molim pomoć. Vidim da se postavljaju pitanja Weber, ideal tipovi i tipovi vladavine a ja to u skripti nisam našla. da li mi netko može napisati da li je dovoljno spomenuti ona tri tipa vladavine (trad. karizm i racionalno-legalna vlast) ili treba jos nesto dodati.
Na sto se odnosi pitanje stilovi vodenjam
Hvala!
 

manya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dali se trebamo najaviti za odgovaranje na konzultacijama kod prof. Muse ili možemo samo doći za vrijeme konzultacija? hvala onom tko odgovori.
 

londres

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dali se trebamo najaviti za odgovaranje na konzultacijama kod prof. Muse ili možemo samo doći za vrijeme konzultacija? hvala onom tko odgovori.
Ja sam prijavila ispit redovnim putem, a za odgovaranje na konzultacijama najbolje da pitaš samo profesoricu. To je nekad bila praksa, ne znam dal je još uvijek.
 

Mistic791

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi gdje ste nabavili knjigu od perko šeparović? tražila sam je i nisam je našla... molim dobru dušicu da mi odg na post... Hvala!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks