AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Osnove teorije organizacije

Lil_Bee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
može li mi netko reći da li su predavanja iz ovog predmeta obavezna?
pa bilo bi poželjno da dolaziš jer smo se potpisivali na papir na svakom predavanju, a ne znam koje su posljedice ako ne dolaziš jer smo mi svi uglavnom dolazili, naravno možeš izostat par puta, ali opet ne previše...
 

Lil_Bee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
može li se ovaj predmet još uvijek polagat na konzultacijama, kad nisu rokovi? jel prof možda šta spominjao, znam da se prošle,tj. ove godine mogao polagat
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
može li se ovaj predmet još uvijek polagat na konzultacijama, kad nisu rokovi? jel prof možda šta spominjao, znam da se prošle,tj. ove godine mogao polagat
tako sam i ja namjeravala, no zeznula sam se i propustila rok za prijave. kad sam došla u referadu s prijavnicom, rekli su mi da ne mogu tako prijaviti.. možda je to posljedica nesporazuma između profesora i referade, tako da preporučujem da se u svakom slučaju obratiš profesoru mailom.
 

Lil_Bee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
što treba reći za razinu aspiracije u decizionističkom pravcu, osim da je to razina želja, koja je promjenjiva?
 

Lil_Bee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
odgovarala sam kod prof. koprića prošli petak na konzultacijama, prije toga sam mu se najvaila mailom, i rekao mi je da prijavim ispit za taj dan (iako nije redovni rok), i to u referadu u sobi br 8, znači još uvijek se može odgovarat na konzultacijama, samo mu se prije treba najavit i vidjet jel on tad slobodan. prof me stvarno ugodno iznenadio, uopce ne davi nekim sitnicama, daje vremena da se sjetis nakon sto postavi pitanje itd. pitanja: weberova teorija organizacije, teorija kontingencije i odnos strukture i velicine u organizaciji (perko-separovic). iskreno, ovo zadnje pitanje nisam bas ocekivala, i nisam ga ni znala, ali sam svejedno dobila 3, s tim da sam prva 2 pitanja stvarno savrseno znala i dosta razglabala o njima,isla u sirinu, pa je valjda to presudilo za ocjenu, s obzirom da 3. nisam znala. ucila sam po clareinoj skripti, i imam samo pohvale za nju, posto sam je uspoređivala s knjigom+dio od perko separovic, toga nema u skripti.
 

imedic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nije htio dati potpise onima koji nisu bili na predavanjima.
ma ne to nego kak je ovima iz poreznog reko da su kreteni i onak uzas...
a i to za potpise mu nije neka fora...sad je naso to radit studentima koji su mu na smjeru...ne kuzim...
 

Claire

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
odgovarala sam kod prof. koprića prošli petak na konzultacijama, prije toga sam mu se najvaila mailom, i rekao mi je da prijavim ispit za taj dan (iako nije redovni rok), i to u referadu u sobi br 8, znači još uvijek se može odgovarat na konzultacijama, samo mu se prije treba najavit i vidjet jel on tad slobodan. prof me stvarno ugodno iznenadio, uopce ne davi nekim sitnicama, daje vremena da se sjetis nakon sto postavi pitanje itd. pitanja: weberova teorija organizacije, teorija kontingencije i odnos strukture i velicine u organizaciji (perko-separovic). iskreno, ovo zadnje pitanje nisam bas ocekivala, i nisam ga ni znala, ali sam svejedno dobila 3, s tim da sam prva 2 pitanja stvarno savrseno znala i dosta razglabala o njima,isla u sirinu, pa je valjda to presudilo za ocjenu, s obzirom da 3. nisam znala. ucila sam po clareinoj skripti, i imam samo pohvale za nju, posto sam je uspoređivala s knjigom+dio od perko separovic, toga nema u skripti.

Lijepo je čuti pohvalu. Skriptu je stvarno detaljno napisana tak da nema straha.:)
 

imedic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
:shocked:aj nek mi neka dobra dusa kaze di cu nac teoriju igara i kontingencije i rutinske i nerutinske poslove...tenkjuuuuuuu...
 

anđa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
u odjeljku knjige Inge Perko Šeparović Teorija igara; ostalo u skripti by Claire.
 

Perce18

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da, danas na gornjem gradu, dosta je ljudi prijavilo ispit, sretno:)

Članak prof. Inge Perko Šeparović se može nabavit na Fakultetu političkih znanosti- fotokopiraju ti tamo, ili ako imaš nekog na tom faksu može ti i posudit cijelu knjigu:(
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks