AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Osnove teorije organizacije

Mamanafaxu

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
  1. Vidim da postoji nova skripta Chubelina, dali je netko učio po njoj,i koja je razlika u odnosu na staru s foruma?
 

Star

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej, iz cega ucite ovaj predmet? Vidim da se prije spominjala neka skripta by claire, moze li se po njoj uciti?
 

JOIN-t

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Skripta je OK, ali po meni ne treba sve iz skripte učiti jer se literatura mijenjala. Ono što ne mogu naći u skripti je knjiga od Pusića: interakcija-struktura-interes. Koliko vidim po pitanjima iz foruma baš i ne pitaju tu knjigu.
 

JOIN-t

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ispit imam u ponedeljak a vidim da se postavlja pitanje o scientific menagment ,da li se to odnosi na Taylora? Hvala
 

nepravni

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim da mi se javi netko od kolega tko je bio na predavanju 19.10 ili da mi ukratko napiše što je bilo i što je rekla za ove teme za izlaganje, kako je to koncipirano itd
 

Ilijana Blazanovic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja s roka 15.2. (T.Giljevic): svakoga pita jedan ili dva pravca da objasni, organizacijska tehnologija, komunikacijski kanali (što su i vrste), pojam i tipovi moći, teorija birokratske disfunkcije i predstavnici, timovi s horizontalnom organizacijom i matricna organizacija
 

marinela116

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Rok 12.2., ispitivao je Teo Giljević
Mehanicistički pravac, decizionistički pravac, tehnologija uprave, komunikacijski kanal, općenito o komunikaciji
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks