AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Osnove sociologije

Domagoj184

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Esejska pitanja, 16.9.2019.
1) Što je za Durkheima društvo. Objasni.
2) Što znaš o društvenim pokretima
3) Sociologija prava
4) Opiši po izboru dvije istraživačke metode
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim Vas koja pitanja vole biti u kolokvijima , uskoro je kolokvij pa ako ima ko da nam napiše na forum .
Bila bih Vam zahvalna
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim Vas koja pitanja vole biti u kolokvijima , uskoro je kolokvij pa ako ima ko da nam napiše na forum .
Bila bih Vam zahvalna
 

xxxy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Samo ima 2019 , a gdje je 2020?
Pred dosta vremena sam ju riješila, Al mislim da se nije previše toga mijenjalo.. Pošto sam dosta puta izlazila na ispit znam da se većinom pojavljuje weber, Durkheim, istraživačke metode, stratifikacija, pravna kultura, znalo je biti i sociologije prava..
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pred dosta vremena sam ju riješila, Al mislim da se nije previše toga mijenjalo.. Pošto sam dosta puta izlazila na ispit znam da se većinom pojavljuje weber, Durkheim, istraživačke metode, stratifikacija, pravna kultura, znalo je biti i sociologije prava..
hvala :D
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege molim Vas budite fer , ako Vas pitamo kakva će biti otprilike pitanja na 1 kolokviju , zašto Vam je onda teško odgovoriti :mad: :mad: :mad:
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav, može li mi netko reći (tko je bio na predavanju) kakva će otprilike pitanja biti na 1. kolokviju ? Hvala :)
Bok, kad točno u utorak imamo kolokvij, znam da je u utorak ali dali je u 16 ili u 11 jer na katedri osnovne sociologije piše 24.11 u 11 h , a ona je obavijestila u 16 ili se zabunila ? Koga da pitam da provjerim termin . :)
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok, kad točno u utorak imamo kolokvij, znam da je u utorak ali dali je u 16 ili u 11 jer na katedri osnovne sociologije piše 24.11 u 11 h , a ona je obavijestila u 16 ili se zabunila ? Koga da pitam da provjerim termin . :)
To me zbunjuje o_Oo_Oo_O
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks