AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Osnove sociologije

df1959

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
problemski , misliš primjeri s ppt kojih imamo
Problemska pitanja će ili biti izmišljena od strane profesora koji sastavlja ispit ili će se dati stvaran primjer iz života. Obično bude tako da se problemsko pitanje poveže s nekim pojmom ili definicijom. Dakle, moraš znati takve neke primjere povezati s gradivom koje učiš.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Problemska pitanja će ili biti izmišljena od strane profesora koji sastavlja ispit ili će se dati stvaran primjer iz života. Obično bude tako da se problemsko pitanje poveže s nekim pojmom ili definicijom. Dakle, moraš znati takve neke primjere povezati s gradivom koje učiš.
ok hvala na odgovoru
 

Kensington

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko ako prodemo sociologiju preko kolokvija hoce nas onda na usmenom pitat samo drugi kolokvij? Jer pravnici su odgovarali samo drugi kolokvij
 

Mariya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko zna u koliko sati je 2.kolokvij 19.01? Jos nema obavijesti.
Pomaknuli su sve ispitne rokove za tjedan dana, pa pretpostavljam da ce mozda i kolokvij... dobiti cemo obavijest na mail kad se dogovore
 

Tinka04

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pomaknuli su sve ispitne rokove za tjedan dana, pa pretpostavljam da ce mozda i kolokvij... dobiti cemo obavijest na mail kad se dogovore
Na studomatu su i dalje isti rokovi, a kako sam prijavila vec neke ispite da li cu dobiti obavijest ili... kako to funkcionira?
 

Mariya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Na studomatu su i dalje isti rokovi, a kako sam prijavila vec neke ispite da li cu dobiti obavijest ili... kako to funkcionira?
Nisam sigurna, ali mislim da ce kada pomaknu rokove tako i promijeniti u studomatu pa cemo stare odjaviti i prijaviti nove ili ce nas automatski prebaciti na novi otvoreni rok. Savjetujem da pricekas da posalju mail sa vise informacija :)
 

Mariya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nisam sigurna, ali mislim da ce kada pomaknu rokove tako i promijeniti u studomatu pa cemo stare odjaviti i prijaviti nove ili ce nas automatski prebaciti na novi otvoreni rok. Savjetujem da pricekas da posalju mail sa vise informacija :)
 

Tinka04

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nisam sigurna, ali mislim da ce kada pomaknu rokove tako i promijeniti u studomatu pa cemo stare odjaviti i prijaviti nove ili ce nas automatski prebaciti na novi otvoreni rok. Savjetujem da pricekas da posalju mail sa vise informacija :)
Hvala na informacijama
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks