AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Osnove sociologije

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Na studomatu su i dalje isti rokovi, a kako sam prijavila vec neke ispite da li cu dobiti obavijest ili... kako to funkcionira?
Rokovi na studomatu se nece pomaknuti. Ako mislis izaci na prvi rok, ne odjavljuj ispit. Na studomatu ce mozda pisati da je rok npr 25.1, ali tek par dana prije ispita u onoj kucici gdje su navedeni podaci za odrzavanje pismenog/ usmenog djela ce ti se pojaviti obavijest kada se u biti za stvarno odrzava ispit.
Uostalom posto je sada sve online, obavijest o odrzavanju ispita ce vam doci i na mail.
 

Tinka04

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Rokovi na studomatu se nece pomaknuti. Ako mislis izaci na prvi rok, ne odjavljuj ispit. Na studomatu ce mozda pisati da je rok npr 25.1, ali tek par dana prije ispita u onoj kucici gdje su navedeni podaci za odrzavanje pismenog/ usmenog djela ce ti se pojaviti obavijest kada se u biti za stvarno odrzava ispit.
Uostalom posto je sada sve online, obavijest o odrzavanju ispita ce vam doci i na mail.
Ok, puno hvala na odgovoru
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok ,
dali ima koja dobra duša da nam napiše što je bilo u drugom kolokviju , barem lekcije .:)
Bilo bi nam to korisno za ponavljanje .
 

Tinka04

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Stavljam ono cega se sjecam: stratifikacija u modernim drustvima, obitelj, kriza obitelji, 3 lica moci, ideologijeobrazovanje, moc kapitala,paradigme, pristupi religije...
Nadam se da ce pomoci
Bok ,
dali ima koja dobra duša da nam napiše što je bilo u drugom kolokviju , barem lekcije .:)
Bilo bi nam to korisno za ponavljanje .
 

Mariya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok ,
dali ima koja dobra duša da nam napiše što je bilo u drugom kolokviju , barem lekcije .:)
Bilo bi nam to korisno za ponavljanje .
Bila su čini mi se dva pitanja za odnos između crkve i države, ideologije (pitanja uz reganomiku i tačerizam), izborni sustav u americi, paradigme sveučilišta i to je sve čega se sjećam
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ima li koja dobra duša koja je danas pisala pismeni ispit iz sociologije da nam veli kaj je odprilike u testu bilo .
Neki od nas pišu 15.2 ispit pa imamo još ovaj i sljedeći tjedan za ponavljanje , bili bi zahvalni da oni koji su danas pisali ispit da odprilike nam kažu koje su lekcije bile uključene u pismenom ispitu.
 

Mariya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pitanja koja su jučer bila na usmenom ispitu:
Interesne i društvene grupe, političke stranke, funkcionalizam (gdje se sve pojavljuje), konfliktna i kritička teorija
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja se sjećam da u pismenom je bilo: stratifikacija, feminizam, varijable, kontrola, max weber , castells, funkciolizam, religija, društva, izbori , obrazovanje, to je sve što se sjećam
 

Mariya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prosla sam kod nje, dosta susretljiva. Kad ti postavi pitanje probaj prvo definirati pojam pa onda kreni u sirinu. Vec sam negdje u prijasnjem postu napisala kakva su pitanja bila na usmenom. Sretno!
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Prosla sam kod nje, dosta susretljiva. Kad ti postavi pitanje probaj prvo definirati pojam pa onda kreni u sirinu. Vec sam negdje u prijasnjem postu napisala kakva su pitanja bila na usmenom. Sretno!
Hvala
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks