AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Osnove sociologije

josipajj

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
zna li netko kada će biti definirani ispitni rokovi za sociologiju i jel mogu ja kao izvanredan student polagati ispite prije nego ih odslušam?
[DOUBLEPOST=1507368598,1507368550][/DOUBLEPOST]zna li netko kada će biti definirani ispitni rokovi za sociologiju i jel mogu ja kao izvanredan student polagati ispite prije nego ih odslušam?
Naravno da ne. Prvi ispitni rok ako nisi ponavljac je u prvom tjednh drugog mj. Ako si ponavljac u prvom tj 11 mj. Moras odslusati predmet kako bi mogao izaci na njega
 

Maddie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zna li netko kada će biti definirani ispitni rokovi za sociologiju i jel mogu ja kao izvanredan student polagati ispite prije nego ih odslušam?
[DOUBLEPOST=1507368598,1507368550][/DOUBLEPOST]zna li netko kada će biti definirani ispitni rokovi za sociologiju i jel mogu ja kao izvanredan student polagati ispite prije nego ih odslušam?

Ispitni rokovi su već objavljeni i trebalo bi ih se moći vidjeti i na studomatu. Izvanredni studenti su već imali predavanja iz sociologije (jučer su završila) i ne bi trebalo biti problema sa prijavom i izlaskom već i na ovaj rok u 11 mjesecu.

Ispitni rokovi iz sociologije:
  • 13. 11. 2017.
  • 29. 01. 2018.
  • 12. 02. 2018.
  • 09. 04. 2018.
  • 18. 06. 2018.
  • 02. 07. 2018.
  • 03. 09. 2018.
  • 17. 09. 2018.
 

josipajj

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ispitni rokovi su već objavljeni i trebalo bi ih se moći vidjeti i na studomatu. Izvanredni studenti su već imali predavanja iz sociologije (jučer su završila) i ne bi trebalo biti problema sa prijavom i izlaskom već i na ovaj rok u 11 mjesecu.

Ispitni rokovi iz sociologije:
  • 13. 11. 2017.
  • 29. 01. 2018.
  • 12. 02. 2018.
  • 09. 04. 2018.
  • 18. 06. 2018.
  • 02. 07. 2018.
  • 03. 09. 2018.
  • 17. 09. 2018.
To je nemoguce i siris dezinformacije..ako je PRVI put upisan predmet ne moze se izlaziti u 11 mj!
 

Gigi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ponavljac sam izvanredni
Sta su rekli o kolokvijima na predavanju? Tko moze na njih izaci? Da li je bilo popisa?
[DOUBLEPOST=1508765436,1508765390][/DOUBLEPOST]Ponavljac sam izvanredni
Sta su rekli o kolokvijima na predavanju? Tko moze na njih izaci? Da li je bilo popisa?
 

taychy7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ponavljac sam izvanredni
Sta su rekli o kolokvijima na predavanju? Tko moze na njih izaci? Da li je bilo popisa?
[DOUBLEPOST=1508765436,1508765390][/DOUBLEPOST]Ponavljac sam izvanredni
Sta su rekli o kolokvijima na predavanju? Tko moze na njih izaci? Da li je bilo popisa?
ponavljači mogu ic na kolokvij :)
 

teft

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel gradivo za 1. kolokvij sve od 1. do 284. stranice ili ima nekih dijelova koji ne ulaze u kolokvij nama s javne uprave?
 

taychy7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pitanja sa kolokvija 21.11.
eseji: obilježja birokracije, sto znas o eksperimentu, racionalizacija kod Webera, i 4.pitanje modeli..ne mogu se sjetit po kome
na zaokruživanje:
giddens
organska solidarnost,
strukturalisti nesto po kome su..ponuđeno je bilo weber,durkheim,marx
ne mogu se sjetit vise, ak se sjetim nadopisem il nek netko nadopuni :)
[DOUBLEPOST=1511351975,1511351407][/DOUBLEPOST]na zaokruživanje je bila jos anomija, po kojoj metodi je napisana Prot.etika i duh kapitalizma,na koje pitanje odg pr.filozofija, unutarnja kultura...
 

anaana2

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja sa ispita, rok 12.2.2018
Eseji:
1. Razlika između sociologije i zdravorazumskog poimanja
2. Racionalizacija svijeta po Weberu
3. Devijantnost po Mertonu
4. Razlika između vecinskog i razmjernog sustava
Zaokruzivanje:
Spencer-tipovi drustva
Obiljezja demokracije (zaokruziti koji ne spada pod obiljezja demokracije)
Funkcionalizam(mislim da se radilo o predstavniku)
Nesto u vezi pravne kulture Japana
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kakva je prof.Grubisic na usmenom?
iskustva?
Bazira se na weberu i ne rusi ako znas osnove, osnova. Ukoliko netko od kolega ne zna odg.na svoje pitanje, pitat ce tebe..tako da slusaj i prati.
I potrudi se odgovarati medju prvima jer sto kasnije odgovaras, ona postaje nervoznija i zivcanija..ali bez panike, ukoliko pokazes da znas barem nesto, prolazis. Sretno! :)
 

Natalija11

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolko otprilike treba da se nauci za ispit?
Ima neka pitanja koja se stalno vrte?
Kad su rezultati i usmeni nakon ispita?
 

Suzy91Zg

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Grupa b: samoubojstva i objasni jedno, institucionalisticko-funkcionalisticki pristup drzavi, stratifikacija i weber, podjela pravnog sustava
Valjda sam zapamtila dobro
 

Maddie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Eseji sa pismenog ispita 17.09.
1) Weberovi tipovi vlasti i objasni ih
2) Čikaška škola devijantnosti
3) Razlike između masovnih i kadrovskih stranaka
 

JelenaEM

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Tko je u sobi TRH3, soba 25/II?
[DOUBLEPOST=1537198074,1537198025][/DOUBLEPOST]Tko je u sobi: TRH3, soba 25/II.?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks