AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Organizacijski razvoj

ana2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
studij rada odg je bio sve navedeno, Fayol, tehnostruktura, bilo je obilježje diverzificirane strukture morali smo prepoznat koje je od navedenog, zatim vezano uz birokratsku organizciju položajni autoritet, od esejskih pitanja horizontalna i vertikalna dimenzija implikacije na vođenje tako nešto te koje bi Mintzbergove mehanizme primijenili kod 10 osoba u matičnom uredu te 10 osoba koje rade na izradi europskog projekta
može netko staviti pitanja druge grupe? Barem ona esejska
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudi kako vama ide ucenje? Ja sam upravo pocela citati i nista mi nije jasno. Koje slajdove uopce treba znati za drugi kolokvij?
 

sanja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ni meni nije jasno :) stavila je nove slajdove (od 52. slajda su novi) - profa je to rekla na predavanju poslije prvog kolokvija. Mislim da je najvažnije naučiti ona dva nobelovca, odnosno njihove teorije (coase i neki na m, nisam sigurna)..
 

Juliska

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da utvrdimo gradivo:
za drugi kolokvij tremao znati od 52. slajda pa sve do kraja plus skripte broj 4 i 5?
 

sanja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A od kojeg bi to slajda otprilike bilo budući da za prvi kolokvij nisam ni taknula prezentacije? Hvala unaprijed
U drugi ulazi i onaj dio o ekonomskim teorijama 70ih, i dio o javnom menadžmentu. Ni ja nisam išla na predavanja, ovo su sve informacije koje sam ja dobila od drugih, a budući da me nitko ne ispravlja, valjda su okej. :D
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks