AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Organizacijski razvoj

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala Ti...pitanje sam postavila prije nego su stigle prezentacije..

Previše? Čudan način?
Pa niti razumijemo materiju (prezentacija i skripte su nepovezive bar koliko sam ja preletila, a sama po sebi prezentacija totalno nejasna i sva nekako čas jedno, pa drugo...) niti razumijemo šta se od nas zapravo očekuje za seminar i na koji način, kakvi primjeri/problemi, kakve varijable?!

A ispit (esej) ćemo pisati o razvitku INE nakon što smo je poklonili Mađarima ili što?

Mislim, ne da mi ništa nije jasno nego i više od toga...

Kaj je svima ostalima sve bistro kad se ne uključuju u razmjenu informacija?
Bilo bi lijepo da ako netko kuži da to podijeli s kolegama koji nisu na toj valnoj dužini ili ćemu već! Možda netko rezonira na isto kao i profesorica, pa da nas prosvijetli...
Izjavljujem da apsolutno ne razumijem ovaj glupi predmet, ono sto tu i tamo skuzim ionako smo vec ucili iz prijasnjih kolegija a ostalo je sve ekonomija koja nas se u tom omjeru uopce ne tice, a profa je definitivno malo prenabrijana na bolonju, 2 kolokvija, seminar i ispit? Not happy!
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može li netko napisati koja je razlika u polaganju ovog ispita između redovitih i izvanrednih studenata?

Ima li razlike?

Ii svi imaju isti program?

Samo me zanima kako je to posloženo...
 

martina_sk

Administrator
Može li netko napisati koja je razlika u polaganju ovog ispita između redovitih i izvanrednih studenata?

Ima li razlike?

Ii svi imaju isti program?

Samo me zanima kako je to posloženo...
koliko sam pohvatala mislim da je jednako osim što redovni smiju izostati smao 3 puta, a izvanredni mogu birati d li će doći dva puta i izlagati seminarski ili doći svaki put (iako i onda mogu izlagati seminarski za dodatne bodove).
 

elois21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
I meni je ovaj kolegij užasno nerazumljiv, kako cjelokupna materija tako i ove nametnute obveze oko dolazaka na predavanja, pisanja seminara, skupljanja bodova.

Koje su to skripte 1, 2, 3 i 4? Zar ih nema samo 3, navedene na posljednjem slajdu prezentacije koja je objavljena na webu?

I zar ne pišu izvanredni studenti dva kolokvija isto kao i redovni, prvi 6.11., a drugi 11.12.?
 

maatejaa89

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moze netko stavit literaturu za prvi kolokvij ? ni meni nije jasno di je 4 skripta, a na zadnjem slajdu su samo 3 :S sta tocno treba znat :S
 

misel40

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Curke, mail adresu pa vam pošaljem sve skripte...navodno ih je slučajno izostavila u onoj prezentaciji...

Na prvom predavanju je rekla da je prvi kolokvij 6.11., a drugi 11.12.
Da izvanredni mogu doći pisati prvi kolokvij ako žele 06.11. ,a ako to ne učine da će 11.12. prvo pisati prvi kolokvij (doći pola sata ranije)a onda odmah u nastavku drugi s redovnima. Jučer sam pak čula da je na slijedećem predavanju rekla kako izvanredni pišu kolokvij 11.12., znači odmah jedan pa drugi s redovnima...e sad, šta je točno tko to zna...
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pa nek kolega malo pojasni ;)...a mozda nam zna malo pribliziti i misteriju seminara...

A zna li netko šta sve zapravo ulazi u 1. kolokvij (6.11. ako se ne varam)?:confused:
Meni je kolega poslao seminarski rad od svoje kolegice iz njihovog kolegija organizacija. Radi se o, čini mi se krašu i podravci, ako nekoga zanima može mi dati mail pa mu pošaljem! :rolleyes:
 

Balerina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege koji ste bili na predavanju u petak, možete li reći do kojeg ste slajda došli u prezentaciji?
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je profesorica možda spominjala do kada treba odabrati teme za ovaj seminar i kada bi bilo izlaganje tih seminarskih radova?
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Naslov teme treba poslati do kraja ovog tjedna, a izlaganja su 11.12 i nisam sigurna ali mislim 12.12. i još je spominjala neki termin 15.12.
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel netko moze napisati sto je trebalo odgovoriti na ono pitanje o vertikalnim i horizontalnim elementima i implikacije za vodenje? Tako nekako je bilo pitanje
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li se sjećate pitanja? kakvi su dojmovi?
studij rada odg je bio sve navedeno, Fayol, tehnostruktura, bilo je obilježje diverzificirane strukture morali smo prepoznat koje je od navedenog, zatim vezano uz birokratsku organizciju položajni autoritet, od esejskih pitanja horizontalna i vertikalna dimenzija implikacije na vođenje tako nešto te koje bi Mintzbergove mehanizme primijenili kod 10 osoba u matičnom uredu te 10 osoba koje rade na izradi europskog projekta
 

viktoria

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
rekla je prof. u petak da izvanredni studenti imaju 1. kolokvij 11.12. u 16:30h, nakon toga 2. kolokvij pišemo zajedno u 17:00h
 

Neo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
i izlaganja su 11. i 12.11. za izvanredne, a za redovne 15.12.
koliko sam ja shvatio profesoricu nema termina 12.11. već se on prebacuje na 15.12., tako da su ostala samo još dva predavanja, ako sam u krivu neka me ispravi netko koje je siguran
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks