AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Organizacijski razvoj

medo brundo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
moze li netko javit dojmove s prijasnjih rokova? kako je bilo? jel ima netko da je morao sve rijesit na roku?
 

reina2512

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ono sto ja znam i cula sam od kolege (koji je polagao cijeli ispit u Srpnju) je da rjesavas oba kolokvija jedan za drugim i posaljes joj odgovore na email (ako se ne varam), dok te (vas) ona preko skypea cijelo vrijeme gleda dok ih rjesavate. Kad ih ona pregleda i ocijeni, ako si prosao taj dio ides na usmeni koji je isto preko skypea. Nadam se da sam malo pomogla.
 

medo brundo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ono sto ja znam i cula sam od kolege (koji je polagao cijeli ispit u Srpnju) je da rjesavas oba kolokvija jedan za drugim i posaljes joj odgovore na email (ako se ne varam), dok te (vas) ona preko skypea cijelo vrijeme gleda dok ih rjesavate. Kad ih ona pregleda i ocijeni, ako si prosao taj dio ides na usmeni koji je isto preko skypea. Nadam se da sam malo pomogla.
hvalaa ti puno
 

ATENA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim moze li pojasnjenje ovog "usmenog" dijela....to se odnosi na esej i malo pitanja oko toga...ili bas ono gradivo ispituje reprodukciju do u detalj...
Molim ako je netko polagao jucer da pojasni jer mi je gradivo poprilicno tesko i nejasno
 

medo brundo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim moze li pojasnjenje ovog "usmenog" dijela....to se odnosi na esej i malo pitanja oko toga...ili bas ono gradivo ispituje reprodukciju do u detalj...
Molim ako je netko polagao jucer da pojasni jer mi je gradivo poprilicno tesko i nejasno
da uglavnom ti pocnes pricat o svojoj temi i ona te u principu prekine i pocne ti postavljat pitanja o tom tvom eseju i mora se ono znat razg o toj temi
 

medo brundo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel mi moze netko na mail poslat svoj esej il seminarski rad il bilo sto cisto da vidim koliko se ide u detalje i kako to treba?
 

Kensington

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko kome šaljemo potvrdu o uplati školarine? Obavila sam upis preko studomata ali ne znam kome treba tu potvrdu poslat,a na stranici faksa nigdje nemogu pronac gdje to pise
 

nicole25

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zna li netko kome šaljemo potvrdu o uplati školarine? Obavila sam upis preko studomata ali ne znam kome treba tu potvrdu poslat,a na stranici faksa nigdje nemogu pronac gdje to pise
Na stranici faksa, među obavijestima o upisu, stavljen je obrazac koji moramo ispuniti i tamo se prilaže potvrda o uplati školarine i upisnine.
 

leox

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nisam bila na prvom predavanju, ako netko može napisati što je rečeno u vezi kolokvija i seminara?
 

ana1809

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nisam bila na prvom predavanju, ako netko može napisati što je rečeno u vezi kolokvija i seminara?
Prvi kolokvij je 2.11. Literaturu je stavio na Merlin, sad nisam sigurna što sve ulazi u 1. kolokvij, ako netko zna je li sve što je postavio na Merlin ili samo dio literature? Kolokvij je strukturiran s 2-3 esejska pitanja, na zaokruživanje i pitanja gdje odgovaramo s točno ili netočno. Kolokvijima stječemo bodove za usmeni, a seminar se izabere iz ponuđenih tema. To će još profesorica objasniti. Njime skupljamo također bodove za usmeni.
 

leox

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Prvi kolokvij je 2.11. Literaturu je stavio na Merlin, sad nisam sigurna što sve ulazi u 1. kolokvij, ako netko zna je li sve što je postavio na Merlin ili samo dio literature? Kolokvij je strukturiran s 2-3 esejska pitanja, na zaokruživanje i pitanja gdje odgovaramo s točno ili netočno. Kolokvijima stječemo bodove za usmeni, a seminar se izabere iz ponuđenih tema. To će još profesorica objasniti. Njime skupljamo također bodove za usmeni.
hvala puno!
 

mlana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ima li neka dobra duša primjer seminarskog rada od prošlih godina da vidimo otprilike kako treba napraviti? :)
 

tonka13

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel se tko mozda sjeca pitanja sa (ovog strahoticnog) kolokvija da ih napise?
Uh pitanja su bila uzasna. Znam samo da je bilo nesto vezano za Hawthorne istrazivanje-Mayo, kontrolu kod male poduzetnicke organizacije, nesto s Taylorom, dvofakorska teorija, podjela rada..esejsko klasicni teoreticari i objasniti.. ako se netko sjeca otprilike pitanja kako su isla,barem priblizno haha nek napise. Jednostavno su pitanja po meni bila koma jedva sam i ovo zapamtila
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks