AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Organizacijski razvoj

mboki1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako ne skupimo potrebne bodove na eseju ,moramo li na sljedećem roku polagati ponovno i gradivo koje smo kolokvirali ili samo opet esej pišemo?
 

Irena M.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Moram "upozoriti" buduce izvanredne studente, da se ne zeznu ko ja. Predavanja za redovne i izvanredne su zajednicka u popodnevnim satima. Prema praksi studiranja izvanredno drzis se rasporeda kako je naznaceno na webu. No to kod ovog predmeta nije slucaj. Izvanredni studenti bi trebali dolazit prakticki na sva predavanja, prvo da skuze uopce o cem se radi (jel meni jos uvijek nije jasno), trebaju skupljat bodove do 100 sto podrazumijeva polaganje kolokvija, izrada seminara/prezentacije s nekim (grupa do 5) i onda tek esej. Bez kolokvija tesko da cete skupit dovoljno bodova za dvojku, jel esej mora onda prakticki bit maksimalan broj bodova, a seminar je sam minimalni bonus na to. Ja sam nakon 2 predavanja odustala od predmeta jer nisam bila upucena u to da moram polagat kolokvije, poslala profi mail da mi da potpis i da cu onda opet upisat predmet i dolazit onda na vecinu predavanja. Predmet je po mom misljenju muka i nije tip predmeta kojeg nabubas i gotovo. Vecinu mozes skuzit tek na predavanjima jel su joj prezentacije tj. njene skripte zbrckane i nis ne kuzim. Eto nadam se da cu nekom pomoc da ne napravi gresku kao ja jel info o predavanjima, kolokvijima, seminaru i eseju nema (ono kaj smo dobili mislim na mail je opet vise vezano vise za redovne). Jos sama cinjenica da ti profa kaze "... Joj pa ja sam ocekivala da i izvanredni dolaze na predavanja jel su ipak popodne, jel vise cete ipak naucit i shvatit na predavanjima..." je cisto neinformiranje studenata o njihovim obavezama za ovaj predmet.
 

medo brundo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel ima netko da je na roku morao polagat sve? kako to izgleda? vidjela sam da na rokovima prijasnjih godina daje da se pise oba kolokvija odjednom i onda nakon toga se pise esej, jel tako i ove godine?
 

nikky

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel ima netko da je na roku morao polagat sve? kako to izgleda? vidjela sam da na rokovima prijasnjih godina daje da se pise oba kolokvija odjednom i onda nakon toga se pise esej, jel tako i ove godine?
kolegice, ja sam pisala na zadnjem jesenskom roku, mislim da je bio 26.9., oba kolokvija (prvi i drugi dio pismenog) i esej...pitanja su na zaokruživanje i zadnja dva ili tri za pisati. temu eseja odabrala sam od ponuđenih tema na stranici kolegija. nije strašno, ali princip ocjenjivanja eseja mi baš nije do kraja jasan.. od oka pročita, gleda jako na to je li sva teorija pokrivena primjerima, i škrtari na bodovima (meni barem), mada sam napisala pune 4 strane A4 formata, puno primjera i sl. :confused: ali riješila sam, to je najbitnije od svega
 

Aravel

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege i kolegice, ukoliko je itko zbunjen nacinom polaganja ispita iz Organizacijskog razvoja u ovim izvanrednim okolnostima podijeliti cu ovdje informacije koje sam saznala putem maila od profesorice Kastelan Mrak.

Ispit ce se odrzavati usmeno (pretpostavljam putem Google Meeta) gdje ce se morati izlagati jedna od zavrsnih tema navedenih na stranicama predmeta. Dakle izaberemo si temu, sami ju doma istrazimo i onda cemo o njoj popricati s profesoricom u obliku usmenog ispita.

Kolege i kolegice koji nisu pisali kolokvij morati ce, isti dan kada je i usmeni ispit, pisati i kolokvij koji pripremaju po prezentacijama koje se nalaze na stranicama fakulteta.

Navedeno sigurno vrijedi za ljetne rokove posto sam ja profesorici rekla konkretno da planiram ispit polagati u 7. mjesecu.

Teme zavrsnih eseja i prezentacije mozete pronaci na: Prezentacije - Organizacijski razvoj

Nadam se da ce ove informacije nekome pomoci jer je meni osobno sve u vezi ovog predmeta bilo dosta nejasno i zbunjujuce.
Sretno svima! :)
 

ATENA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege i kolegice, ukoliko je itko zbunjen nacinom polaganja ispita iz Organizacijskog razvoja u ovim izvanrednim okolnostima podijeliti cu ovdje informacije koje sam saznala putem maila od profesorice Kastelan Mrak.

Ispit ce se odrzavati usmeno (pretpostavljam putem Google Meeta) gdje ce se morati izlagati jedna od zavrsnih tema navedenih na stranicama predmeta. Dakle izaberemo si temu, sami ju doma istrazimo i onda cemo o njoj popricati s profesoricom u obliku usmenog ispita.

Kolege i kolegice koji nisu pisali kolokvij morati ce, isti dan kada je i usmeni ispit, pisati i kolokvij koji pripremaju po prezentacijama koje se nalaze na stranicama fakulteta.

Navedeno sigurno vrijedi za ljetne rokove posto sam ja profesorici rekla konkretno da planiram ispit polagati u 7. mjesecu.

Teme zavrsnih eseja i prezentacije mozete pronaci na: Prezentacije - Organizacijski razvoj

Nadam se da ce ove informacije nekome pomoci jer je meni osobno sve u vezi ovog predmeta bilo dosta nejasno i zbunjujuce.
Sretno svima! :)
Kolegice puno hvala....ovo je bilo iscrpno i nesebicno....
 

fakin

Super Moderator
Oni koji su pisali kolokvije, što sad moraju samo jednu od onih tema odabrati i na usmenom o tome pričati s profesoricom? Jel bio netko na online ispitu iz ovog predmeta da objasni kako stvari funkcioniraju?
 

fakin

Super Moderator
Zar stvarno nema jedne jedine osobe ovdje koja je rješavala ovaj ispit online ili u travnju ili sad na prvom roku u lipnju? :D
 

hypnogirl

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ajme ,kakvo je ovo gradivo?
Čitam i dešifriram svaku drugu rečenicu :mad::rolleyes:o_O
Na koji način ste Vi ovo pohvatali?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks