AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Opće upravno pravo I.

petramini

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ekipa, ''Kompletna skripta by Vugra'' je samo za OUP I., a ne OUP II? pretpostavljam da je tako, ali i da upitam za svaki slučaj :)
Koliko ja znam, da.
[DOUBLEPOST=1509907253,1509907158][/DOUBLEPOST]
Ekipa, ''Kompletna skripta by Vugra'' je samo za OUP I., a ne OUP II? pretpostavljam da je tako, ali i da upitam za svaki slučaj :)
Koliko ja znam, da.
[DOUBLEPOST=1510515216][/DOUBLEPOST]Da li netko ima iskustva s komisijom ili ovaj put izlazi na nju? Jel komisija isti dan kad i usmeni? Ili sljedeci dan? Jel se pise pismeni ili se samo izlazi pred njih? Nikad nisam isla na ispit 4.put, nemam pojma kako bi to trebalo izgledati (idiotski sam pobrkala datume za odjavu ispita).
Hvala unaprijed.
[DOUBLEPOST=1510515318][/DOUBLEPOST]Da li netko ima iskustva s komisijom ili ovaj put izlazi na nju? Jel komisija isti dan kad i usmeni? Ili sljedeci dan? Jel se pise pismeni ili se samo izlazi pred njih? Nikad nisam isla na ispit 4.put, nemam pojma kako bi to trebalo izgledati (idiotski sam pobrkala datume za odjavu ispita).
Hvala unaprijed.
 

anam

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Cekat u dvoristu i onda ce doc profesori prozvat tko je prosao i onda rec u kojoj se sobi odgovara..u 11 i 30 je?
 

anam

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Cekat u dvoristu i onda ce doc profesori prozvat tko je prosao i onda rec u kojoj se sobi odgovara..u 11 i 30 je?
 

anaaa7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav,oni koji su prosli pismeni prosli rok (a i ostali) nozete roci dojmove s usmenog,prolaznost?
[DOUBLEPOST=1517944641,1517944591][/DOUBLEPOST]Pozdrav,oni koji su prosli pismeni prosli rok (a i ostali) mozete reci dojmove s usmenog,prolaznost?
 

SgtCyberX

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav,oni koji su prosli pismeni prosli rok (a i ostali) nozete roci dojmove s usmenog,prolaznost?


Dojam mi je dobar, ako si prošla pismeni i ako vidi da bar nešto znaš na usmenom prolaziš tako da ono...Bio sam kod Staničića...
 

DejooDee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav,
Moze li savjet sto najvise treba uciti? Zakone treba detaljno? Na koja poglavlja se bazirati..
 

vale123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
4.6.
Kontrola akata koji sadrze diskrecijsku ocjenu
Poa po posebnom ovlastenju
Materijalna i formalna pravomocnost
Greska u proceduri i formi
Javnost rada po ZPPI
Ustavni sud - kad ukida a kad ponistava propis
 

DejooDee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
18.6.
1. POA po posebnom ovlastenju
2. Nenadleznost kao oblik nezakonitosti
3. Objekt disk.ocjene
4. Dodaci upravnom aktu, objasni
5. Naknada za pristup inf.(zakon)
6. Kako se zapokrece postupak ustavnosti,zakonitosti (zahtjevom, zakon)
 

anavukusic1950

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Postovane kolege ,
jel' mi netko može reći koja je literatura potrebna za ovaj kolegij?
Puno hvala unaprijed
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ina1983

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pitanja 12.11
1.objekt disk.ocjene
2.nenadležnost
3.spontani POA
4. obveznost upravnog akta
5. službenik za informiranje
6. ovlaštenici za podnošenje zahtjeva za ocjenu suglasnosti
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks