AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

OGLASNA PLOČA za Izborne predmete

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Konzularno - 16.02. u 16 h, u Dežmanovoj 10

Policijsko - 15.02. u 11:30 h, Gundulićeva 10, soba 17
 

lola27

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav! Da li netko mozda zna kada je prijava za komnalno upravno pravo za rok 3. mjesecu. Nisam mogla naci nigdje ovdje na stranici, (a među rokovima ga nigdje nema), a nisam iz Zagreba.. Pa ako tko zna, molila bih da mi odgovori. Puno hvala! :)
 

xxx

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav! Da li netko mozda zna kada je prijava za komnalno upravno pravo za rok 3. mjesecu. Nisam mogla naci nigdje ovdje na stranici, (a među rokovima ga nigdje nema), a nisam iz Zagreba.. Pa ako tko zna, molila bih da mi odgovori. Puno hvala! :)
Prema vodiču:
Prijava 19.-22.2.
Ispit 1.-5.3.
 

lola27

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hey... Da li tko mozda zna kada je ispit iz Komunalnog upravnog prava? Nisam iz Zagreba, pa ako tko zna bila bih zahvalna na info. :)
 

Ilijana 5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko možda ide do faksa koji dan pa da pogleda u koliko i gdje je ispit iz predmeta Javne politike? Unaprijed zahvaljujem!!!
 

lola27

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav. Da li netko ima mozda skriptu iz Prava socijalne sigurnosti po kojoj je ucio/la? Ako da, da li bi ju mogla kako dobit? Ili svi ucite samo pozakonima,... Puno hvala...
 

file

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ako neko moze napisati kad je ispit, gdje i tko ispituje iz policijskog upravnog prava...unaprijed hvala...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks