AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

OGLASNA PLOČA za Izborne predmete

goge

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
...da li može netko pogledati kada je ispit iz prava socijalne sigurnosti i tko ispituje...hvala unaprijed...:) ...
 

Serafin

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ispit iz Prava socijalne sigurnosti je u ponedjeljak 15.2. u 11 sati, Gundulićeva 10, soba 11
-ispituje prof.Gotovac
 

goge

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ispit iz Prava socijalne sigurnosti je u ponedjeljak 15.2. u 11 sati, Gundulićeva 10, soba 11
-ispituje prof.Gotovac
...HVAAAAAAAAAAAAALA...napokon jedna vijest koja mi je popravila ovaj sniježni tjedan...:)
 

elvie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ispit iz Prava okoliša je 15.2. u 9,00 u Ćirilometodskoj.
grrr mislila sam da ce biti iza radnog mi da mogu izac na okolis jos al ocito nist s toga tek u 4 mj :(((
sretno svima a ispitu tko ide :)
 

Ivo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zamolio bih nekog da podijeli znanje o datumu i vremenu polaganja POLICIJSKOG koje bi se trebalo odvijati iduci tjedan.
 

herz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Policijsko je uvijek bilo ponedjeljkom u pola 12 u gundulićevoj, soba 17(vijećnica), znam iz iskustva. Da li netko zna kad je zemljišnoknjižno idući tjedan da javi? Thanks!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks