AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

OGLASNA PLOČA za Izborne predmete

DOMAGOOJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
koje bi bilo izborne predmete najbolje upisat, a koje izbjegavat...
i ak neko zna koji je smjer najlakši a koji najteži.. hvala
 

Jadranka15

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Najlakši Ti je smjer Međunarodno upravni smjer to svi upišu, iza njega dolazi Upravno pravni, pa onda upravno-ekonomski smjer i na kraju Koprićev smjer = organizacijsko menadžerski smjer. Neki kolege su čak pauzirali do slijedeće akademske godine da upišu Međunarodno upravni smjer, a Ti prosudi sam što Ti je zgodno i gdje se misliš zaposliti. Toliko od mene. Pozdrav
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko zna u koliko je sati ispit iz povijesti hrvatske uprave???znam da je 6.10., ali ne znam u koliko je sati???nisam iz Zagreba, pa bi mi ta informacija puno pomogla...unaprijed puno hvala
u 13 h
 

DOMAGOOJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Najlakši Ti je smjer Međunarodno upravni smjer to svi upišu, iza njega dolazi Upravno pravni, pa onda upravno-ekonomski smjer i na kraju Koprićev smjer = organizacijsko menadžerski smjer. Neki kolege su čak pauzirali do slijedeće akademske godine da upišu Međunarodno upravni smjer, a Ti prosudi sam što Ti je zgodno i gdje se misliš zaposliti. Toliko od mene. Pozdrav
dal mozda znaš za izbore, koji su lagani a koje treba izbjegavat..
 

Tomi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel ide netko ovih dana do faksa da pogleda kad je sljedeći tjedan ispit iz policijskog? Hvala
 

danchy13

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li netko zna koje su bile izmjene iz predmeta zemljišno knjižno pravo? posudila sam knjigu u knjižnici ali sam pročitala da su bile neke izmjene ..pa da sad ne idem sve u detalje tražit i da ne gubim vrijeme ,molim vas za pomoc
hvala :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks