AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

OGLASNA PLOČA za Izborne predmete

balet

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
OGLASNA PLOČA: Razmjena informacija o mjestu i vremenu održavanja ispita i kolokvija

molim dobru dusu da mi javi kada su sve prijave i termini za komunalno jer ne vidim na portalu nigdje...hvala puno na ljubaznosti ;)
 

redone

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA: Razmjena informacija o mjestu i vremenu održavanja ispita i kolokv

molim dobru dusu da mi javi kada su sve prijave i termini za komunalno jer ne vidim na portalu nigdje...hvala puno na ljubaznosti ;)
mora biti na portalu,pod fakultet
 

sendy1104

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pliz ako netko zna kad je sljedeci tjedan pravo socijalne sigurnosti...hvala!
Molim Vas, ako netko ima informaciju, neka je podijeli...Datum i termin održavanja prava socijalne sigurnosti od 16.-20.02. Hvala, unaprijed!
 

dubbi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
POLICIJSKO UPRAVNO PRAVO

19.02.2009,četvrtak, u 13h, ĆM4 soba 25/1
ispituje prof. Medvedović
 

Natali

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li netko zna za konzularno pravo da li je izvješeno na oglasnoj ploči i kada je... molim Vas... veliki mi je problem doći do Zagreba...
 

Masha

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ak nekog zanima, ispit iz prava okoliša je 18.2.09. ćirilometodska 4, soba 48 u 12:30 ispituje Cindori Sonja
 

sendy1104

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molim Vas, ako netko raspolaže informacijom da napiše kad je ispit iz prava socijalnog sigurnosti idući tjedan.Hvala.:crying2:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks