AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

OGLASNA PLOČA za Izborne predmete

xxx

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim te da li znaš da li nas ima puno prijavljenih i da li su u isto vrijeme oni po starom programu i oni po bolonji na pravu okoliša.
Na popisu za stari program nas je 27 i samo jedan bolonjac - svi smo u isto vriijeme.
 

irenas

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molila bi nekoga da napiše kada su prijave i polaganje za policijsko i zemljišnoknjižno za 2 mj.i dali ima rok za te ispite u 3 mj. ili tek u 4 kako i pretpostavljam...hvala .(jer u rubrici fakultet-nemogu naći raspored polaganja samo za ta dva ispita,a za sve druge ima,ili ja loše vidim ) thanks
 

xxx

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molila bi nekoga da napiše kada su prijave i polaganje za policijsko i zemljišnoknjižno za 2 mj.i dali ima rok za te ispite u 3 mj. ili tek u 4 kako i pretpostavljam...hvala .(jer u rubrici fakultet-nemogu naći raspored polaganja samo za ta dva ispita,a za sve druge ima,ili ja loše vidim ) thanks

ZEMLJ.KNJIŽ.
Prijava ---------- Polaganje
21.-22.1 -------- 1.-5.2.
4.-5.2. --------- 15.-19.2
1.-2.4. --------- 12.16.4.

POLICIJSKO
Prijava ---------- Polaganje
19.-20.1 -------- 1.-5.2.
2.-3.2 ---------- 15.-19.2
1.-2.4 ---------- 12.-16.4
 

xxx

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako nije problem pogledajte ujedno i kada je i gdje ispit iz Zemljišno knjižnog.

Hvala
 

lolly

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako nije problem jer može netko pogledati kad je ispit iz Prava okoliša?
Unaprijed zahvaljujem.
 

mija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Halo, da li netko zna kada je ispit iz policijskog upravnog prava. Hitno mi je!!! Pozdrav svima. :unsure:
 

SanjaS

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dobila sam info od kolegice koja je bila na faksu -
Ispit iz Policijskog je 01.02.10. u 11:30h, ispituje prof Medvedović, Gundulićeva 10, soba 17
 

mija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala na informaciji za policijsko. Držim fige svima. Pozdrav Mija.

Samo još nešto, sory ima li puno prijavljenih za policijsko?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks