AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Nauka o javnoj upravi I.

Anon00

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej ljudi, kakva su iskustva s usmenog iz nauke 1? Je li to samo onako formalnost ili je i usmeni zahtjevan?
 

mh74

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kakav je bio rok? Jel bio tezak pismeni, utiski s usmenog ako imate?
Po meni je pismeni bio tezak i bilo mi je malo vremena, 5 pitanja i 40 minuta a samo dok procitas pitanje ti ode maks 3 minute i doslovno imas 5 min za odgovorit za svako pitanje odnosno 2( a i b) pitanja.Ja nisam prosla, ali sam cula da je na usmeni lako polozit da nije bilo tesko
 

AnaStep

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Po meni je pismeni bio tezak i bilo mi je malo vremena, 5 pitanja i 40 minuta a samo dok procitas pitanje ti ode maks 3 minute i doslovno imas 5 min za odgovorit za svako pitanje odnosno 2( a i b) pitanja.Ja nisam prosla, ali sam cula da je na usmeni lako polozit da nije bilo tesko
Jesu li promijenili nacin kako postavljaju pitanja ili nesto?
 

mh74

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jesu li promijenili nacin kako postavljaju pitanja ili nesto?
Jesu, pitanja nisu kao i inace postavljena nego ti napise cijelu pricu npr stanje u nekoj firmi ili skoli i onda ti moras prepoznat kao o kojim se tipovima organizacije i kulture radi i tak pitanja na tu foru, treba razmisljat, ne trazi te nigdje definicije neg prepoznavanje gradiva vise, puno kompliciranije neg inace
 

Anon00

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jesu, pitanja nisu kao i inace postavljena nego ti napise cijelu pricu npr stanje u nekoj firmi ili skoli i onda ti moras prepoznat kao o kojim se tipovima organizacije i kulture radi i tak pitanja na tu foru, treba razmisljat, ne trazi te nigdje definicije neg prepoznavanje gradiva vise, puno kompliciranije neg inace
a jel se možda Sjećaš koja su pitanja bila
 

Anon00

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jesu, pitanja nisu kao i inace postavljena nego ti napise cijelu pricu npr stanje u nekoj firmi ili skoli i onda ti moras prepoznat kao o kojim se tipovima organizacije i kulture radi i tak pitanja na tu foru, treba razmisljat, ne trazi te nigdje definicije neg prepoznavanje gradiva vise, puno kompliciranije neg inace
A jel se možda Sjećaš koja su pitanja bila?
 

Kensington

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ukoliko ne skupim dovoljno ects bodova moram li ako upisem ponovno prvu godinu kao redovni student polagati predmete koje sam ove godine polozila?
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ukoliko ne skupim dovoljno ects bodova moram li ako upisem ponovno prvu godinu kao redovni student polagati predmete koje sam ove godine polozila?
Neces, jer si ih vec polozila. Jedino ces morat polozit predmete koje nisi polozila kako bi se rijesila tih zaostataka. Takoder budes mogla upisat neke predmete s druge godine, ovisno o tome koliko ti bodova Studomat omoguci da upises. :)
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ima li netko možda u merlinu vidljive prezentacije točnije od naslova tradicionalni europski modeli javne uprave to su ona četiri Westiminsterski ili anglosaksonski model....weberijanski ili germanski.....
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jesu, pitanja nisu kao i inace postavljena nego ti napise cijelu pricu npr stanje u nekoj firmi ili skoli i onda ti moras prepoznat kao o kojim se tipovima organizacije i kulture radi i tak pitanja na tu foru, treba razmisljat, ne trazi te nigdje definicije neg prepoznavanje gradiva vise, puno kompliciranije neg inace
da pitanja su teža ali i premalo vremena, treba razmišljati ali je i za to premalo vremena i mislim da to nije uredu. Ovaj rok je malo jako ljudi prošlo.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks