AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Nauka o javnoj upravi I.

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Po meni je pismeni bio tezak i bilo mi je malo vremena, 5 pitanja i 40 minuta a samo dok procitas pitanje ti ode maks 3 minute i doslovno imas 5 min za odgovorit za svako pitanje odnosno 2( a i b) pitanja.Ja nisam prosla, ali sam cula da je na usmeni lako polozit da nije bilo tesko
i ja sam ovaj rok totalno zbrljavila upravo zbog nedostatka vremena. Ne možeš uopće lijepo smireno rješavati test i mislim da takvo testiranje nije uopće mjerilo znanja.
 

Kensington

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Neces, jer si ih vec polozila. Jedino ces morat polozit predmete koje nisi polozila kako bi se rijesila tih zaostataka. Takoder budes mogla upisat neke predmete s druge godine, ovisno o tome koliko ti bodova Studomat omoguci da upises. :)
Okej hvala, a jel znas mozda u kojem mjesecu su upisi za ponavljace i jel se upisuje online ili moram doc na upise?
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Okej hvala, a jel znas mozda u kojem mjesecu su upisi za ponavljace i jel se upisuje online ili moram doc na upise?
Upisi za ponavljace su ti u isto vrijeme kada i za sve ostale. Prvo obavis preko Studomata upis, a zatim odneses indeks i uplatnicu u referadu na faks. Svakako ce postaviti obavijest gdje budu tocno naveli kak ide postupak upisa za ponavljace. :)
 

KristinaM

Izvanredni
Jedno pitanje u vezi komisijskih ispita - da li je komisijski ispit 4. izlazak na taj predmet uopće iako je razlika od par godina ili 4 . put u jednoj školskoj godini? Nastavljam studij nakon puno vremena, planiram polagati Nauku na jesen pa ne znam da li bi mi to bio komisijski ili ne jer to bi mi bio 1. izlazak u ovoj školskoj godini, ali 4. jer sad prethodnih godina ukupno izlazila na ispit 3. puta.
 

Kensington

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Upisi za ponavljace su ti u isto vrijeme kada i za sve ostale. Prvo obavis preko Studomata upis, a zatim odneses indeks i uplatnicu u referadu na faks. Svakako ce postaviti obavijest gdje budu tocno naveli kak ide postupak upisa za ponavljace. :)
To bi onda trebalo biti sad, a nigdje mi na studomatu ne izbacuje nista o upisima
 

df1959

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel netko bio na danasnjem roku? Kakva su bila pitanja?
Meni je bilo lakše nego na prošlim rokovima. Jedino su pitanja bila malo duža,ali bilo je dovoljno vremena za pročitat i odgovorit na pitanje. Sva pitanja su bila formulirana u obliku problemske situacije iz stvarnog života i na način da su povezana s gradivom. Bila je doktrina novog javnog menadžmenta, tendencija prema diferencijaciji uprave, ex ante kontrola, odgovornosti, instrumenti jačanja položaja građana u odnosu prema upravi, javna uprava i javni poslovi, ostalog se ne mogu sjetit.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Imam jedno pitanje dali nauku 1 imamo sutra ili sljedeći utorak ?
U rasporedu ovako piše:
UTORAK 10:00 – 12:30 3 Nauka o javnoj upravi I.
Ne piše datum.
Neki moji prijatelji imaju već sutra predavanja pa zato pitam.
 

Natsuz

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Imam pitanje za kolege koji su na ovom roku položili ispit. Da li ste učili isključivo po knjizi ili po nekoj skripti?
Hvala!
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
za one koji su položili ovaj predmet može netko odgovoriti na ovo pitanje
  1. Stožer civilne zaštite donio je Odluku o mjerama ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini i uslužnim djelatnostima. S obzirom na naziv Odluke, predstavljaju li odredbe u njoj sadržane interesna ili stručno-tehnička pravila? Ukratko obrazložite vaš odgovor.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks