AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Natječaji za vježbenike

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ma kakvi ... cijelo vrijeme na njihovoj stranici piše : trenutno nema raspisanih natječaja ! Ma i oni sigurno već imaju nekoga , ali ja bih rado priliku da odem tamo da vidim kako izgledaju ta testiranja na kompu ...

Da li je netko bio na kojem testiranju za rad na računalu ? Ja nemam ni najmanje ideje kaj bi se moglo tražiti od nas da radimo . Mislim jel to onak banalno : ured tekst u wordu, napravi tablicu u exelu ili treba znati malo kompliciranije stvari od toga ...
da ma to je to,malo uredi tekst,prepiši nekaj,malo excel i to je to...

ja bila na jednom-i znaš koji zaheb... imaju windowse na hrvatskom!užas!!!
Za poludit!Jedva sam se snašla!:crazy::laughing::laughing::laughing::laughing:
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A pazi sad ovo...

Zvala me moja savjetnica s burze...
U vezi volontiranja-tj onog stručnog osposobljavanja za rad bez zasnivanja radnog odnosa-da im pošaljem prošireni životopis...za grad zagreb,i pazi-za socijalnog radnika-da nema veze kaj nisam to,nego sam upravni,al kao joj upravni ću teško naći,a ovo im fali...Eeee znate koji bullsh.. ...kao kaj bi vi,pa s tom strukom nećete ništa naći...
Tak da sam poslala,pa ćemo vidjeti.A dam se kladiti da ima nezaposlenih socijalnih radnika, bez iskustva!
Uglavnom radiš 12 mjeseci-volontiraš,od burze dobivaš 1600 kn-za prijevoz obroke i to...i onda možeš na državni stručni ispit...uglavnom i onda opet k...al ne kužim j tu njihovu logiku-koji ću državni ja onda polagati???Za socaijlne radnike?Ili za našu struku?To mi je malo glupo...ma...
 

Kristijan

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pa ja i dalje, po običaju, dobivam odbijenice, ili mi se nitko niti ne javi... ali ovo danas što mi se desilo je valjda bez presedana; poštar mi je vratio preporučenu neotvorenu kovertu koju sam bio poslao na jedan natječaj, zato jer je nitko od adresiranih nije preuzeo u zakonskom roku.

ne znam može li me nakon ovoga više išta iznenaditi ili više ogorčiti...
 

jana21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A pazi sad ovo...

Zvala me moja savjetnica s burze...
U vezi volontiranja-tj onog stručnog osposobljavanja za rad bez zasnivanja radnog odnosa-da im pošaljem prošireni životopis...za grad zagreb,i pazi-za socijalnog radnika-da nema veze kaj nisam to,nego sam upravni,al kao joj upravni ću teško naći,a ovo im fali...Eeee znate koji bullsh.. ...kao kaj bi vi,pa s tom strukom nećete ništa naći...
Tak da sam poslala,pa ćemo vidjeti.A dam se kladiti da ima nezaposlenih socijalnih radnika, bez iskustva!
Uglavnom radiš 12 mjeseci-volontiraš,od burze dobivaš 1600 kn-za prijevoz obroke i to...i onda možeš na državni stručni ispit...uglavnom i onda opet k...al ne kužim j tu njihovu logiku-koji ću državni ja onda polagati???Za socaijlne radnike?Ili za našu struku?To mi je malo glupo...ma...

heheh izgleda da si taman zvala kad sam bila kod svoje savjetnice. ja sam nedovoljno na burzi da bih mogla volontirati tamo. uglavnom jedna cura volontira s našeg faksa i oke joj je...bar će državni položiti što je super i moći ćeš napisati godina dana iskustva. bar nešto...a plaćaju mizeriju koma
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
heheh izgleda da si taman zvala kad sam bila kod svoje savjetnice. ja sam nedovoljno na burzi da bih mogla volontirati tamo. uglavnom jedna cura volontira s našeg faksa i oke joj je...bar će državni položiti što je super i moći ćeš napisati godina dana iskustva. bar nešto...a plaćaju mizeriju koma
Ma da?Kaj Marinovićke?
Jesi ti završila,ili?
Pa kolko si na burzi?
Ja sam od srednje,tak da sam taman...

Ma da,ak niš drugo,taj državni...
Sutra imam taj razgovor,pa ću vidjet,ali nije za socijalnog radnika,ja ne znam kaj ova priča,nego je za višeg upravnog referenta u uredu za socijalni rad,živcira me to kaj daje krive informacije!Kaj ne zna reći kak je,neg priča bez veze!

pa ja i dalje, po običaju, dobivam odbijenice, ili mi se nitko niti ne javi... ali ovo danas što mi se desilo je valjda bez presedana; poštar mi je vratio preporučenu neotvorenu kovertu koju sam bio poslao na jedan natječaj, zato jer je nitko od adresiranih nije preuzeo u zakonskom roku.

ne znam može li me nakon ovoga više išta iznenaditi ili više ogorčiti...

Ma da?
To još nisam čula!
Pa stvarno ono...nemam riječi...baš gamad...
 

jana21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da kod nje sam. koliko su vas primili? ja sam bila redovni student i diplomirala sam prije mjesec dana...tako da nisam dovoljno dugo na burzi...ali volontirala bih rado. bolje i to nego sjediti doma. bar imaš državni i iskustvo. sam neznam kako bih potrošila tu lovu :p
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ma da?Kaj Marinovićke?
Jesi ti završila,ili?
Pa kolko si na burzi?
Ja sam od srednje,tak da sam taman...

Ma da,ak niš drugo,taj državni...
Sutra imam taj razgovor,pa ću vidjet,ali nije za socijalnog radnika,ja ne znam kaj ova priča,nego je za višeg upravnog referenta u uredu za socijalni rad,živcira me to kaj daje krive informacije!Kaj ne zna reći kak je,neg priča bez veze!




Ma da?
To još nisam čula!
Pa stvarno ono...nemam riječi...baš gamad...
Kakvi su vam dojmovi? Mene je stvarno izrešetala pitanjima...a ja sam mislila pošto je to za volontiranje da neće biti baš takav razgovor..i to nas još došlo 15-ero, ja se ne nadam previše, nisam baš zadovoljna razgovorom,:frustrating:kakva su vama pitanja postavljali?
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ej,ma mene pitala da kažem nekaj o sebi,kolko sam studirala-kak to tak dugo...mislim ono...kaj radim u slobodno vrijeme,jel znam o čemu se tu radi,pa sam ja nju pitala o čemu se radi...i tak...ma...bez veze...
Ma nekak mi je ženska bila,ono,kao da joj se niš to ne da...najrađe nas ni ne bi uzela...

Javit će nam u pon ili uto,negdje 10 će nas uzeti brijem...A bilo nas je više...
Ma ne znam...

Pa kaj je tebe sve pitala?
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ej,ma mene pitala da kažem nekaj o sebi,kolko sam studirala-kak to tak dugo...mislim ono...kaj radim u slobodno vrijeme,jel znam o čemu se tu radi,pa sam ja nju pitala o čemu se radi...i tak...ma...bez veze...
Ma nekak mi je ženska bila,ono,kao da joj se niš to ne da...najrađe nas ni ne bi uzela...

Javit će nam u pon ili uto,negdje 10 će nas uzeti brijem...A bilo nas je više...
Ma ne znam...

Pa kaj je tebe sve pitala?
da upravo to isto, i tak sam se jadno osjećala kad me počela ispitivat zašto sam tako dugo studirala,pa to je ipak kao samo viša...dal sam radila za vrijeme studija i onda s kim živim,imam li brata ili sestru,tko sve radi u kući...mislim čemu to neznam...isto dal znam o čemu se tu radi, rekla sam da o ostvarivanju socijalnih prava ona kao pa baš i ne pa da,nemam pojma..pa zašto bih htjela radit taj posao i to me dva puta pitala...s tim da mi nije uopće objasnila o čemu se radi ni ništa...čula sam da je grupi prije nas objasnila da se radi više na terenu i da je to jako teško tako da nek se odmah odustanu oni koji misle da nebi mogli radit s takvim ljudima..vidjele smo se, ja sam ti izašla zadnja prije vas ali i prije mene je bila jedna grupa od 5 ljudi tak da nas je bilo 15. Neznam prvo je netko rekao da primaju petero ljudi, pa onda da desetero. I meni je žena izgledala kao da ništa od toga..baš nekako zbog toga imam osjećaj da me neće izabrat...a opet mi nije jasno zašto je prva grupa ušla zajedno, to su bili svi pravnici i rekli su im da uđu unutra i svatko od njih je rekao par rečenica o sebi bez da su im postavili ijedno pitanje i objasnili im posao a nas su pojedinačno ispitivali.
Kažu da je izašao negdje taj natječaj ali ja ga nigdje nemogu naći. Jel znaš možda gdje da pogledam?
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nisam našla taj natječaj nigdje!

O sunce im,znači mi smo im onak,samo pod mus valjda...
Ma baš bez veze...
da i mene isto s kim živim,tko radi itd...A mislim...kaj im to treba...

Nisam opće spomenula da sam sad na pravu...baš namjerno...drugi put ću eventualno...

Ma...

Znači možda se vidimo opet,a možda i ne!

Ma ,mislim da si mi ti poznata i s faksa čak...
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sad dobila mail da sam PRIMLJENA!!! Ajme ljudi nemogu vjerovat, napokon posao!!!
JOj kako sam sretna! Pogledaj si junk mail sigurno si i ti primljena evo ovaj čas!!!
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sad dobila mail da sam PRIMLJENA!!! Ajme ljudi nemogu vjerovat, napokon posao!!!
JOj kako sam sretna! Pogledaj si junk mail sigurno si i ti primljena evo ovaj čas!!!
KATARINA SVAKA ČAST!!!:salute2::wav:
uživaj, počasti se...ma kaj počasti, rasturi neki kutak :laughing:
kisss
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma sigurno će te uzet...strpi se još malo..možda idu po redu...ja stvarno nisam ni najmanje očekivala ovo i to još danas već!
Mislim nisu oni rekli da je izašao natječaj već jedna cura koja je bila na razgovoru ali neznam više šta je rekla, na kojoj stranici ga je našla. Vidim da ga nema na hzz-ovoj. Javi kad te obavijeste. Držim fige svima! Možda postanemo suradnici!
 

Kristijan

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
čestitke katarini!

inače, polako se otvaraju ta pripravnička mjesta po županijama, ima ih... i da me ne koči ova odredba "do 29 godina" vrlo vjerovatno bi već negdje stažirao... ah, što više reći

toliko se država bori za pravedno, tolerantno društvo, a onda sama donekle diskriminira
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks