AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Molim vas savjet/pomoć

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

lion_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Student servis SC-a i porezna kartica

a što ako sam učlanjena u zg sc i karlovački sc?koliki limit imam onda?da li se gleda 50000 zg sc ili se zbraja?
 

tincy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
:confused2: zanima me nešto u vezi vježbi na 3. godini? kada one počinju, da li stave obavijest na oglasnu ili se moramo sami "snaći" i primjeniti "metodu selo priča"?:trio:
 

honey988

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
imam jedno pitanje... jel ima predavanja sljedeći tjedan 10-15. studenog? mislim zbog ispitnih rokova sad u 11 mjesecu? hvala
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
:confused2: zanima me nešto u vezi vježbi na 3. godini? kada one počinju, da li stave obavijest na oglasnu ili se moramo sami "snaći" i primjeniti "metodu selo priča"?:trio:
počinju kad i ostala predavanja, popis je na oglasnoj ploči na faksu, a čini mi se da je i ovdje na forumu objavljen.
imam jedno pitanje... jel ima predavanja sljedeći tjedan 10-15. studenog? mislim zbog ispitnih rokova sad u 11 mjesecu? hvala
ima.
 

martina28

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
hej ljudi treba mi mala pomoc
ja sam upisala parcijalu 3
sad me zanima da li ja mogu ici na vježbe iako nisam dala sve ispite sa 2
dobro znam da moram prvo ocistiti 2 pa onda krenuti na 3
da li za vježbe vrijedi drugo pravilo
:misli:
 

ellena

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Možeš ići na vježbe iz UPP-a i nomotehnike ali na informatičku radionicu ne. Ja nisam imala upisane vježbe iz nomotehnike i mogla sam ih odraditi bez problema a po ocjenu sam išla kad sam upisala vježbe u indeks.
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Možeš ići na vježbe iz UPP-a i nomotehnike ali na informatičku radionicu ne. Ja nisam imala upisane vježbe iz nomotehnike i mogla sam ih odraditi bez problema a po ocjenu sam išla kad sam upisala vježbe u indeks.
Kako to da ne možeš ići na informatičku radionicu ako je imaš upisanu??

Zar to nije samo potpis?

Koja svrha upisivanja onda tih bodova iz te radionice, ako ih ne možeš odradit recimo u 1.mj.kada se održava za izvanredne? (a imaš još 2 ispita iz druge)

Kaj onda moram upisivat opet tu radionicu druge godine..jer dok ja polozim te ispite iz druge, inf.radionica se više neće održavati...

Molim nekog za odgovor!
 

gea.fax

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
na inforamtičku radionicu, vježbe iz nomotehnike i postupovnog se može izaći bez obzira što nije očišćena druga godina jer se to održava jednom godišnje (predavanja odnosno vježbe) i dobija se samo potpis. provjereno u referadi.
 

Leptiric_20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li mi treba prijepis ocjena za stanarsku subvvenciju ako sam upisao parcijalu druge godine
da treba ti, evo ja sam baš danas predala papire, :wink5:



može mi netko reći da li je naš doktor opće prakse u Mirogojskoj ili tamo na Laginjinoj gdje smo išli na sistematski!?
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
može mi netko reći da li je naš doktor opće prakse u Mirogojskoj ili tamo na Laginjinoj gdje smo išli na sistematski!?
ne kužim.. tvoj doktor opće prakse je onaj kojeg si izabrala i potvrdila u hzzo-u.
nema veze sa onim liječnikom s kojim je faks ugovorio obavljanje sistematskog pregleda studenata.
 

Leptiric_20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne kužim.. tvoj doktor opće prakse je onaj kojeg si izabrala i potvrdila u hzzo-u.
nema veze sa onim liječnikom s kojim je faks ugovorio obavljanje sistematskog pregleda studenata.
da znam al zbog nekih drugih stvari sam pitala, i inače ak ubuduće netkome bude trebalo danas sam pitala na faksu u Laginjinoj je!
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
trenutno radim na prijevodu svog životopisa na engleski pa ako mi tko može pomoći u prijevodu ovih riječi:
jezična gimnazija - da li bit bio high school???
stručni studij javne uprave ...
hvala!
 

Marianne

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
trenutno radim na prijevodu svog životopisa na engleski pa ako mi tko može pomoći u prijevodu ovih riječi:
jezična gimnazija - da li bit bio high school???
stručni studij javne uprave ...
hvala!
jezična gimnazija- language grammar school (pošto je gimnazija grammar school), ovo drugo ne znam.. provjeri još malo po rječnicima.. ovo je laički malo..
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks